Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چه توئیت خوبی . امیدوار شدیم
منم دقیقا با dns میزد سرویسها درسته .
نه منم فکر نمیکنم به سرعت ربطی داشته باشه.
من ذهنم رفت به سمت فیبرنوری و سیم مسی که به نظرم اینم درست نیست.
اصلا سر درنمیارم که چی شده.
اگر با یه آی پی استاتیک درست میشه که درخواست بدیم.

اتفاقا برای من اتفاق جالبی افتاد همون طور که گفتم یک نتم وصل میشد یکی نه،با اونی که وصل میشد میزد All Service Available ولی اون یکی هی ارور میداد Some Xbox Service Issue !!
بخاطر اینه که اون dns ریجن رو تغییر میده بجایی که بخش استور و... سالمه . دقیقا برای منم همینطور شد و همین پیام اومد. خیلی وقتها یک بخشی از لایو مثلا گیمینگ یا استور تو یک ریجن خاصی فقط مشکل داره و سراسری نیست.
توئیت خیلی امیدوار کنندس . همین امروزم کمی کانکشن بدون dns داشتیم همونم جای امیده

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
  • Like
Reactions: amira3x

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
نزدیک 70 درصد فرندهای ایرانیم نزدیک 10 روزه نتونستن آنلاین بشن!! (خیلی سوت و کوره xbox)

امروز یکی از دوستام ک پارس آنلاین داشت گفت دیگه با DNS هم نمیتونم ساین این بشم!!!!

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
نزدیک 70 درصد فرندهای ایرانیم نزدیک 10 روزه نتونستن آنلاین بشن!! (خیلی سوت و کوره xbox)

امروز یکی از دوستام ک پارس آنلاین داشت گفت دیگه با DNS هم نمیتونم ساین این بشم!!!!

هر روز وضع فرق می کنه اون روز راحت با dns رفت ولی امروز نصف و نیمه بود شاتلم احتمالا فورزا کوفتمون می شه
کاش یکی لینک دانلود بده بازی زودتر دانلود کنیم

Cpitan MacMillan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
4
دوستان تقریبا هر روز سرویسهای لایو دچار مشکل میشه و هر روز هم ساپورت مایکروسافت تو صفحه توییترش اعلام میکنه مشکل حل شده اما دوباره این مشکلات برمیگردن. دیروز یکسری مشکلات لایو حل شدن اما دوباره برگشتن.
شما با رفتن به این لینک میتونید ببینید که بصورت روزانه لایو دچار مشکل میشه. هر وقت با alert که با رنگ قرمز نوشته شده مواجه شدید یعنی سرویس دچار اشکال شده. اگه همه سرویسها به رنگ سبز باشن یعنی همه چیز نرمال هست.
Xbox Live Service Status | Xbox Live Service Outage
مشخصه لایو با مشکلات بسیار زیادی روبرو هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر