Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من با dns فقط با همراه اول میتونم وصل بشم با adsl که ماله مخابراته نمیتونم وصل بشم این نتهای 4g درسته پینگش خوبه اما تاخیر رو توی بازی قشنگ حس میکنی واسه همین دوست ندارم از 4g استفاده کنم فعلا دارم از adsl با vpn بازی میکنم درسته مخابرات نت داغونی داره اما پینگ پایینی داره و زیر ۹۰ هست بخوام نتمو عوض کنم میترسم به مشکل پینگ بربخورم و پشیمون بشم
پینگت با سایت گوگل؟ تو اکس باکس اون latacy تو تنظیمات اکس باکس مهمه.اون باید زیر ۱۵۰باشه.از من ۱۳۵هست چه با dns چه بدون اون. من پینگم با سایتی مثل گوگل ۵۵هست
بهرحال چاره چیه .من تو for honor که اصلا به سختی مولتی پیدا میکنه . نمیدونم کسی دیگه بازی نمیکنه یا مشکل با dns است.
چقدرم بازی گرون شده با این دلار . فورزا۴ زده ۹۹.۹۹دلار که میشه نزدیک ۲میلیون

• Like
Reactions: amir_k2m

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
پس ایشالا برا همه وصل میشه کم کم. خدا کنه فقط موقتی نباشه. برا من که از امروز صبح وصل شد

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
من ۱۵دقیقه بدون dns بازی کردم و الان کنسولو ری استارت کردم ببینم مشکل کامل حل شده. دیدم خیر !
ارور ۴۰۰۱۰ دوباره اومد .
بریم dns .خوشی بما نیومده

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
یک اتفاق جالبی که برای من افتاده اینکه روی یک اینترنت ام به راحتی بدون هیچ DNS و مشکلی ساین این میشم با اون یکی نه.
از اون جالب تر اینه که جفت اینترنت هام هم مخابراته یکی 8 مگ ه یکی 16 مگ و 16 مگ کانکت میشه ولی اون یکی نه.

• Like
Reactions: pcgamer

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
عجیبه . منکه حاج و واج موندم اصلا چخبره.
من سرعتم ۴۰مگه بعید میدونم ارتباط به سرعت داشته باشه.‌
دوستان یک‌پیشنهاد برای کسایی که مشکل حتی با dns دارن برید آی پی استاتیک بخرید گویا درست میشه. از خود isp که اشتراک میگیرین بخواین بتون میدن .معمولا تو وبسایتهاشونم با ۴تا کلیک میتونید بخرید قیمت کمی هم داره

• Like
Reactions: R3D_R4N9ER

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دوستان یک‌پیشنهاد برای کسایی که مشکل حتی با dns دارن برید آی پی استاتیک بخرید گویا درست میشه. از خود isp که اشتراک میگیرین بخواین بتون میدن .معمولا تو وبسایتهاشونم با ۴تا کلیک میتونید بخرید قیمت کمی هم داره
من الان باز رفتم وصل شم زد Your network is good but there are some xbox service issues

امروز فکر کنم کلا مشکل داشت شبکه واسه همین یهو وصل میشد یه سری بعضی ها هم کلا نه

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
نه منم فکر نمیکنم به سرعت ربطی داشته باشه.
من ذهنم رفت به سمت فیبرنوری و سیم مسی که به نظرم اینم درست نیست.
اصلا سر درنمیارم که چی شده.
اگر با یه آی پی استاتیک درست میشه که درخواست بدیم.
من الان باز رفتم وصل شم زد Your network is good but there are some xbox service issues

امروز فکر کنم کلا مشکل داشت شبکه واسه همین یهو وصل میشد یه سری بعضی ها هم کلا نه
اتفاقا برای من اتفاق جالبی افتاد همون طور که گفتم یک نتم وصل میشد یکی نه،با اونی که وصل میشد میزد All Service Available ولی اون یکی هی ارور میداد Some Xbox Service Issue !!

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر