Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
این جوابی که به من توییت شد
خب نوشته این ریجن ساپورت نمیشه، زور الکییم نزنید،تاوقتی روابط خراب باشه همینطوری میمونه،نه زورتون میرسه نه کاری از دستتون بر میاد،بریم سر بزاریم بمیریم،،برید زندگیتونو بکنید،گور بابای گیم اصلا... توی یه خراب شده ای گیر افتادیم که استاندارد همه چیز پایینه،،اینترنت که جای خودش داره

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
لعنت به هردو طرف من با اینکه همیشه پلتفرم اصلیم سمته مایکروسافت بوده ولی دیگه هیچ خریدی ازش نمیکنم فعلا تا گلد گیم پسو ای اکسسم تمام بشه وصل میشم با همین dns از اون به بعد دستگاهو میفروشم حتی اگر مشکلم حل کنن دیگه بر نمیگردم سمتش
برو به جهنم مایکی

• Like
Reactions: M@SOUD64 and MASHIN

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ماکروسافت گور خودشو داره میکنه تو ایران!
مسخرشو در اورده، اخه بیشعور ، با بستن تفریح یک عده تو ایران، چی گیرت میاد؟؟!!!!!
الان مشکلات حل شد با اینکارت؟؟!!!

کم مونده بریم رو بیاریم به کنسول امپراطور! ~X(

• Like
Reactions: navid_x360

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
یدفه من سالیان پیش رفتم ساپورت psn مشابه همین جوابو دادن، دوساعت مشکلو تابپ کردم، اخر یارو گفت این رجین شما نیست لطفا از لینک زیر رجین خودتونو انتخاب کنید که مجددا دیدم ایران جزو هیچ رجینی نیست!!! جواب نداد اخر....
ظاهرا ماکرو زده به سیم اخر، دوماه دیگه همه چی بدتر هم خواهد شد!!!

• Like
Reactions: M@SOUD64

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
به نظر من آخه تحری.م بازی چ سودی برا آمریکا داره حالا اگه هکی بازی میکردیم ی چیزی ولی وقتی بازی را ارجینال تهیه میکنیم دیگه این چ کاری هست!!!!!

شاید اگه نسل بعد وضعم بهتر شد ps5 خریدم ولی میدونم ک اونم پیرو کارهای آمریکا هست.

کسی خبر نداره اکراینی ها هنوز مشکل را دارن یا نه؟؟؟

بعد هم کسی از DNS ب مایکرو حرفی نزنه دیگه و گرنه این را هم جلوش را میبندن

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
اگه کسی از بچه ها انگلیسیش خوب هست متن بالا را یک تغییر بده و بنویسه
ما گیمر های ایران بی گناه هستیم و خواهش میکنم این تفریحی هم که داریم ازمون نگیرین و هر چی خودتون میدونین اثر بیشتری میگذاره برا این مسئله و به مشکل هم دقیق اشاره کنه ک نمیتونیم ساین این کنیم.
و این متن را برای مایکروسافت و ترامپ بفرستیم شاید اینطوری بهتر جوب بده

آخرین ویرایش:

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
به نظرم تو توییتر چند نفری به خود اسپنسر توییت کنیم بهتره
متن ها هم تفاوت داشته باشه که فک نکنن ربات هست
در ضمن اینو بدونید اینکه مثلا ایرانسل حتی با dns هم وصل نمیشه دیگه ربطی به مایکرو نداره
ینی مشکل دو طرفه هست
الان تمام dns های موجود تو دنیا هم تو ایران مشکل اتصال داره نمی دونم از داخل با isp ها چجوری میشه پیگیری کرد
حداقل اگه بقیه dns ها کار می کردن قابل تحمل تر بود

• Like
Reactions: M@SOUD64

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
سلام به گیمیر های عزیز
دیروز با پشتیبانی مایکروسافت تماس گرفتم خیلی راحت به من گفت آی پی ایران از طرف مایکروسافت بلاک شده و چاره‌ای جز صبر ندارین بعدش من رو برای پیگیری فنی وصل کرد به یک نفر دیگه اما اون حرف های نفر اول رو در مورد بلاک شدن آی پی ایران رد کرد اما بنظر من حرف نظر اول که می گفت آی پی ایران از طرف مایکروسافت بلاک شده درست بود تازه نفر دوم میگفت چون تو اکانتت برای آمریکا هست و خودت در ایرانی و سیستم اینو فهمیده بخاطر همین نمیتونی وارد اکانت بشی و بهتره که کشور و منطقه ات را نزدیک ترین کشور به ایران(مثلا عربستان) انتخاب کنی و قبل از اینکار تمام پولی که در اکانتت داری رو خرج کنی چون اگه به یه ریجن دیگه بری پولت منتقل نمیشه منم 10 دلار داشتم و یک سرویس گلد یک ماهه خریدم بعدش هم کشور و ریجن رو روی عربستان گذاشتم اما باز هم درست نشد و همون ارور قبلی رو میداد و 10 دار من هم حروم شد خلاصه اینو گفتم که شما مثل من گول نخورید و یقین داشته باشید که مایکروسافت آی پی ایران رو بلاک کرده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر