Epic Games: امسال آقای Tim Sweeney و Mark Rein وارد تالار مشاهیر بزرگان خواهند شد !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
epiclogo610.jpg

ماه آینده طی مراسمی قرار است 2 تن از شخصیت های بزرگ صنعت گیم ، آقای Tim Sweeney و Mark Rein به عنوان ممتاز ترین شخصیت های این صنعت معرفی و جوایزی به آنها اهدا شود . به همین دلیل بنیانگذار Epic Games' و مدیر عامل این شرکت ، آقای Tim Sweeney را به عنوان مدیر فنی و Mark Rein را به عنوان سرپرست کل توسعه دهندگان انتخاب کرد . این 2 شخصیت برای اولین بار در تاریخ 10 ژوئیه ، اسمشان وارد لیست مشهور ترین توسعه دهندگان صنعت گیم در مجله Develop magazine شد .

Epic قرار است تحت نام Sweeney و Rein علامتی جاودانه در صنعت بازیهای ویدئویی ، نه برای بازی خود ، بلکه با موتور Unreal Engine خلق کند . برنده گان قبلی این جایزه مشهور عباتند از : Peter Molyneux, Ian Livingstone, David Perry, and Phil Harrison. و امسال هم Tim Sweeney و Mark Rein به لیست برترین سازندگان وتوسعه دهندگان تاریخ اضافه خواهند شد .

Tim-Sweeney-300px_.jpg
sandbox_Mark_Rein_300.jpeg

برای اطلاعات بیشتر از جوایز توسعه دهندگان به official website مراجعه کنید . برای دیدن اسامی کامل اعلام شده برای Epic هم به اینجا بروید .

منبع

آخرین ویرایش:

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
اینها تو صنعت گیم انگشت کوچیکه کلیف بی هم نمی شن حالا چرا اینها رو انتخاب کردن نمی دونم..
متاسفانه کلیف کبیر الان رو هواست و هیچ کس نمی دونه داره رو چه عنوانی کار میکنه؟ :d
البته من ترجیح میدم توهم بزنم که رفته تو یکی از استودیوهای مایکرو :d

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
پیش بردن تکنولوژی و ارائه بهترین و کارامدترین انجین خیلی مهمتر از بازی ساختنه

منظورتون همین انجینی هست که لود تکسچر هاش یک دقیقه طول میکشید؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بعد این موضوعی که الان گفتی باعث بهترین و کاملترین انجین شده ؟

مثلا مترو لست لایت رو بازی کردی ؟

Irrational games , Rocksteady , Bioware و .... که بهترین بازیهای این نسل رو ساختن مجبورشون کرده بودن که از Unreal Engine استفاده کننن؟؟؟؟؟؟
نمیدونم ملاک بهترین انجین بودن چیه به غیر از استفاده انجین در بیشتر استدیو ها و ساخته شدن بازیهایی بزرگی مثل Mass Effect , Bioshock , Batman و ...
--
الان مترو چه ربطی داره به Unreal Engine؟؟
موتور اختصاصی 4A Engine رو با Unreal Engine مقایسه میکنی؟؟
همون بازی که نام بردی پر بود از باگ های مختلف و از نطر گرافیکی هم روی کنسول به Judgment نمی رسید

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
Irrational games , Rocksteady , Bioware و .... که بهترین بازیهای این نسل رو ساختن مجبورشون کرده بودن که از Unreal Engine استفاده کننن؟؟؟؟؟؟
نمیدونم ملاک بهترین انجین بودن چیه به غیر از استفاده انجین در بیشتر استدیو ها و ساخته شدن بازیهایی بزرگی مثل Mass Effect , Bioshock , Batman و ...
--
الان مترو چه ربطی داره به Unreal Engine؟؟
موتور اختصاصی 4A Engine رو با Unreal Engine مقایسه میکنی؟؟
همون بازی که نام بردی پر بود از باگ های مختلف و از نطر گرافیکی هم روی کنسول به Judgment نمی رسید

مترو رو روی کنسول بازی کردی یا pc ؟

من برتری موتور رو در این که چنتا استدیو ازش استفاده کردن نمیبینم . بیشتر به نتیجه کار نگاه میکنم . بازی هایی مثل بتل فیلد و کرایسیس گرافیک به مراتب بهتری داشتن .

من مترو رو روی ةpc بازی کردم فکم هنوز رو زمینه
آخرین ورژن بایوشک رو هم روی pc با آخرین تنظیمات زدم .

داشتم بالا میوردم

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آخرین ورژن بایوشک رو هم روی pc با آخرین تنظیمات زدم .

داشتم بالا میوردم
ایشون بلاخره ترول هاش از تاپیک ه Music بیرون اومد و جهانی شد. یه کف مرتب!
پ.ن: بعد از یه سفر 10 ساعته با ماشین بیای خونه نبینی یکی بایوشاک رو ترول کرده صلوات!

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
ایشون بلاخره ترول هاش از تاپیک ه Music بیرون اومد و جهانی شد. یه کف مرتب!
پ.ن: بعد از یه سفر 10 ساعته با ماشین بیای خونه نبینی یکی بایوشاک رو ترول کرده صلوات!

ترول چیه دوست عزیز
من دارم میگم موتوری که نتونه از قدرت pc های روز و متوسط و حتی ضعیف استفاده کنه موتور نیست . اگر بایوشک قابلیت این رو داشت که چیز بهتری نسبت به آخرین ورژن بایوشک ارائه بده سازنده ها دریغ نمیکردن .
شما آخرین ورژن بایوشک روی pc رو بزار بقل گرافیک نسخه pc بازی هایی مثل بتلفیلد - کرایسیس 3 و 2 - مترو لست لایت - و...
ببین چی میبینی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر