Epic: بهترین بازیهای سیتمایی را ساخته ایم..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
43141586041503115441.jpg

وقتي که مجله Edge از Mark Rein معاون شرکت Epic در مورد موتور گرافيکي CryENGINE 3 و قابليتهاي آن در بخش سينمايي و ادعا هاي شرکت Crytek در اين خصوص سئوال به عمل آورد او گفت: مشتريان ما ميتوانند از فن آوري استفاده شده در موتور UE3 به هر نحوي که ميخواهند استفاده کنند ما بازيهاي داريم که به بهترين شکل ممکن حالات سينماتيک را به نمايش ميگزارند مثلا من وقتي بازي Gears of War3 رو نگاه مي کنم تنها چيزي که به نظر مياد اين بازي فيلم سينمايي نيست قدرت Xbox 360 است که باعث ميشه ما نتوانيم اين بازي را بيشتر از 30 فرم اجرا کنيم..

او همچنين در خصوص نسل بعد گفت: ما فعلا نميدانيم در نسل بعد چه قابليتهاي قرار است اضافه بشه و قدرت کنسول ها تا چه اندازه خواهد بود ولي ما Ue3 رو طوري طراحي کرديم که براي نسل بعد هم آماده باشد ، اگر نسل بعد قرار باشه از قابليتهاي DX11 استفاده بشه همين حالا هم Ue3 اين قابليت رو داره..

منبع

• Like
Reactions: GENE

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
با وجود CryEngine 3 و DICE چطور چنین صحبتی کرده این بزله گوی! خدا داند!
Epic : خنده دارترین و مضحکترین جک سال را گفته ایم... :|

شما گویا از نسخه آپدیت شده UE3 خبر نداری که چند وقت پیش عکسهاش رو گذاشته بودن

تصاویر مربوط به بروز رسانیه UE3

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
با وجود CryEngine 3 و DICE چطور چنین صحبتی کرده این بزله گوی! خدا داند!
Epic : خنده دارترین و مضحکترین جک سال را گفته ایم... :|
جک !!! خنده دار!!! بزله گوی !! فک کنم این واژه ها رو جا انداختی :
مضحک ، مبتدی ، عقم مونده از دنیا و ..........

فقط اون تیکه از صحبت هاش که به نظرت جک رسیده بلد کن تا مستفیض شیم .

کار اپیک به کجا رسیده که حتی نمی تونه از انجینش تعریف کن .
هر وقت DICE و CryEngine هم تصمیم راسخ برای به تصویر کشیدن نسل بعد گرافیک داشته باشن اون موقع به حتم و بدون هیچ حرفی نظرت عوض میشه.
اولا اپبک اون آپدبتش رو تو همبن نسل و رو همون انجینِ u3 انجام داده .....، پس نتیجه : اون گرافیک که شما دیدی تو همین نسل ( بر روی pc ) قابل اجراست .
دوما یعنی اپیک تا به امورز تو این نسل هیچ گو...... نخورده ؟؟؟؟؟؟ یعنی بازی هایی که با ue3 ساخته شدن از لحاظ گرافیکی هیچ حرفی واسه گفتن ندارن ؟؟؟

وقتی شما قبول داری جک بوده خنده دار بوده بزله گویی کرده پس نیازی نیست جایی رو بلد کنم تا مستفیض شی. قبلاً مستفیض شدی
وقتی برداشتت از جمله من اینه ، مسلما نیاز نیازی به بلد کردن شما نیست ;)

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
شما گویا از نسخه آپدیت شده UE3 خبر نداری که چند وقت پیش عکسهاش رو گذاشته بودن

تصاویر مربوط به بروز رسانیه UE3

هر وقت DICE و CryEngine هم تصمیم راسخ برای به تصویر کشیدن نسل بعد گرافیک داشته باشن اون موقع به حتم و بدون هیچ حرفی نظرت عوض میشه.

جک ، خنده دار ، بزله گوی و..... ok قبول !!
فقط اون تیکه از صحبت هاش که به نظرت جک رسیده بلد کن تا مستفیض شیم .

کار اپیک به کجا رسیده که حتی نمی تونه از انجینش تعریف کن .
وقتی شما قبول داری جک بوده خنده دار بوده بزله گویی کرده پس نیازی نیست جایی رو بلد کنم تا مستفیض شی. قبلاً مستفیض شدی :|

آخرین ویرایش:

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed

وقتی شما قبول داری جک بوده خنده دار بوده بزله گویی کرده پس نیازی نیست جایی رو بلد کنم تا مستفیض شی. قبلاً مستفیض شدی :|
آخه خدااا تو انجین دایس رو با آنریل مقایسه میکنی؟:-o یه یه تریلر دیدی گرافیکش بالا بود فکر کردی تموم شد دیگه ! البته تا اونجا که دیدیم اپیک واسه نمایش قدرت انجینش به یه تریلر بسنده کرد ! دیدی که کل کرای رو خوابوند :)) هر روز هم داره قابلیت های جدید اضافه میکنه ! و هرماه انجینش رو رایگان عرضه میکنه ! به این میگن سیاست ! نه یه بازی مثه Crysis 2 عرضه بشه و دیگه برن تو لونه موش قایم شن ! موضوع تاپیک سینماتیک های بازی هست ! که دیگه فکر نکنم با وجود بازیهای قوی مثه Bioshock حرفی باقی بمونه ! ;)

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

کلا بذله گوی ها ظاهرا جالبه ! طرف بازیی مثل GEOW و UT ساخته بعد اینجوری بهش القاب جالب میدن :lol:
البته از این حرف ها کم نیست. کلماتی مثل Native و اینا که خیلی جاها استفاده شده !

الته تو قدرت FB2 و CE3 شکی نیست ! اما همین که Epic یه موتور ساخته که کل نسل جواب داده میشه بهش گفت شاهکار کرده !
Ce3 قویه شکی نیست اما چند سال بعد از UE3 اومده و چند تا بازی باهاش ساخته شده ؟ FB2 هم هیچ کسی شک نداره که روی PC قوی ترین انجین هست ! اما آخر نسل اومده و هیچ بازیی هم باهاش هنوز عرضه نشده. پس میشه نتیجه گرفت که Epic شاهکار کرده که یه موتور اول نسل ساخته که تا الآن جواب داده و تعداد بازی های زیادی هم باهاش ساخته و جالب تر اینکه هنوز هم بهتر میشه

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
آخه خدااا تو انجین دایس رو با آنریل مقایسه میکنی؟:-o یه یه تریلر دیدی گرافیکش بالا بود فکر کردی تموم شد دیگه ! البته تا اونجا که دیدیم اپیک واسه نمایش قدرت انجینش به یه تریلر بسنده کرد ! دیدی که کل کرای رو خوابوند :)) هر روز هم داره قابلیت های جدید اضافه میکنه ! و هرماه انجینش رو رایگان عرضه میکنه ! به این میگن سیاست ! نه یه بازی مثه Crysis 2 عرضه بشه و دیگه برن تو لونه موش قایم شن ! موضوع تاپیک سینماتیک های بازی هست ! که دیگه فکر نکنم با وجود بازیهای قوی مثه Bioshock حرفی باقی بمونه ! ;)
عزیز من تریلری که از دایس دیدیم در حال حاظر روی PC ها اجرا میشه. تریلری که شما از UE دیدی و داری هوار هوار میکنی رو با 3 تا 580GTX اجرا کردند!! این برات قابل درک هست؟ به نظرت تعداد PC های کل دنیا!!!! که سه تا 580GTX رو با هم داشته باشن از 5 تا بیشتر هست!؟ خیلی حال میکنی واسه خودت فکر میکنی چه خبره!!!. هر چی در حال حاظر گیمرها در حال تجربه هستند رو از UE داری رو کن. GEOW3 ؟ بره یه گوشه ساکت بشینه تا بازی های دیگه نزدن زیر گوشش!!!
در مورد کرایسس هم که باز هم اون تریلر UE جاش نیست مقایسه کنیش. هر موقع کرایتک هم یه تریلر نشون داد که 3 تا کارت گرافیک 900 دلاری رو باید ردیف کنی تا بتونه فقط اجرا کنه! اون موقع بیا بگو خدااااا UE از همه بالاتره!!!

@ Amirali
به قول شما طرف فلان بازی ها رو ساخته؛ نیومده موتورش رو با موتور گازی مقایسه کنه که!!! اومده CE3 رو توی صحبتهاش ذکر کرده. اومده با موتورهای دیگه ی بازار هم رقابت کنه. شرکت های دیگه هم بازی های شاخ دیگه ساختند. دلایل جالبی هم میارید!!!
در حال حاظر این آقا داره از آپدیت موتورش صحبت میکنه هیچ ربطی نداره موتورش واسه چند سال پیشه. وقتی میگه آپدیت یعنی که به روز شده. کلمه ی به روز هم که معنی واضحی داره!!! قابلیت های DX11 هم که داره ماشالله!!!

اولا اپبک اون آپدبتش رو تو همبن نسل و رو همون انجینِ u3 انجام داده .....، پس نتیجه : اون گرافیک که شما دیدی تو همین نسل ( بر روی pc ) قابل اجراست .
دوما یعنی اپیک تا به امورز تو این نسل هیچ گو...... نخورده ؟؟؟؟؟؟ یعنی بازی هایی که با ue3 ساخته شدن از لحاظ گرافیکی هیچ حرفی واسه گفتن ندارن ؟؟؟
در جواب جمله ی اول : بله با 1800 دلار فقط برای کارت گرافیک!! که البته مسلماً اگر بخوای از نهایت قدرت استفاده کنی باید سخت افزار دیگه رو هم ارتقا بدی که احتمال میدم سر جمع 3000 دلاری برات آب بخوره که میشه همون 3 میلیون خودمون و شاید هم بیشتر!!!! میتونی اون گرافیک رو الان روی PC بازی کنی!!!
در جواب جمله ی دوم : من هرگز چنین حرفی نزدم. شما درست متوجه نشدید. ;) باز یهای خوبی داده اما بهترین نیستند ( هیچوقت )

آخرین ویرایش:

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
عزیز من تریلری که از دایس دیدیم در حال حاظر روی PC ها اجرا میشه. تریلری که شما از UE دیدی و داری هوار هوار میکنی رو با 3 تا 580GTX اجرا کردند!! این برات قابل درک هست؟ به نظرت تعداد PC های کل دنیا!!!! که سه تا 580GTX رو با هم داشته باشن از 5 تا بیشتر هست!؟ خیلی حال میکنی واسه خودت فکر میکنی چه خبره!!!. هر چی در حال حاظر گیمرها در حال تجربه هستند رو از UE داری رو کن. GEOW3 ؟ بره یه گوشه ساکت بشینه تا بازی های دیگه نزدن زیر گوشش!!!
در مورد کرایسس هم که باز هم اون تریلر UE جاش نیست مقایسه کنیش. هر موقع کرایتک هم یه تریلر نشون داد که 3 تا کارت گرافیک 900 دلاری رو باید ردیف کنی تا بتونه فقط اجرا کنه! اون موقع بیا بگو خدااااا UE از همه بالاتره!!!
اولا که قصد اپیک نشون داده قدرت انجینش واسه نسل بعد بود . یعنی اون تریلری که شما دیدی یه بازی بود که هر وقت بخوان میتونن بهینه کنن و واسه کنسول های نسل بعد اماده کنن ! اما شما داری مقایسه رو به سمت PC میکشونی در حالی که حرف از Cryengine 2 میزنی ! اولا که فعلا بزا کرای زور بزنه ببینه میتونه یه سوم شخص رو انجینش بیاره یا نه :)) شاید تونست سبک های پشتیبانی شده ی انجینش رو از یکی بیشتر کنه ! بعد شما چی رو با چی مقایسه میکنی؟ شما خودت نظرت درباره ی گیم پلی Crysis 2 چیه؟ والا من چیزی جز حجم دادن های بیخود و جلای ظاهری ندیدم ! یعنی حد اقل از لحاط گرافیکی که عقب گرد بزرگی از کرایسیس اورجینال بود . بماند که در کل بازی قوی ای نبود ! اما شما همون گیرز رو نیگا کن ! جفت این بازیها (با اینکه مقایسشون اشتباس) توسط شرکت های سازنده ی انجینشون ساخته شدن ! و این یعنی بهترین استفاده از انجین ! و همچنین دقت کن کدوم این بازی ها از انجینشون به بهترین نحو استفاده کردن ! من رو سری گیرز پافشاری میکنم چون فن اپیک هستم :D و شما حالا بیا کرایسیس و بتلفیلد (که هنوز منتشر نشده) رو مثال بزن ! و البته قبل از پست دادن یکم هم فکر کن ببین کدوم شرکت داره قوی کار میکنه !
http://udk.com/showcase-samaritan
ویرایش: البته فکر نمیکنم فن پی اس -که با 4تا تریلر و تجربه ی یه بازی ضعیف فن EA هم شده- بتونه جمله هاش رو درست ادا کنه ! لااقل یکم فکر کن داری چی مینویسی !

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
دوست عزیز شما مثله اینکه واقعا متوجه نیستی ؟؟!!!
هر انجینی یه پتانسیلی داره که سازنده بر اساس توان و ظرفیت کنسول های فعلی ازش استفاده میکنن ، ولی این بدین معنی نیست که نهایت توان و قدرت انجینیشون رو نشون داده باشن !!!

اپیک اومده ue3 آپدیت کرده بعد گفته توان اصلی انجینش اینه (همون عکس هایی که treova گذاشت ) و توان فعلی که کنسول ها قادر به اجراش هستن هم چیزی در حده GEOW 3 !!!
حالا اگه بنظر شما گیرز 3 جلو عناوین نام برده شده حرفی واسه گفتن نداره ، شما رو به خیرو مارو به سلامت .
در جواب جمله ی دوم : من هرگز چنین حرفی نزدم. شما درست متوجه نشدید. باز یهای خوبی داده اما بهترین نیستند ( هیچوقت )
از دیدگاه ps3 فن های مثل تو آره بهترین نیستن .lol

• Like
Reactions: u.s.a

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
عزیز من تریلری که از دایس دیدیم در حال حاظر روی PC ها اجرا میشه. تریلری که شما از UE دیدی و داری هوار هوار میکنی رو با 3 تا 580GTX اجرا کردند!! این برات قابل درک هست؟ به نظرت تعداد PC های کل دنیا!!!! که سه تا 580GTX رو با هم داشته باشن از 5 تا بیشتر هست!؟

حالا چه ربطی داره که روی 3 تا 580GTX اجرا شده ؟! بالاخره انجین قدرتش را داره که حتی میتونه برای نسل بعدی هم جواب گو باشه ! اون تک دمو هم کاملا REAL TIME بود و اپیک نشون داد که انجینش تا چه حد قدرت داره که بتونه نسل بعد را هم ساپورت کنه .
از لحاظ امکانات و تکنیک های به کار رفته تو انجینش کنار CRYENGINE3 حرف اول را میزنه .

• Like
Reactions: u.s.a

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
جالبه Engine ای که موفق ترین انجین این نسل بود و بازی هایه خیلی زیادی باهاش ساخته شد ( فکر نمیکنم لازم به ذکر کردن باشه ) و همینطور قابلیت هایه زیادی که رویه کنسول داشت و توسط Epic ( که بازیه موفقش یکی از بازی هایه عالیه انحصاریه 360 بوده ) ساخته شده بود رو یک PS فن داره زیره سوال میبره.
اصلا چه حوصله ایه که بحث کنیم.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
اولا که قصد اپیک نشون داده قدرت انجینش واسه نسل بعد بود . یعنی اون تریلری که شما دیدی یه بازی بود که هر وقت بخوان میتونن بهینه کنن و واسه کنسول های نسل بعد اماده کنن ! اما شما داری مقایسه رو به سمت PC میکشونی در حالی که حرف از Cryengine 2 میزنی ! اولا که فعلا بزا کرای زور بزنه ببینه میتونه یه سوم شخص رو انجینش بیاره یا نه :)) شاید تونست سبک های پشتیبانی شده ی انجینش رو از یکی بیشتر کنه ! بعد شما چی رو با چی مقایسه میکنی؟ شما خودت نظرت درباره ی گیم پلی Crysis 2 چیه؟ والا من چیزی جز حجم دادن های بیخود و جلای ظاهری ندیدم ! یعنی حد اقل از لحاط گرافیکی که عقب گرد بزرگی از کرایسیس اورجینال بود . بماند که در کل بازی قوی ای نبود ! اما شما همون گیرز رو نیگا کن ! جفت این بازیها (با اینکه مقایسشون اشتباس) توسط شرکت های سازنده ی انجینشون ساخته شدن ! و این یعنی بهترین استفاده از انجین ! و همچنین دقت کن کدوم این بازی ها از انجینشون به بهترین نحو استفاده کردن ! من رو سری گیرز پافشاری میکنم چون فن اپیک هستم :biggrin1: و شما حالا بیا کرایسیس و بتلفیلد (که هنوز منتشر نشده) رو مثال بزن ! و البته قبل از پست دادن یکم هم فکر کن ببین کدوم شرکت داره قوی کار میکنه !
http://udk.com/showcase-samaritan
ویرایش: البته فکر نمیکنم فن پی اس -که با 4تا تریلر و تجربه ی یه بازی ضعیف فن EA هم شده- بتونه جمله هاش رو درست ادا کنه ! لااقل یکم فکر کن داری چی مینویسی !
مگه من چیزی غیر از حرف شما گفتم در رابطه با آپدیت و نسل بعد موتور UE ؟ من هم گفتم که اپیک با نیت به نمایش گذاشتن گرافیکی در حد نسل بعد تصویر داده بیرون اما کرایتک هنوز چنین کاری نکرده. بعد اون دوستمون terova میاد تصاویری که اپیک برای نسل بعد گذاشته رو نشون میده میگه اینه گرافیک. من هم میگم بگذارید شرکت های دیگه هم اقدام به نمایش گرافیک نسل بعد با استفاده از موتورشون بکنند بعد مقایسه کنید. تصاویر این نسل از موتورهای دیگه رو با تصاویر نسل بعد موتور اپیک مقایسه میکنید خوشحال هم هستید که بهترین موتور واسه اپیکه!
در رابطه با گیم پلی و این حرفا هم اصلاً ربطی به بحث نداره. فعلاً که ما تا اینجا هر چی از دوستان شنیدیم راجع به تکنولوژی روز و قدرت موتور و پردازش و این چیزا بود! نوع گیم پلی رو کسی نگفته!!! که هر چند اگر قرار باشه گیم پلی دیگه ای هم با موتور CE ساخته شه میشه شما از این بابت نگرانی نداشته باش!!
راستی من هرگز فن PC نیستم فن EA هم نیستم. من مثل برخی ها گازی پخش شده در محیط نیستم که با باد به هر سمتی حرکت کنن! :|
@ Kayne : شما اگر دقت میکردی من هم گفتم قدرت موتورش رو وقتی باید سنجید که موتورهای دیگه هم اقدام به به تصویر کشیدن نسل بعد باشن.
در حال حاظر تمامی تکنولوژی ها و استفاده از DX11 رو باقی موتورها هم دارن، با این تفاوت که EPIC جار نسل بعد رو میزنه اما موتورهای دیگه دارن گرافیک فوق العاده رو واسه این نسل نمایش میدن. خدا داند نسل بعدشان چه شود. واضح تر از این نمیتونم بگم.
جواب بالایی رو بخونی جواب شما هم هست.
@ Gartall : عزیزان دارن میگن اون گرافیک که گفته میشه واسه نسل بعد هست و دارن مقایسه انجام میدن!!!!! و خود شما هم توی تاپیکش خیلی از نسل بعدی بودنش! حرف زدید رو میشه واسه نسل فعلی هم اجرا کرد! خب این مسلمه که میشه اجرا کرد. اما گرافیکی مثل گرافیک بازی کرایسس 2 یا BF3 که همگی میدونید چه طوفانی به پا کردند رو در حال حاظر با یک گرافیک GTX580 به راحتی میشه در نهایت تنظیمات گرافیکی انجام داد نه 3 تا کارت 1000 دلاری!!!! تکنولوژی فقط بهتر کردن تکسچر و طبیعی تر کردن حرکات و انیمیشن نیست! مثل این میمونه که بگید UE موتور خیلی خر زوریه خب خر هم زورش زیاده اما عقل درستی نداره. حالا شاید بهتر بشه ربط اون سه تا کارت گرافیک رو درک کرد!!!

@ 779 : مگر شما بحثی هم کردید تا حالا!؟ هرچند واقعاً خوشحالم میکنید اگر بحثی نکنید شما :)

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
وقتی استاد اعظم کلیفی بی :x و دیگران سران شرکت افسانه ای اپیک حرفی رو به زبان میاورند همه باید روزه سکوت اختیار کرده،نماز رعب و وحشت بخوانیم و منتظر عرضه شدن شاهکاری بس بسیار اعظم از این Mastermind ها باشیم.
Hush:smoke::guitar::worthy:

یه نیم نگاهی به موتور آپدیت شده آنریل بندازین ،اونوقت کرای انجین ،فراست بایت انجین 2 و دیگر انجین های درپیت را به درون سطل زباله بندازین!.
کمی مزاح و هایپ خوبه! حال میده!!!:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر