Epic: بهترین بازیهای سیتمایی را ساخته ایم..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
43141586041503115441.jpg

وقتي که مجله Edge از Mark Rein معاون شرکت Epic در مورد موتور گرافيکي CryENGINE 3 و قابليتهاي آن در بخش سينمايي و ادعا هاي شرکت Crytek در اين خصوص سئوال به عمل آورد او گفت: مشتريان ما ميتوانند از فن آوري استفاده شده در موتور UE3 به هر نحوي که ميخواهند استفاده کنند ما بازيهاي داريم که به بهترين شکل ممکن حالات سينماتيک را به نمايش ميگزارند مثلا من وقتي بازي Gears of War3 رو نگاه مي کنم تنها چيزي که به نظر مياد اين بازي فيلم سينمايي نيست قدرت Xbox 360 است که باعث ميشه ما نتوانيم اين بازي را بيشتر از 30 فرم اجرا کنيم..

او همچنين در خصوص نسل بعد گفت: ما فعلا نميدانيم در نسل بعد چه قابليتهاي قرار است اضافه بشه و قدرت کنسول ها تا چه اندازه خواهد بود ولي ما Ue3 رو طوري طراحي کرديم که براي نسل بعد هم آماده باشد ، اگر نسل بعد قرار باشه از قابليتهاي DX11 استفاده بشه همين حالا هم Ue3 اين قابليت رو داره..

منبع

• Like
Reactions: GENE

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
چه ترجمه قشنگی. یارو گفته بهترین سینماتیک‌های بازی رو ساختیم.

خوب منم خواستم اشاره کنم ولی بی خیالش شدم! البته بابت ترجمه ممنونم ولی اون قسمت مهم یکم نا مفهوم ترجمه شده!

دوستان این بدبخت ها کی گفتم ما میخواستیم رو 60 فریم اجرا کنیم؟! اینا فقط میخواستم بگم با توجه به سخت افزار محدود 360 و پردازش ریل تایم 30 فریم بر ثانیه، کیفیتی بیش از این حد میسر نبوده است. سپس اونو با دستگاهای رندرینگ بسیار قدرتمند مقایسه کرده و گفته امکان نداره بتونن اون کیفیت رو روی ایکس باکس پردازش کنن!

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
هیچ لزومی نداره دهن شون بسته باشه وقتی یکی از بهترین ها و قدیمی ترین ها هستند.

من اپیک رو بیشتر به خاطر سری Unreal Tournament دوست دارم تا GeOW. بچه هایی که سال 1999 گیمر بودند می دونند UT اصلی تو اون زمان چه کولاکی به پا کرد. تازه اون اولین گیم اپیک نبود، ولی بهترین گیم شون بود.
23t06dg.gif

توی گرافیک هم که همیشه یکی از بهترین ها بودند و هیچ وقت افت نکردند توی این همه سال...

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
:))
آره یکی اپیک و Cliff Bleszinski اینکاره نیستن یکی اکتیویژن !

خب تو که میدونی چرا تاکیید میکنی عزیزم:d

البته سونی و کلا هرکی که بهش وصل هست رو از قلم ننداز که با مزخرفاتی که هرچند وقت یه بار میگه حسابی همه رو شاد میکن.=))

منم شاد شدم

وا... Dice و EA هایپ رو ترکوندن. Epic مگه چقدر هایپ داده؟:-/
هیچی بخدا
تو این چند روزی ما گیمر شدیم هیچ صدایی از برو بچ اپیک نشنیدیم
یه گوشه نشستم بی سر صدا کارشونو میکنن

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
یه سوال فنی واسم پیش اومد.مگه چشم ما حدود 15 فریم بر ثانیه نمیبینه؟پس چه جوری فرق 30 فریم و 60 فریم بر ثانیه میفهمیم؟

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
خب تو که میدونی چرا تاکیید میکنی عزیزم:d

منم شاد شدم

هیچی بخدا
تو این چند روزی ما گیمر شدیم هیچ صدایی از برو بچ اپیک نشنیدیم
یه گوشه نشستم بی سر صدا کارشونو میکنن
یه سوال ! تو بودی هایپ نمیکردی؟:d

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
با وجود CryEngine 3 و DICE چطور چنین صحبتی کرده این بزله گوی! خدا داند!
Epic : خنده دارترین و مضحکترین جک سال را گفته ایم... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر