Enslaved: Odyssey to the West, Xbox360 Thread

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
الان نسخه کاملش رو به لطف لینک اقا مجتبی دارم
زمانی که دمو رو بازی کردم خیلی جاها یاد uncharted 2 افتادم,مخصوصا اونجا که روی اون سفینه مجبوره از این ور به اون بره و بعضی نقاط باید با اویزون شدنش به لوله ها و ... خودش رو نجات بده یاده اول uncharted 2 افتادم که از قطار اویزونه و ....
gamespot بازم حق خوری کرد و 8 داد به این بازی,به نظر من 9 واقعا حقشه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بچه ها هرکی بازی کرده یه تعریفی کنه ببینیم چطوره بازی ؟
ممنون
من نظر بر عکسی دارم
از الان تا 4-5 روزه دیگه هیشکی هیچی از بازی لو نده تا هرکی میخواد بازی کنه بازیشو بکنه بعد همه بیاید بگین
من مطئنم هرچی بگیم اسپویلر بازم هستن کسایی که...
فروشگاه پیناتا زده از نظر گرافیکو گیم پلی در صطح بالایی قرار داره این بازی رو از دست ندید!کم پیش میاد از این حرفا بزنه

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من نظر بر عکسی دارم
از الان تا 4-5 روزه دیگه هیشکی هیچی از بازی لو نده تا هرکی میخواد بازی کنه بازیشو بکنه بعد همه بیاید بگین
من مطئنم هرچی بگیم اسپویلر بازم هستن کسایی که...
فروشگاه پیناتا زده از نظر گرافیکو گیم پلی در صطح بالایی قرار داره این بازی رو از دست ندید!کم پیش میاد از این حرفا بزنه[/SPOILER]
خوب منم همینو میخواستم بدونم >:d<
میریم که بخریم :-*

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام یک سوال من همون اوایل بازی گیر کردم !!!
اون قسمتی که تو chapter 2 یه منطقه مین گذار شده هستش . ما از روی یک پل حرکن میکنیم . من میرسم اخر پل ولی دیگه هیچ جایی نیست که بتونم برم چَکار کنم ؟

exit

کاربر سایت
Aug 28, 2010
68
نام
ماژلان
سلام
همین الان تا Chapter 4 بازی کردم
بنظر بازی خوبی میاد ، detail محیط بازی خیلی خوبه ولی Texture های محیط همگی از کیفیت بالا برخوردار نیستند یه جاهایی خوبه و یه جاهایی بد
موسیقی بازی تو chapter 1 خیلی خوب بود ولی تو chapert 2 ,3 یکمی آب دوغ خیاری شد ولی chapter 4 دوباره بهتر شد .
در مورد Gameplay نمیشه الان نظر داد ولی من شخصا بیشتر با بالا پایین رفتن کاراکترش حال کردم.
یه چیز خیلی جالب که تو طراحی کاراکتر ها دیدم lip sync کاراکتر هاست ( حرکت لب زمان دیالوگ گفتن ) که واقعا فوق العاده کار شده .
در کل بازی خوبیه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
این یه بازی کاملا داستان محوره. شمارو به اون خدائی که میپرستید چیزی رو اسپویل نکنید.
:d
سلام
همین الان تا Chapter 4 بازی کردم
بنظر بازی خوبی میاد ، detail محیط بازی خیلی خوبه ولی Texture های محیط همگی از کیفیت بالا برخوردار نیستند یه جاهایی خوبه و یه جاهایی بد
موسیقی بازی تو chapter 1 خیلی خوب بود ولی تو chapert 2 ,3 یکمی آب دوغ خیاری شد ولی chapter 4 دوباره بهتر شد .
در مورد Gameplay نمیشه الان نظر داد ولی من شخصا بیشتر با بالا پایین رفتن کاراکترش حال کردم.
یه چیز خیلی جالب که تو طراحی کاراکتر ها دیدم lip sync کاراکتر هاست ( حرکت لب زمان دیالوگ گفتن ) که واقعا فوق العاده کار شده .
در کل بازی خوبیه

دوسته عزیز 4 چپتر رفتی بعد میگی نمیشه راجع به گیم پلی نظر داد؟:-/
دفعه بعد که تموم کنی میخوای نظر بدی!:d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیروز بازی را گرفتم و دو تا مرحله هم بازی کردم .
باید بگم نسبت به اون چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر بود . مخصوصا مرحله اول که اسمش فرار بود و سرعت و هیجان بسیار زیادی داشت .
مرحله دوم هم مثل مرحله اول هیجانی نبود اما یه مقدار احتیاج به فکر کردن داشت تو بعضی جاها .
حرکات شخصیت اصلی بازی بعضی جاها شبیه به پرنس شاهزاده پارس میشه . کلا پریدن از این سکو به اون سکو تو بازی خیلی زیاده .

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من هنوز بازي گيرم نيومده
ولي نسخه دمو رو دانلود و بازي كردم
كسي ميدونه نسبت به نسخه دمو فرق كرده؟؟؟
بهتر شده بدتر شده ؟؟؟:-s
تو نسخه دمو مرحله اول بود كه فرار نام داشت

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم دیروز 4 تا چپتر از بازی رفتم .چپتر اول فوق العاده بود اما بعدش بازی یکم دچار یکنواختی میشه حالا شاید بعدا بهتر بشه .
اولش که امتیاز های ign و gs را دیدم یکم شوکه شدم اما حالا که خودم دارم بازی میکنم میبینم همون 8 تا 8.5 برای بازی کفایت میکنه.
اما در کل من با بازی خیلی حال میکنم

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
منم دیروز 4 تا چپتر از بازی رفتم .چپتر اول فوق العاده بود اما بعدش بازی یکم دچار یکنواختی میشه حالا شاید بعدا بهتر بشه .
اولش که امتیاز های ign و gs را دیدم یکم شوکه شدم اما حالا که خودم دارم بازی میکنم میبینم همون 8 تا 8.5 برای بازی کفایت میکنه.
اما در کل من با بازی خیلی حال میکنم
خوب منم تا چپتر 5 رفتم . اما نظر من دقیقا بر عکس شمایت هرچقدر جلو تر می ریم . از نظر گیم پلیی بهتر میشه . کلا بازی خوبی هستش . گرافیک خوب و زیبایی داره و خیلی هم زنده هستش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر