Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
سلام دوستان این صندوقچه ها میمیک ندارن؟😂
چون دیدم یکی از بچه ها گفته بود صندوق رو باز کرد به فنا رفت
صندوق هایی که trap هستن رو می گی؟ می تونی بعد باز کردنشون اگه دیدی ترپ هستن یه داج بزنی به عقب دیگه عمل نمی کنه.

• Like
Reactions: PsychoX

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,029
خب گیم تامام + پلات البته زیاد با باس پایانی حال نکردم ولی یه اندینگ پشم ریزونی داره خیلی حال کردم. نزدیک 9 گیگ هم عکس و ویدیو دارم از بازی :D واقعا فوتو مود باید میزاشتن برا بازی اینقدر که خفن و زیباست حالا بعدا شیر میکنم. این G.R.R.M هم فقط اومده اسم باس هارو گذاشته فک کنم چون اسم همه با این چهار تا کلمه شروع میشه بعضی هارو قاطی میکنم همش:))

رسیدم آخر بازی یه همچین حسی داشتم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
خب گیم تامام + پلات البته زیاد با باس پایانی حال نکردم ولی یه اندینگ پشم ریزونی داره خیلی حال کردم. نزدیک 9 گیگ هم عکس و ویدیو دارم از بازی :D واقعا فوتو مود باید میزاشتن برا بازی اینقدر که خفن و زیباست حالا بعدا شیر میکنم. این G.R.R.M هم فقط اومده اسم باس هارو گذاشته فک کنم چون اسم همه با این چهار تا کلمه شروع میشه بعضی هارو قاطی میکنم همش:))

رسیدم آخر بازی یه همچین حسی داشتم
سلام دوستم تو چند ساعت و با لول چند تموم کردی،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
منم بالاخره تموم کردم. ۱۱۴ ساعت و لول ۱۴۹. یه کم بیشتر از حالت عادی طول کشید :))))
بازی واقعا فوق العاده بود. تنها نکته منفی که تا حدودی حالمو گرفت باس پایانی بود. برا اینکه اسپویل نباشه چیزی در موردش نمیگم ولی واقعا میتونست خیلی بهتر باشه.

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این بخش های پایانی بازی واقعا دهن شخصیت های pure dex رو سرویس میکنه :-" مخصوصا اگه سپر نداشته باشید و فقط جاخالی بدید.
و به همین دلیل هم به اولین باس بازی رسیدم که واقعا هر کار کردم نتونستم تنها بزنمش و به علت کمبود وقت و کهولت سن :-" co op رفتم سراغش.
اسپویلر ها اسم باس ها هستن فقط.
commander niall محترم بودن ایشون، خود باس زیاد سخت نبود به جز یه حرکتش، ولی اون 2 تا نره خری که احظار میکرد خیلی روی اعصاب بودن، من بدبختم با 2 تا کاتانا، هیچکدوم از ضربات من اونا رو stagger نمیکرد و همینطور فقط میومدن جلو، از اونور تا میومدم یکی رو بزنم اون 2 تای دیگه میریختن سرم :|

از اونور، malenia باس فوق العاده ای بوده با اینکه هنوز نتونستم ایشونو بزنم :-" از بهترین باس های بازی تا اینجا برای من.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من نمیتونم بزنم Blade of Miquella خانوم رو.
از اول بازی عهد کردم بدون کوآپ برم همه رو زدم خودم. منتها اینو اصلا نمیتونم بزنم. واقعا نمیشه. حتی فاز دومش هم میرسم وسطاش یه اتک ول میده oneshot میشم
کمک کنین به این tarnished بدبخت
مخصوصا اون اتک لاک پشت های نینجا که سه تا پشت هم میزنه خیلی نامردیه

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,029
سلام دوستم تو چند ساعت و با لول چند تموم کردی،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
100 ساعت لول 150 . لول بالاتر هم میتونستم برم همین 150 کافیه بنظرم دیگه هر چی باس میزدم رونز میداد میرفتم متریال آپگرید میخریدم چون گرونن.
این بخش های پایانی بازی واقعا دهن شخصیت های pure dex رو سرویس میکنه :-" مخصوصا اگه سپر نداشته باشید و فقط جاخالی بدید.
و به همین دلیل هم به اولین باس بازی رسیدم که واقعا هر کار کردم نتونستم تنها بزنمش و به علت کمبود وقت و کهولت سن :-" co op رفتم سراغش.
اسپویلر ها اسم باس ها هستن فقط.
commander niall محترم بودن ایشون، خود باس زیاد سخت نبود به جز یه حرکتش، ولی اون 2 تا نره خری که احظار میکرد خیلی روی اعصاب بودن، من بدبختم با 2 تا کاتانا، هیچکدوم از ضربات من اونا رو stagger نمیکرد و همینطور فقط میومدن جلو، از اونور تا میومدم یکی رو بزنم اون 2 تای دیگه میریختن سرم :|

از اونور، malenia باس فوق العاده ای بوده با اینکه هنوز نتونستم ایشونو بزنم :-" از بهترین باس های بازی تا اینجا برای من.
بهترین کاتانا گیمم همین malenia داره. با یه چیزی باید بزنیش که stagger شه که کارت راحت شه.
من نمیتونم بزنم Blade of Miquella خانوم رو.
از اول بازی عهد کردم بدون کوآپ برم همه رو زدم خودم. منتها اینو اصلا نمیتونم بزنم. واقعا نمیشه. حتی فاز دومش هم میرسم وسطاش یه اتک ول میده oneshot میشم
کمک کنین به این tarnished بدبخت
مخصوصا اون اتک لاک پشت های نینجا که سه تا پشت هم میزنه خیلی نامردیه
اسپریت سامون Black Knife tische رو اگه داری برا این باس فایت خیلی خوبه. بیلدت چیه راستی؟

برا باس های آخر گیمم بد نیست یه respec کنید vigor رو تا 50 60 ببرید بالا جوابه جونتون بیشتر شه میزنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر