Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
اینکه یکی با جادو بره بازیش وری وری وری وری وری ایزی بشه چرا یه سری رو ناراحت میکنه؟ :D ضمن اینکه اصلا اینطوری نیست و من توی یوتیوب نتورک تست رو دیدم که طرف با جادو دمیج خوبی میداد اما وان هیت میمرد. باس هم عین خیار نگاش نمیکرد و بگه وای وای تو چقدر قوی‌ای جادو داری من نمیتونم تکون بخورم وای وای! تازه نتورک تست طوری بود که همه چی در دسترس باشه و بتونی سریع تموم کنی چیزایی که میببنی رو. قبلا داشتن کواپ و زیادی لول آپ کردن دوستان رو ناراحت میکرد حالا رسیدیم به انتخاب کلاس. همینه اون منتقد میاد میگه محتوا و انتخابای زیادی داره پس نمره کم میکنم.
اره واقعا یجوری اینجا مجیکو مسخره میکنن انگار همه کارکشته های این بازین و ...
کلا بیلد مجیک و راه و روش بازی مخصوص به خودشو داره خیلی ابدوخیاریم نیست .
بگذریم که دوستان هم بازی که عرضه بشه همه تو یوتیوب و اینورر اونور دنبال مناطق مناسب فارم و گرایند و اوورپاور کردن خودشون هستن :-" :-" :-" :-" :-"

درود
کلا بازی های FROM باید اول تکی بری کلی فوش بدی ف عصابت خورد کنی
بعد سه ماه میشی استاد بازی بعد چشم بسته مییری
بازی استاد سوسول بازی برنمیداره
تمام
اوه یادم رفته بود چقدر تمام عوامل بازی رو حین بازی کردن فوحش میدادم. :D با این که کارشون درسته ولی واقعا تک تک ادم هایی که رو بازی کار میکنن مازوخیسمی و سادیسمی هستند و تنها روش تخلیه عصبانیت بعد از هربار مردن کشیدن فوحش به تمام عوامل سازنده بازیه.:|

• Like
Reactions: Syamak88088
من کلا مجیک کنسله برام نه به خاطر اینکه سوسول بازیه :D به خاطر اینکه واقعا احساس میکنم مجیک دمیج کافی نمیده
از همه مهم تر اینکه من باید صدای جر خوردن گوشت دشمن با تیغه ی شمشیرمو بشنوم >:)

آقایون ویدیو سینماتیک اول بازی لیک شده میتونید مشاهده کنید و بیشتر هایپ شید :D من که دیگه نمیتونم صبر کنم >:D<

ویرایش: دوستان لطفا به محض اینکه ویدیوی جامع از جای استوس شارد ها و آندد بون شارد ها (معادلشون تو الدن نمیدونم چیه) دیدید اینجا هم دوستان رو در جریان قرار بدید :D

اینکه یکی با جادو بره بازیش وری وری وری وری وری ایزی بشه چرا یه سری رو ناراحت میکنه؟ :D ضمن اینکه اصلا اینطوری نیست و من توی یوتیوب نتورک تست رو دیدم که طرف با جادو دمیج خوبی میداد اما وان هیت میمرد. باس هم عین خیار نگاش نمیکرد و بگه وای وای تو چقدر قوی‌ای جادو داری من نمیتونم تکون بخورم وای وای! تازه نتورک تست طوری بود که همه چی در دسترس باشه و بتونی سریع تموم کنی چیزایی که میببنی رو. قبلا داشتن کواپ و زیادی لول آپ کردن دوستان رو ناراحت میکرد حالا رسیدیم به انتخاب کلاس. همینه اون منتقد میاد میگه محتوا و انتخابای زیادی داره پس نمره کم میکنم.
آخه یه جوری اعتراض دارن نسبت به این موضوع انگار داری cheat میزنی:دی یه بخشی از بازیه دیگه ما که نیاوردیمش تو بازی :))

در آستانه لانچ، اینسایدری که همون اول کار تقریبا بیشترین اطلاعات رو از الدن رینگ لیک‌ کرده بود (Omnipotent) برگشته و داره ملتو هایپ میکنه. :D کلا میگه که هیچکدوممون آماده این بازی نیستیم. :D یک سری از سوالات ملت رو هم بدون اسپویل آنچنانی (مثلا با یک آره یا نه) جواب داده که میتونید برید تو صفحات اخیر این ترد فروم ریست ارا بخونید. البته بعضی جواباش طولانی ترن که خب اسپویل ندارن به اون صورت.

این وسط یه پستی داده که توش توضیح داده فرام و باندای برای روزای باقی مونده چه برنامه هایی دارن. گویا یک Gameplay overview نهایی تو راه هست که شامل چیزهای جدیده، اما این چیزهای جدید اونقدر بزرگ نیستن و فکر میکنه که اگه با تریلرهای قبلی و محتویات نتورک تست اوکی هستید، این گیمپلی جدید هم چندان چیزی رو اسپویل نمیکنه و بیشتر درجه هایپتون رو میبره بالا. (من مطمئن نیستم ولی این گیمپلی احتمالا مربوط به استریمی هست که باندای روز یکشنبه با همکاری ردبول داره)

اما در کنار اون، یک لانچ تریلری هم (طبیعتا) در کار خواهد بود که در موردش هشدار داده و گفته اگه میخواید از اسپویل ها دور بمونید حواستون بهش باشه. میگه که شاید در نگاه اول چیز خاصی به نظر نرسه، اما بعدا با شروع کردن بازی و فهمیدن بعضی چیزها ممکنه از بابت اینکه لانچ تریلر رو دیدید پشیمون بشید. هرچند ظاهرا این لانچ تریلر نسبت به لانچ تریلر دارک سولز ۳ اسپویل کمتری داره. اما خب خلاصه گفته که اگه حساسید حواستون باشه. :D

در آستانه لانچ، اینسایدری که همون اول کار تقریبا بیشترین اطلاعات رو از الدن رینگ لیک‌ کرده بود (Omnipotent) برگشته و داره ملتو هایپ میکنه. :D کلا میگه که هیچکدوممون آماده این بازی نیستیم. :D یک سری از سوالات ملت رو هم بدون اسپویل آنچنانی (مثلا با یک آره یا نه) جواب داده که میتونید برید تو صفحات اخیر این ترد فروم ریست ارا بخونید. البته بعضی جواباش طولانی ترن که خب اسپویل ندارن به اون صورت.

این وسط یه پستی داده که توش توضیح داده فرام و باندای برای روزای باقی مونده چه برنامه هایی دارن. گویا یک Gameplay overview نهایی تو راه هست که شامل چیزهای جدیده، اما این چیزهای جدید اونقدر بزرگ نیستن و فکر میکنه که اگه با تریلرهای قبلی و محتویات نتورک تست اوکی هستید، این گیمپلی جدید هم چندان چیزی رو اسپویل نمیکنه و بیشتر درجه هایپتون رو میبره بالا. (من مطمئن نیستم ولی این گیمپلی احتمالا مربوط به استریمی هست که باندای روز یکشنبه با همکاری ردبول داره)

اما در کنار اون، یک لانچ تریلری هم (طبیعتا) در کار خواهد بود که در موردش هشدار داده و گفته اگه میخواید از اسپویل ها دور بمونید حواستون بهش باشه. میگه که شاید در نگاه اول چیز خاصی به نظر نرسه، اما بعدا با شروع کردن بازی و فهمیدن بعضی چیزها ممکنه از بابت اینکه لانچ تریلر رو دیدید پشیمون بشید. هرچند ظاهرا این لانچ تریلر نسبت به لانچ تریلر دارک سولز ۳ اسپویل کمتری داره. اما خب خلاصه گفته که اگه حساسید حواستون باشه. :D
الله اکبر به درجات جدیدی از هایپ زدگی داریم نزدیک میشیم :-"

در کل هر روزی که به لانچ بازی نزدیک تر میشیم، با پست این بنده خدا بیشتر میشه همزادپنداری کرد :-j

1645093838514.png

+

سر cyberpunk هم البته مثل سگ هایپ بودم من و دیدیم نتیجه چی شد :-" ولی خوب این دفعه ادم خیالش خیلی راحت تره ( بخاطر بتا تست، نمایش ها، سابقه استدیو و .... :-")

آخرین ویرایش:
داشتم داخل سایت همسایه مطلبی رو دربار ه ی باس فایتی که رسما هممون رو یجورایی جر داده :D لادویگ ملقب به خر پرنده :D میخوندم که یکی از کامنتها برام جالب بود
کامنت درباره ی یک بانوی ایرانی بنام سپیده دان اصفهانی که متولد تهران هست و از 2008 رفته ژاپن و از زمان ساخت بلادبورن به فرام سافتور ملحق شده و بجز بلادبورن داخل ساخت سکیرو و دارک سولز 3 هم نقش داشته و مثل اینکه داخل الدن رینگ هم باز نقش داره,هر چی سرچ زدم چیزی ازش پیدا نکردم جز این لینک زیر:
Sepide Donne Esfahani Video Game Credits and Biography - MobyGames
عکسی هم ازش پیدا نکردم بجز این
1554471508-2323605583.jpg

آخرین ویرایش:
داشتم داخل سایت همسایه مطلبی رو دربار ه ی باس فایتی که رسما هممون رو یجورایی جر داده :D لادویگ ملقب به خر پرنده :D میخوندم که یکی از کامنهتا برام جالب بود
کامنت درباره ی یک بانوی ایرانی بنام سپیده دان اصفهانی که متولد تهران هست و از 2008 رفته ژاپن و از زمان ساخت بلادبورن به فرام سافتور ملحق شده و بجز بلادبورن داخل ساخت سکیرو و دارک سولز 3 هم نقش داشته و مثل اینکه داخل الدن رینگ هم باز نقش داره,هر چی سرچ زدم چیزی ازش پیدا نکردم جز این لینک زیر:
Sepide Donne Esfahani Video Game Credits and Biography - MobyGames
عکسی هم ازش پیدا نکردم بجز این
View attachment 245044
اگه اشتباه نکنم همین جا هم اکانت داشت.

مجیک (مخصوصا دارک مجیک / hexes ) برای pvp خیلی بهتره اما برای pve بیلدهای dex/str فان ترن(البته من اینطوری حس میکنم شاید بقیه جور دیگه باشن)
این بازی stat هاش ساده تر از حتی ds3 هست ( که چیز خیلی خوبیه واقعا... دیگه ۴ نوع مجیک نیست و اسکیل شدن فقط با یکی از int و faith عه مثل قبل نیست مثلا pyro یا hexes با جفتشون اسکیل شن) اما از اون طرف این ویژگی های خاص شمشیر و اینا که تو ds3 بود، کامل قابل تعویضه(ashes of war) که این بنظرم خیلی خفنه :D
Horse Torrent هم فک کنم خیلی دینامیک بازی و بیلد هارو عوض کنه:D
یچیز دیگه هم که حدس میزنم این بازی رو با بقیه بازی ها open world دیگه متمایز کنه، اینه که حس میکنم واقعا filler کم باشه تو این بازی:D من بازی های اوپن ورلد خیلی دوست دارم اما تقریبا همشون فیلر رو داشتن... خیلی دوست دارم ببینم این بازی چطور کار کرده تو این مسئله

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or