Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,953
نام
امین پاشاپور
سلام اسب کی میاد من الان کلی بازی کردم نزدیک ۸ ساعت ولی اسبی برام نیامد جای خاصی باید برم دنبالش
اسب رو که همون نیم ساعت اول میده، وقتی اولین بار لول آپ میکنی یعنی اسب رو داده بهت،
یه تاج طلایی هست، شبیه حلقه هم هست، اونو استفاده کنی اسب میاد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: godofwar3

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
شما مشکل کار نکردن کنترلر ندارید؟ من هر کاری می کنم بازی کنترلر Xbox one نمیشناسه! از غیر فعال کردن استیم overlay تا forced on کردن steam input توی big picture ... همه کاری کردم اما نمیشناسه :|

• Sad
Reactions: Taha75

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,590
شما مشکل کار نکردن کنترلر ندارید؟ من هر کاری می کنم بازی کنترلر Xbox one نمیشناسه! از غیر فعال کردن استیم overlay تا forced on کردن steam input توی big picture ... همه کاری کردم اما نمیشناسه :|
من با کنترلر Xbox میرم . مشکلی ندارم .

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
یعنی کامیونیتی بازی عالیه :)) چه در PVP و PVE و چه در پیام نوشتن.‌ یه جای سخت می‌رسی همه نوشتن I want to go home یا Visions of impossible. یا جلوی برخی ان پی سی‌های مونث می‌زنن Visions of chest یا Lover ahead. به نظرم یکی از مهم‌ترین المان‌ها در موفقیت فرام این کامیونیتی کم‌نظیره‌ :-"
پ.ن: منتظرم ببینم Try Finger But Hole و Amazing Chest Ahead این بازی کجاست :D

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
یعنی کامیونیتی بازی عالیه :)) چه در PVP و PVE و چه در پیام نوشتن.‌ یه جای سخت می‌رسی همه نوشتن I want to go home یا Visions of impossible. یا جلوی برخی ان پی سی‌های مونث می‌زنن Visions of chest یا Lover ahead. به نظرم یکی از مهم‌ترین المان‌ها در موفقیت فرام این کامیونیتی کم‌نظیره‌ :-"
اره دقیقا بنظرم برای بچه های بازیسنتر یه گروپ پسورد بزاریم پیام ها و بلاداستین و سامون ساین های همدیگرو ببنیم :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من که نصف پیامایی که دیدم try finger but hole بود :D لیترالی هر مجسمه یا جنازه ای وجود داره یه فینگر هم داره کنارش :D
خیلیا تازه با الدن رینگ اومدن تو این ژانر دلم براشون میسوزه که قراره try jumping های مختلف رو ببینن و به دفعات به فنا برن :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این کریستال ماینز عجب جای کوفتیه. منم یه عالمه Rune داشتم مثل یوز پلنگ از بینشون دویدم خودم رو به Grace رسوندم و لول آپ کردم کسی نتونه رونهام رو به اف بده. حالا برمیگردم دخل تک تک اونایی که از دستشون فرار کردم میارم.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
اونو دیگه نمیدونم.
دیگه کم کمش همین 970 لازم داره که تجربه خراب نشه ، دیگه زیر 30 فریم که نمیشه بازی کرد.
خوبه پس ماله من 970 g1 gaming یه ذره بالاتر میده یه ذره هم اورش میکنم رمم 16 هست تا عید صبر میکنم اپدیت بیاد بهتر بشه

• Like
Reactions: soltanmasoud

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این کریستال ماینز عجب جای کوفتیه. منم یه عالمه Rune داشتم مثل یوز پلنگ از بینشون دویدم خودم رو به Grace رسوندم و لول آپ کردم کسی نتونه رونهام رو به اف بده. حالا برمیگردم دخل تک تک اونایی که از دستشون فرار کردم میارم.
کسی با Fallingstar Beast توی کریستال کیو مبارزه کرده؟

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
کسی با Fallingstar Beast توی کریستال کیو مبارزه کرده؟
من یه بار زیارتش کردم، ولی تصمیم گرفتم فعلا ماتحتم رو بچسبم و تا جای ممکن ازش دور بشم
:D
@ACE_1440
حاجی ایده خیلی خوبیه. خودت بذار اصلا که بزنیم :D

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
باورم نمیشه گودریک رو توی مرتبه ی اول زدم:|
اونوقت میلیارد بار همین امروز مقابل انمی های معمولی شتک شدم:))
مپ بازی هم که خداس!
لاکردار یه چیزی ساخته که سالها میشه توش چرخید و همچنان لوکیشن‌های سکرت فایند کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر