Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دوستان بشدت تو این بازی نوب هستم .راه حلی چیزی پیشنهاد بدید.بخوام رو درجه سوپراستار بازی کنم نهایتا با یک گل باخت بدم.تا انلاین بازی میکنم چهارتا طرف حواله میکنه به ما:)).اصلا مومنت بازی نفهمیدم یکی باید توضیح بده یا یه ویدیو یوتیوب شیر کنه از این جهل در بیاییم.یا ایدی بزاره چند دست باهم بازی کنیم ازش چیزی یاد بگیرم ممنون:*

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دوستان بشدت تو این بازی نوب هستم .راه حلی چیزی پیشنهاد بدید.بخوام رو درجه سوپراستار بازی کنم نهایتا با یک گل باخت بدم.تا انلاین بازی میکنم چهارتا طرف حواله میکنه به ما:)).اصلا مومنت بازی نفهمیدم یکی باید توضیح بده یا یه ویدیو یوتیوب شیر کنه از این جهل در بیاییم.یا ایدی بزاره چند دست باهم بازی کنیم ازش چیزی یاد بگیرم ممنون:*
انقدر با سی پی یو بازی کن تا دستت راه بیوفته. این بهترین راهه.
ـــــ
در مورد محتوای آفلاین باید بگم که از همون سال ۲۰۲۲ اخبارش بود که مسترلیگ و سایر مدها در پایان سال ۲۰۲۳ عرضه میشه. تو دیتابیس کنونی بازی هم ادیتورها جام ها، خوشحالی در رختکن و ... رو پیدا کردن.

تا آخر دسامبر یعنی ۲ ماه و نیم دیگه قطعا مسترلیگ عرضه میشه. اونوقت ما هم از شر لجن EA خلاص میشیم.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
چقدر بد شد
من نصب کردم دیدم رو حالت افلاین لیگ انگلیس کلا دوتا تیم داره!!!
گیم پلیش خوبه واقعا ولی روی حالت افالاین مشکلش تعداد کم تیم هاس
کاش حداقل یه پولی میگرفت ولی تعداد قابل توجهی تیم ملی و باشگاهی رو اضافه میکرد
من استفادم فقط بازی دونفره افلاینه ولی این وضعیت فعلیش خیلی بدردم نمیخوره

• Like
Reactions: EL-BARTO

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
گیم پلیش خوبه واقعا ولی روی حالت افالاین مشکلش تعداد کم تیم هاس
کاش حداقل یه پولی میگرفت ولی تعداد قابل توجهی تیم ملی و باشگاهی رو اضافه میکرد
من استفادم فقط بازی دونفره افلاینه ولی این وضعیت فعلیش خیلی بدردم نمیخوره
دقیقا منم برای افلاین برای موقع هایی که مهمون میاد نصب کردم. گفتم دور هم یه فوتبالی بزنیم که با این وضعیت بگم کلا فوتبال ندارم رو کنسولم سنگین ترم‌

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
گزارش اومده که کونامی از نسخه موبایل درآمد ۱ میلیاردی داشته.
با همین درآمد عجیب و غریبه که داره دونه دونه لجندها رو از چنگ فیفا در میاره. اول شفچنکو، هفته پیش کانتونا و حالا خبر اومده رونالدو برزیلی.
قشنگ دارن به راحتی پول پارو میکنن. بعد یه مسترلیگ عرضه نمیکنن. یا حداقل بخش ادیت مود رو باز کنن که بشه رنگ تیمها رو درست کرد و my league رو حداقل بازی کنیم :|

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بعد از اون اتفاقات فاجعه باری که برای سری PES رخ داد و نسخه حقیقی نسل نهمی PES لغو شد و بازی فوتبالی موبایلی به نام eFootball متولد شد، گزارش تصویری و صحبت هایی کاملی در اون بازه زمانی تهیه شد و همه دوستان میدونن کونامی چه بلایی به سر این سری آورد.

فقط این وسط یه نکته میمونه که آیا چیزی از نسخه نسل نهمی PES لیک شد ؟ اگر خبر ها رو اون زمانا دنبال کرده باشین، یک سری تصاویر از طراحی داخلی استادیوم ها،تونل و بسیاری از بخش های داخلی استادیوم ها از دیتای eFootball بیرون اومد و یک سریش رو جسته گریخته گذاشته بودیم.

اما خود بازی چه طور ؟ آیا از فناوری خاصی در این سال ها با خبر بودیم که کونامی قصد داشت چه مواردی رو به بخش گیم پلی بازی اضافه کنه ؟ به جز فناوری انیمیشن های تعاملی به نام motion matching که قرار بود در نسخه نسل نهمی استفاده کنه ( که البته در نسخه موبایلی به صورتی بسیار محدود اومدن ازش استفاده کردن، اونم فقط در یک بخش هایی، مثل انیمیشن های پا به توپ که همینم بامکانیزم های یک بازی کراس پلتفرم توسعه داده شد ) به تازگی خبری لیک و منتشر شده و این خبر مربوط به طراحی مدلینگ بدنی بازیکنان در نسخه نسل نهمی PES هستش و قرار بود از فناوری به نام NeXR استفاده کنن.

درباره NeXR Technologies : NeXR Technologies یک شرکت مستقر در برلین هستش که تخصص حرفه ای در هر دو بُعد سخت افزاری و نرم افزاری دارند که اسکنر های بسیار پیشرفته ای برای اسکن سه بعدی ( 3D body scanners ) ضبط حرکت ( motion capture ) دارن و همچنین در بخش متاورس هم فعالیت دارن.
  • طبق اطلاعاتی که منتشر شده بود SE (XETRA: NXR) همکاری خودش رو با Konami برای ایجاد اسکن سه بعدی فوتورئلستیک برای بازی شبیه‌ ساز فوتبال PES تا سال 2023 تمدید کرده بود. ( تو همون پروسه توسعه نسخه نسل بعدی تو بازه زمانی 2021 قرار داد اولیه بسته شده بود )​
  • این قرار داد از نوامبر 2021 مابین کونامی و NeXR Technologies آغاز شد و 15 بازیکن تیم بایرن مونیخ در سال 2021 اسکن شده بود. سایر تیم‌ هایی که قرار بود اسکن بشن، عبارتند از تیم‌هایی از لیگ‌های برتر اروپایی، بوندسلیگا، لیگ برتر، و سری آ. این همکاری یک جریان درآمد مداوم برای NeXR Technologies تا سال 2023 فراهم می‌کرد.​
  • قرار بود این همکاری در سال های بعد هم ادامه داشته باشه که خب با لغو PES نسل نهمی همه چیز به هم ریخت.​
این هم ویدیوی لیک شده مربوط به اسکن سه بعدی یک سری بازیکنان در همون بازه های زمانی سال های 2021 و 2022 و ... که میتونید مشاهده کنید مدلینگ بدنی بازیکنان به چه طرز خیره کننده ای اسکن شده بود و کاملا مشخص هست یک سری اسکن ها خام بودن هنوز و .....
View attachment gamer_matheusx-1742288604083150885-20240103_002548-vid1.mp4

عکس های مربوط به اسکن سه بعدی مدلینگ بدنی بازیکنان نسخه نسل نهمی PES​

آخرین ویرایش:

hntkhan

عضو جدید
Feb 17, 2016
12
من تازه سری اس گرفتم این اولین بازی که دانلود کردم،تو بازی که کلا میگه کشور شما ساپورت نمیشه مشکل بزرگترش اینه که دسته دوم اضافه نمیشه !چجوری دونفره بازی کنیم؟
برا آنلاین هم گیم پس میخواد ینی؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
من تازه سری اس گرفتم این اولین بازی که دانلود کردم،تو بازی که کلا میگه کشور شما ساپورت نمیشه مشکل بزرگترش اینه که دسته دوم اضافه نمیشه !چجوری دونفره بازی کنیم؟
برا آنلاین هم گیم پس میخواد ینی؟
لوکیشن کنسول رو بزار رو usa
dns هم شکن برن یا الکترو.

• Like
Reactions: hntkhan

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
بعد از اون اتفاقات فاجعه باری که برای سری PES رخ داد و نسخه حقیقی نسل نهمی PES لغو شد و بازی فوتبالی موبایلی به نام eFootball متولد شد، گزارش تصویری و صحبت هایی کاملی در اون بازه زمانی تهیه شد و همه دوستان میدونن کونامی چه بلایی به سر این سری آورد.

فقط این وسط یه نکته میمونه که آیا چیزی از نسخه نسل نهمی PES لیک شد ؟ اگر خبر ها رو اون زمانا دنبال کرده باشین، یک سری تصاویر از طراحی داخلی استادیوم ها،تونل و بسیاری از بخش های داخلی استادیوم ها از دیتای eFootball بیرون اومد و یک سریش رو جسته گریخته گذاشته بودیم.

اما خود بازی چه طور ؟ آیا از فناوری خاصی در این سال ها با خبر بودیم که کونامی قصد داشت چه مواردی رو به بخش گیم پلی بازی اضافه کنه ؟ به جز فناوری انیمیشن های تعاملی به نام motion matching که قرار بود در نسخه نسل نهمی استفاده کنه ( که البته در نسخه موبایلی به صورتی بسیار محدود اومدن ازش استفاده کردن، اونم فقط در یک بخش هایی، مثل انیمیشن های پا به توپ که همینم بامکانیزم های یک بازی کراس پلتفرم توسعه داده شد ) به تازگی خبری لیک و منتشر شده و این خبر مربوط به طراحی مدلینگ بدنی بازیکنان در نسخه نسل نهمی PES هستش و قرار بود از فناوری به نام NeXR استفاده کنن.

درباره NeXR Technologies : NeXR Technologies یک شرکت مستقر در برلین هستش که تخصص حرفه ای در هر دو بُعد سخت افزاری و نرم افزاری دارند که اسکنر های بسیار پیشرفته ای برای اسکن سه بعدی ( 3D body scanners ) ضبط حرکت ( motion capture ) دارن و همچنین در بخش متاورس هم فعالیت دارن.
  • طبق اطلاعاتی که منتشر شده بود SE (XETRA: NXR) همکاری خودش رو با Konami برای ایجاد اسکن سه بعدی فوتورئلستیک برای بازی شبیه‌ ساز فوتبال PES تا سال 2023 تمدید کرده بود. ( تو همون پروسه توسعه نسخه نسل بعدی تو بازه زمانی 2021 قرار داد اولیه بسته شده بود )​
  • این قرار داد از نوامبر 2021 مابین کونامی و NeXR Technologies آغاز شد و 15 بازیکن تیم بایرن مونیخ در سال 2021 اسکن شده بود. سایر تیم‌ هایی که قرار بود اسکن بشن، عبارتند از تیم‌هایی از لیگ‌های برتر اروپایی، بوندسلیگا، لیگ برتر، و سری آ. این همکاری یک جریان درآمد مداوم برای NeXR Technologies تا سال 2023 فراهم می‌کرد.​
  • قرار بود این همکاری در سال های بعد هم ادامه داشته باشه که خب با لغو PES نسل نهمی همه چیز به هم ریخت.​
این هم ویدیوی لیک شده مربوط به اسکن سه بعدی یک سری بازیکنان در همون بازه های زمانی سال های 2021 و 2022 و ... که میتونید مشاهده کنید مدلینگ بدنی بازیکنان به چه طرز خیره کننده ای اسکن شده بود و کاملا مشخص هست یک سری اسکن ها خام بودن هنوز و .....
View attachment 323931

عکس های مربوط به اسکن سه بعدی مدلینگ بدنی بازیکنان نسخه نسل نهمی PES​

امین جان با دیدن این ها چقدر ناراحت شدم. یادش بخیر چقدر با خوندن نوشته هات هایپ بودیم برای این بازی و صد حیف ...
این pes جدید شاید بازی بدی نباشه( از لحاظ گیم پلی) اما با فکر کردن به این که چی می تونست بشه عمیقا ناراحت میشم. احیانا امکانش نیست که شرکتی بیاد یه شبیه ساز با کیفیت برای ما عاشقان فوتبال بسازه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر