Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
با گوشی با نرم افزار EVERY PROXY شیر میکنم رو کنسول.
اینم آموزشش:

برای EFOOTBALL از BIUBIU استفاده میکنم. سرورهای اروپاش ۱۱۰ این حدوداس پینگش. اگه پرمیومش رو بخری که بهترم میشه. ولی من خودم با FREE مشکلی ندارم.
آقا من تا به biubiu کانکت میشم ،نت کنسول قطع میشه ،قلق خاصی داره آیا ؟!

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
کنسولت چیه؟
عجیبه. من که راحت بازی میکنم.
Ps 5( با ps 4 هم تست کردم همینجوری میشه ) ، با نت گوشی وصل میشم ، کلا هر vpn تست کردم قطع میشه ، حالا تو همین biubiu گزینه خاصی داره که شیر بشه ، یا همین که از طریق every proxy کانکت بشی کافیه ؟! چون تو ویدیو که گذاشتی طرف یه گزینه ای رو از قسمت تنظیمات vpn اش فعال کرد

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
Ps 5( با ps 4 هم تست کردم همینجوری میشه ) ، با نت گوشی وصل میشم ، کلا هر vpn تست کردم قطع میشه ، حالا تو همین biubiu گزینه خاصی داره که شیر بشه ، یا همین که از طریق every proxy کانکت بشی کافیه ؟! چون تو ویدیو که گذاشتی طرف یه گزینه ای رو از قسمت تنظیمات vpn اش فعال کرد
نه گزینه ایی نداره. راحت شیر میشه.
حقیقتا عجیبه مشکلت:-??

• Like
Reactions: AxeL90

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دوستان سلام دی ان اس خوب سراغ دارید بی زحمت بفرستید.من فقط یه مشکلی با pes جدید دارم اینه که شما فرق انچنانی بین مثلا مسی یا رونالدو با یه بازیکن با قدرت 80 نمیبینی که خیلی بده

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
س
دوستان سلام دی ان اس خوب سراغ دارید بی زحمت بفرستید.من فقط یه مشکلی با pes جدید دارم اینه که شما فرق انچنانی بین مثلا مسی یا رونالدو با یه بازیکن با قدرت 80 نمیبینی که خیلی بده
سلام دوست عزیز تفاوت که خیلی هست شما هالند رو ببین بعد بستگی داره از بازیکنت کجا استفاده کنی مثلا اگه دیدی تیم حریف دوتا هافبک دفاعی قدرتی مثل کاسیمیرو و رودری داره مسی رو تو ترکیب نزار مگر اینکه بتونی بدون درگیری ازش بازی بگیری و دوم تفاوت کارتا خیلی مهمه کلا کارتهای استاندارد زیاد خوب نیستن جز چندتا و در اخر یک مربی خوب با سبک بازیت بگیر که خیلی مهمه مثلا شما توخل داشته باشی ۴۳۳ بازی کنی وینگرات میرن کنار خط برای سانتر و داخل نمیان زیاد ولی اگه مثلا انجلوتی یا پپ داشته باشی کنارها میان داخل برای گل زدن کلا تاکتیک و سبک بازی حرف اول رو میزنه تو بازی

• Like
Reactions: gintoki

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
رونالدو هم براش سانتر کن یا باهاش چرخش کن رو هر دو پا گل میزنه دقیقا کاری که هالند با چپ عالی کار میکنه من هر وقت بازی گره میخوره هری کین رو میارم و سانتر چون تو هوا بهتر از هالند بازی میکنه

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
س

سلام دوست عزیز تفاوت که خیلی هست شما هالند رو ببین بعد بستگی داره از بازیکنت کجا استفاده کنی مثلا اگه دیدی تیم حریف دوتا هافبک دفاعی قدرتی مثل کاسیمیرو و رودری داره مسی رو تو ترکیب نزار مگر اینکه بتونی بدون درگیری ازش بازی بگیری و دوم تفاوت کارتا خیلی مهمه کلا کارتهای استاندارد زیاد خوب نیستن جز چندتا و در اخر یک مربی خوب با سبک بازیت بگیر که خیلی مهمه مثلا شما توخل داشته باشی ۴۳۳ بازی کنی وینگرات میرن کنار خط برای سانتر و داخل نمیان زیاد ولی اگه مثلا انجلوتی یا پپ داشته باشی کنارها میان داخل برای گل زدن کلا تاکتیک و سبک بازی حرف اول رو میزنه تو بازی
آقا دم شما گرم من اطلاعاتم در حد fifa 12 بود بقیه موارد با دوستان چند دست بازی میکردیم و تمام .چه قدر حرفه ای شده فوتبال .

• Like
Reactions: hntkhan

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
20 گیگ آپدیت داد تازه نسبت به 2023 تغییر کرده
بهترین نسخه چند سال اخیر شده

فیزیک توپ عالی
انیمیشن حرکت ارتقا پیدا کرده و عوض شده
سرعت حرکت بازیکن ها نرمال و خوب
هوش مصنوعی دروازه بان خیلی خوب شده
مشکل کند شدن بازیکن زمانی که توپ رو می‌گرفت برطرف شده ، دیگه چرخش بازیکن ها سرعتش نرمال شده
همه جوره راضیم

جون مادرتون همینو نگه دارید عوضش نکنید
انرژی تون بزارید رو امکانات online و اضافه کردن تیم ها و غیره

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
20 گیگ آپدیت داد تازه نسبت به 2023 تغییر کرده
بهترین نسخه چند سال اخیر شده

فیزیک توپ عالی
انیمیشن حرکت ارتقا پیدا کرده و عوض شده
سرعت حرکت بازیکن ها نرمال و خوب
هوش مصنوعی دروازه بان خیلی خوب شده
مشکل کند شدن بازیکن زمانی که توپ رو می‌گرفت برطرف شده ، دیگه چرخش بازیکن ها سرعتش نرمال شده
همه جوره راضیم

جون مادرتون همینو نگه دارید عوضش نکنید
انرژی تون بزارید رو امکانات online و اضافه کردن تیم ها و غیره
تیمها اضاف نشده؟

واقعا نمیدونم یعنی یه اضافه کردن تیم و یا گذاشتن دو تا لیگ یا کاپ افلاین اینقدر سخته که اینا اینقدر شامورتی بازی درمیارن؟
کل ملت که انلاین بازی نمیکنن

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
تیمها اضاف نشده؟

واقعا نمیدونم یعنی یه اضافه کردن تیم و یا گذاشتن دو تا لیگ یا کاپ افلاین اینقدر سخته که اینا اینقدر شامورتی بازی درمیارن؟
کل ملت که انلاین بازی نمیکنن
خیلی کم کاری میکنن تو این قسمت
بیشتر تیم ها با آپدیت حذف شده

• Like
Reactions: bayern_vahid

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
گیم پلی و انیمیشن حرکات طبیعی ترین و واقعی ترین چیزی هست که تا حالا ساخته شده تو این زمینه یک سر و گردن از رقیبش بهتره
منتظر محتوا و تیم و ورزشگاه جدید هستم

لنتی فیزیک توپ بینظیره

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
از خوبی های ایفوتبال اینه امروز با رنک دو افتادم ۴ بر ۱ باختم ولی در اصل ۲ بر یک بود نت من دچار مشکل شد و دقیقه ۸۰ و ۸۵ دو گل دیگه زد حالا اگه تو فیفا با رنک دو دیویژن یک میفتادی ده بر هیچ میباختی میشد فوتبال شائولین تازه اون کلی بازیکن اپیک داشت و من فقط یکی

• Like
Reactions: u.s.a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر