Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
درود
بله حسینم :D
با همراه اول و دی ان اس ٨.٨.٨.٨ و ٨.٨.۴.۴ راحت پیدا میکنه.
با وای فای هم با این دی ان اس راحت وصل میشه.
حسین جان من هم بخاطر شما دان کردم چون خدایی امیدی بهش نداشتم ولی واقعا شاهکار شده و لذت بردم من خودم بعد ۲۱ که دیگه نیومد روز عرضه فیفا ۲۲ و ۲۳ رو گرفتم بعد ۷ سال برگشتم ولی خدایی تحمل نکردم خاک تو سرشون با فوتبال ساختنشون کلا فیفا شده نیدفوراسپید ولی این بازی شاهکار به تمام معنا.حسین جان ایدیت بفرست تا وقت شد با هم بازی کنیم من ایکس باکس دارم راستی یک مشکل دیگه دارم با بازی ایا واقعا موبایل هم با ما کنسولا بازی میکنه چون قبلا میگفتن میشه یا کلا کنسل شده به امید خدا

• Like
Reactions: u.s.a

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
درود
بله حسینم :D
با همراه اول و دی ان اس ٨.٨.٨.٨ و ٨.٨.۴.۴ راحت پیدا میکنه.
با وای فای هم با این دی ان اس راحت وصل میشه.
حسین جان من هم بخاطر شما دان کردم چون خدایی امیدی بهش نداشتم ولی واقعا شاهکار شده و لذت بردم من خودم بعد ۲۱ که دیگه نیومد روز عرضه فیفا ۲۲ و ۲۳ رو گرفتم بعد ۷ سال برگشتم ولی خدایی تحمل نکردم خاک تو سرشون با فوتبال ساختنشون کلا فیفا شده نیدفوراسپید ولی این بازی شاهکار به تمام معنا.حسین جان ایدیت بفرست تا وقت شد با هم بازی کنیم من ایکس باکس دارم راستی یک مشکل دیگه دارم با بازی ایا واقعا موبایل هم با ما کنسولا بازی میکنه چون قبلا میگفتن میشه یا کلا کنسل شده به امید خدا

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
پستم چند ماه پیش در صفحه قبل موجوده که چقدر شاکی بودم. اما بعد از اون آپدیت بزرگ که عرضه شد، الان چند ماهه صبح و شبم شده ای فوتبال. گیم پلی، فیزیک و شبیه سازی شاهکار تمام عیاره. پلیر آیدی فوق العادس. هر بازیکن خصوصیات منحصر به فرد خودشو داره. تاکتیکها و تاثیرشون در بازی عالیه. من برای هیچ بازی ایی پرداخت درون برنامه ایی نکردم. ولی برای ای فوتبال تا الان ۳ تومن کوین خریدم :D تنها مشکل بازی گرافیک تاریخ گذشته ش هست. البته چند وقت پیش مدیر ارتباطات کونامی توییت زد و گفت انتظاراتتون از گرافیک بازی رو بنویسید و خود من هم ریپلای زدم و گفتم آپدیت گرافیکی واسه پلی ۵ بدین. و قطعا آپدیت گرافیکی عرضه میشه.
خلاصه اگه از طرفداران فوتبال شبیه ساز هستین، حتما این بازی رو دانلود کنید که حقیقتا Pure pleasure هست. هر سوال و مشکلی هم دارین بپرسید خودم جواب میدم.
حسین جان این پستت رو خوندم،به وجد اومدم عجیبه که از امین چیزی نشنیدم این مدت با اینکه خیلی با هم در ارتباطیم

@Romell
امین این آپدیت بزرگ که حسین جان گفتن رو چک کردی؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
درود چاکریم :D
فیفا رو ولش کن، اون شبیه ساز اسب دوانیه. هم استایل دوئیدنشون مثل اسبه و هم اینکه همه بازیکنا مثل اسب میدوئن فقط :lol: :D
متاسفانه من رو پلی استیشن بازی میکنم =(( البته قول دادن کراس پلتفرم رو راه بندازن که پی سی و ایکس باکس و پلی استیشن باهم بازی کنن. ولی خب چون کونامی خیلی گشاده تاریخش معلوم نیست :D
نه قضیه کراس شدن موبایل با کنسول کنسله چون تفاوتشون خیلی فاحشه. البته اون ابتدا نقشه کونامی همین بود. ولی ظاهرا بعدا فهمیدن دیوانگیه این کار.
حسین جان این پستت رو خوندم،به وجد اومدم عجیبه که از امین چیزی نشنیدم این مدت با اینکه خیلی با هم در ارتباطیم

@Romell
امین این آپدیت بزرگ که حسین جان گفتن رو چک کردی؟
امین که با من قهره :D ولی حرف امین قبول نیست :D اون هنوز دلش پیش ماسودا و پس ۲۱ گیره. بزار اصلا یه مقایسه کلی بکنم.

پس ۲۱ شاهکار بود واقعا در زمان خودش و حرفایی که الان میزنم معنیش زیر سوال بردن ۲۱ نیست. من ۲ هزار دست ۲۱ رو بازی کردم و بالاترین ریتینگم ۹۷۱ بود. پس میتونم بگم صاحب نظرم در این مورد. پس ۲۱ دو ایراد بزرگ داشت.
نبود عمق تاکتیکی
پینگ پنگی بودن
نگاه کن. پس ۲۱ همه بازیکنای بزرگ یا ۴۳۳ با سه تا cf میچیدن یا ۴۴۲ لوزی. بازی عمق تاکتیکی نداشت. الان تو ای فوتبال هر ترکیبی فکر کنی میچینن و متناسب با اون تو مجبوری ترکیبت رو عوض کنی.
مورد دوم نحوه پاسکاری بود. یعنی وقتی ۴۴۲ لوزی کسی میچید پاره ت میکرد. همینجوری تق تق برو پشت هجده یک دو، و گل. ولی الان اینجوری نیست. پاس ارور به طرز شدیدی بالاست و زمانی که صاحب توپ میشی باید یه ثانیه مکث کنی بعد پلن حمله بریزی.
مورد دیگه در این نسخه لزوم استفاده از هر بازیکن در پست تخصصی ش هست. مثلا در پس ۲۱ کسانی که ۴۴۲ لوزی استفاده میکردن، مسی رو میزاشتن RCM و نیمار هم LCM. و به طرز فجیعی عالی جواب میداد. ولی تو ای فوتبال هرچی خواستم با این سیستم بازی کنم نشد و قشنگ پاره شدم. من الان ۴۳۳ بازی میکنم (یک دست هم تو ۲۱ با این سیستم نرفتم) کروس و برونو فرناندز CM هستن و فوق العاده کار میکنن. مثلا کروس بیشتر میاد تو دفاع و از عقب بازیسازی میکنه و پاسهاش بی نظیره. ولی برونو فرناندز بیشتر میره تو حمله و نفوذها و شوتهاش فوق العادس.
این مورد خیلی عالی رعایت شده. مثلا تو ۲۱ من نوک حمله م هالند و رونالدو بودن و با هالند قشنگ پاره میکردم. ولی تو ای فوتبال هالند رو اصلا بازی نمیدم. چرا؟ چون سبک بازی من سرعتی و تک ضربه و هالند جواب نمیده. بجاش امباپه میزارم. هالند دقیقا مثل واقعیت ساخته شده و قدرت مانورش فوق العاده پایینه. ولی عوضش قدرت بدنی، فینیشینگ، ضربات سر و سرعت داره. ولی امباپه دقیقا مثل واقعیت قدرت مانور داره و علاوه بر تمام کنندگی Creator هم هست.
یا مثلا تو ۲۱ خیلی از بازیکنای بزرگ ناکارآمد بودن. مثل کانته یا کاسمیرو. ولی الان بری ترکیب مثلا صد نفر اول رو ببینی، تعداد زیادی شون از کانته و کاسمیرو استفاده میکنن. خود من کاسمیرو دارم چون فوق العاده س. یا مثلا کانته رسما سرطانه، چون دقیقا میره مسیر تمام پاسها رو میبنده.
بعد سیستم دفاعی ۲۱ واقعا رو مخ من بود. اما ای فوتبال سیستم دفاعیش عالیه. پرس با یار دوم که کاملا عوض شده. دکمه برای تنه فنی اضافه شده به اضافه قابلیت Jockey کردن. که باعث شده دفاع کاملا حرفه ایی بشه.
سیستم شوت زنی و پاس هم واقعا بی نقصه. تو پاسکاری که خیلی هواست باید جمع باشه و بازیکنت حتما باید پاس بالایی داشته باشه. شوت زنی هم فوق العادس. یه سیستم جدید هم اضافه شده به نام استانینگ که وقتی بزنی شوت، پاس یا سانترت کاملا حالتش عوض میشه و نمودار پر شدنش هم بنفش میشه. مثلا شوت استانینگ فوق العاده پر قدرته و اگه با یکی مثل هالند بزنی تور میاد پایین. یا سانتر استانینگ مورب و تیز هست و اگه با امثال نیمار یا کارلوس بکنی فوق العاده خطرناکه. ولی استفاده ازشون هردمبیل نیست (البته بود، ولی با آپدیت درست شد) چون مثلا سانتر یا شوت استانینگ رو طرف خیلی طول میده تا اعمال کنه و تقریبا هیچ کس نباید نزدیکت باشه تا بتونی استفاده کنی (البته بازم به عوامل زیادی بستگی داره تا نتیجه بده)
بعد تنوع انیمیشن ها واقعا عالیه. حالا EA میاد دری وری میگه و صحبت از ۶ هزار انیمیشن میکنه. ولی ای فوتبال واقعا تنوع انیمیشن ها و مدل اجراش بی نظیره.

در کل من خیلی خوشحالم و واقعا دارم با ای فوتبال عشق میکنم و معتقدم در مورد کیمورا اشتباه میکردم و نشون داد کارشو در گیم پلی بهتر از ماسودا بلده. الان فقط اول منتظر مسترلیگم (که حدس میزنم تابستون بیاد) و دوم یه آپدیت گرافیکی.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,821
فیفا رو ولش کن، اون شبیه ساز اسب دوانیه. هم استایل دوئیدنشون مثل اسبه و هم اینکه همه بازیکنا مثل اسب میدوئن فقط :lol: :D
تو تاپیک فیفا کلی انتقاد کردی و ما هم قبول کردیم بعد دیدم اینجا این همه از pes تعریف کردی مشتاق شدم رفتم آخرین گیم پلی هاش رو دیدم...فقط میتونم از چشمهام بابت دیدن همچین فاجعه ای عذرخواهی کنم x_x
ما اگه انتقادی به فیفا داریم منظورمون مقایسه با بهترینِ خودش و چیزی که میتونه باشه،نه مقایسه با این بازی موبایل.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
تو تاپیک فیفا کلی انتقاد کردی و ما هم قبول کردیم بعد دیدم اینجا این همه از pes تعریف کردی مشتاق شدم رفتم آخرین گیم پلی هاش رو دیدم...فقط میتونم از چشمهام بابت دیدن همچین فاجعه ای عذرخواهی کنم x_x
ما اگه انتقادی به فیفا داریم منظورمون مقایسه با بهترینِ خودش و چیزی که میتونه باشه،نه مقایسه با این بازی موبایل.
عه موبایلی؟
پس خاک بر سر EA که یه بازی موبایلی، فیزیک و انیمیشن و گیم پلی بهتری از یه بازی کنسولی داره :lol:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
باشه
نمونه ایی از فیزیک یه بازی نسل نهمی :))
اینم هست

این بازی نه دفاع داره، نه پلیر آیدی، نه فیزیک، نه انیمیشن، نه تاکتیک. لاین لنگث یا defensive compactness که جوکه رسما.
این بازی دستگاه چاپ اسکناس واسه EA هست و فنهایی ساده دلی که از گوش بدوئن و تو هجده قدم تیکی تاکا کنن و زارپ گل.
با تد لاسو و sbc خوش بگذره :))

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
گرافیک بازی ضعیف هست ولی گیم پلی بازی واقعا بهتر از فیفا هست من خودم از فیفا ۸ تا ۱۴ کلا فیفا بازی کردم دوبار هم بخاطر تعصب فیفا نسبت به پی ای اس بن شدم نام کاربری من هم که گویای همه چیز هست فیفا ۱۲ بهترین بازی فوتبالی تاریخ ولی الان تعصب رو کنار گذاشتم فیفا ۲۳ رو روز لانچ خریدم الان ۳ ماهه داخل بازی هم نشدم بس که فوتبال چرت هست شما فقط بازیکن سرعتی بگیر تو قسمت کریرمد والاهویچ خریدم انگار هویج بدرد هیچ نمیخوره حتی از قدش هم نمیشه استفاده کرد بعدش کریم ادیمی اگه استباه نکنم اسمش رو مال دورتمند بود گرفتم تو یک فصل روی سختی التیمیت ۳۰ گل زدم کجای فوتبال واقعی اینجور هست الان در ای فوتبال فرواردم والاهویچ هست و کلی دارم ازش کار میکشم و واقعا مثل خودش هست بازیش یا مثلا تو فیفا هافبک نفوذی رو بزار زانیولو یا انکونکو ده برابر لیونل مسی و دی برونه بازی میکنن البته باگ شوت دی بروینه جدا هست کلا ایا تو واقعیت هم همینطوره کلا فیزیک فیفا نابود هست تو ۳ ثانیه با لروی ثانه شما میتونی ۱۰ بار به دور خودت با توپ بچرخی ایا این هم واقعیت هست یا قدرت مانور کل بازیکنای سرعتی یکی هست

Emad_rowan

کاربر سایت
Jan 11, 2022
35
بعد از اپدیت بزرگ اخر دلو زدم به دریا و رفتم سمتش…
به شکل غیرقابل انتظاری شگفت زدم کرد
بازی از حیث گیمپلی ، سختی ایجاد موقعیت ، رسیدن به گل ، پاس کاری ، دریبل و هرچیز شبیه ساز فوتبال واقعی چندین لول از رقیب آرکیدش جلوتره
با وجود یکسری ضعف های اساسی که صرفا به محتوای بازی برمیگرده و گرافیک نسل هشتیش بازم با اختلاف شرف داره نسبت به فیفایی که به جرات میشه گفت بازی آسفالت موبایل ازش تو زمینه خودش شبیه ساز تره😁

میمونه چندتا مورد که انتظار میره کونامی برطرفشون کنه
گرافیک بازی نیاز مبرم به یک خونه تکونی اساسی داره
محتوای بازی اصلا راضی کننده نیست، حتی شرایط اب و هوایی ، درجه سختی ، تایم بازی و … که موارد خیلی ساده ای هست تو بازی کامل نیست چی برسه به مستر لیگ و …

درمجموع اگر پیگیر تجربه چیزی هستید که تماشای فوتبال واقعی بهتون میده بدون شک راضیتون میکنه… چیزی که تو تجربه فیفا از صد فرسخیش هم رد نخواهیم شد 😁

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,017
سلام
دوستان برای کسی که بخواد آفلاین بازی کنه نسخه ی کاملی از این بازی موجود هست که همه ی تیم ها رو داشته باشه یا همون دمو هست که فقط چند تا تیمش در دسترسه!؟

Emad_rowan

کاربر سایت
Jan 11, 2022
35
سلام
دوستان برای کسی که بخواد آفلاین بازی کنه نسخه ی کاملی از این بازی موجود هست که همه ی تیم ها رو داشته باشه یا همون دمو هست که فقط چند تا تیمش در دسترسه!؟
سلام خدمت شما
تو اخرین اپدیت تقریبا تیم های اروپایی کامل شدن
لیگ انگلیس ، اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه کامل هستن … یه سری لیگ متفرقه از حومه جهانم داره که فکر نکنم بدرد کسی بخوره 😅

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,017
سلام خدمت شما
تو اخرین اپدیت تقریبا تیم های اروپایی کامل شدن
لیگ انگلیس ، اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه کامل هستن … یه سری لیگ متفرقه از حومه جهانم داره که فکر نکنم بدرد کسی بخوره 😅
ممنون از پاسخ تون ، بعد اینی که میگید به صورت دمو هست یا یه بازی کامله که باید خریداری بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر