Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بازم داستان مایکروسافت و کونامی شروع شد .

آقا این آی پی رو کونامی نمیده به هیچ کمپانی دیگه ای . داره از این آی پی خوب پول به جیب میزنه . خوبه همین چند وقت پیش سودی که کونامی داره از این آی پی در میاره رو من گذاشته بودم . :Arrowd:

کونامی برای پنجمین سال متوالی از رشد سود مالی برخوردار است

تمام فروش این آی پی روی پلی استیشن هستش . کنسول پلی استیشن هم چند برابر ایکس باکس فروش میکنه . حتی نسل نهم هم داستان همینه ....

اصلا اینا به کنار . کونامی قصدی برای فروش این آی پی نداره .

آندره بروزونی که مدیر بازاریابی این بازی بود اصلا ازش پرسیده بودن این آی پی فروش میره خندید و گفت بیخیال این صحبت ها شید . کونامی داره این بازی رو با موتور گرافیکی جدید میسازه برای نسل بعد آماده میکنه و بعد آی پی رو بیاد بده دست مایکرو که چی بشه ؟!! قصد فروش داشت که این کارا رو نمیکرد .

من فکر کنم بازیسنتر تنها جایی باشه این صحبت ها همین طور داره ادامه پیدا میکنه . الان تو توییتر و اوو وب و هر چی سایت و فروم مخصوص به این بازی هست دیگه بیخیال این داستان ها شدن .

داستان فروش این بازی شد مثل داستان اون سگا که میخواد مایکرو بخرتش و بعدش مشخص شد چی از آب در اومد .

بیخیال این آی پی بشین . کونامی نمیفروشه این آی پی رو . براش سود داره . کلی هم در این سال ها سرمایه گذاری کرده . از بخش موبایل این بازی که داره همین طور سود میکنه . بخش مای کلاب و مسابقات جهانی eSport و کلی داستان دیگه .

بازی هم داره با موتور گرافیکی جدید برای نسل بعد ساخته میشه و تیم سازنده بازی داره خودش رو آماده میکنه برای نسل بعد و کلی داستان دیگه و اصلا خبری نیست از فروش این آی پی ...

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

آقا این آی پی رو کونامی نمیده به هیچ کمپانی دیگه ای . داره از این آی پی خوب پول به جیب میزنه . خوبه همین چند وقت پیش سودی که کونامی داره از این آی پی در میاره رو من گذاشته بودم . تمام فروش این آی پی روی پلی استیشن هستش . اصلا اینا به کنار . کونامی قصدی برای فروش این آی پی نداره .

آندره بروزونی که مدیر بازاریابی این بازی بود اصلا ازش پرسیده بودن این آی پی فروش میره خندید و گفت بیخیال این صحبت ها شید . کونامی داره این بازی رو با موتور گرافیکی جدید میسازه برای نسل بعد آماده میکنه و بعد آی پی رو بیاد بده دست مایکرو که چی بشه ؟!! قصد فروش داشت که این کارا رو نمیکرد .

من فکر کنم بازیسنتر تنها جایی باشه این صحبت ها همین طور داره ادامه پیدا میکنه . الان تو توییتر و اوو وب و هر چی سایت و فروم مخصوص به این بازی هست دیگه بیخیال این داستان ها شدن .

داستان فروش این بازی شد مثل داستان اون سگا که میخواد مایکرو بخرتش و بعدش مشخص شد چی از آب در اومد .

بیخیال این آی پی بشین . کونامی نمیفروشه این آی پی رو . براش سود داره . کلی هم در این سال ها سرمایه گذاری کرده . از بخش موبایل این بازی که داره همین طور سود میکنه . بخش مای کلاب و مسابقات جهانی eSport و کلی داستان دیگه .

بازی هم داره با موتور گرافیکی جدید برای نسل بعد ساخته میشه و تیم سازنده بازی داره خودش رو آماده میکنه برای نسل بعد و کلی داستان دیگه و اصلا خبری نیست از فروش این آی پی ...
بحث فروش نیست بحث این بود کونامی برای مایکرو انحصاری بسازه که اونم از نظرمن کنسله، بخش فروش یه چیز کمی هست بخش بزرگترش اون میکروترنزکیشن هست که بیش از 90 %روی پلی استیشن هست

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214

آقا این آی پی رو کونامی نمیده به هیچ کمپانی دیگه ای . داره از این آی پی خوب پول به جیب میزنه . خوبه همین چند وقت پیش سودی که کونامی داره از این آی پی در میاره رو من گذاشته بودم . :Arrowd:

کونامی برای پنجمین سال متوالی از رشد سود مالی برخوردار است

تمام فروش این آی پی روی پلی استیشن هستش . کنسول پلی استیشن هم چند برابر ایکس باکس فروش میکنه . حتی نسل نهم هم داستان همینه ....

اصلا اینا به کنار . کونامی قصدی برای فروش این آی پی نداره .

ممنون دیگه خیالمون راحت شد.

kamyab66

کاربر سایت
Jun 10, 2016
83
اورال چند تا از تیم ها که کونامی تو سایت گذاشته. بیشتر بازیکن ها کاهش داشتن مثل رونالدو ، فقط سه چهارتا از بازیکن های بایرن افزایش داشتن مثل لواندوفسکی.

قیمت بازی رو هم ۳۰ دلار گذاشتن ، مگه ۲۵ دلار نبود؟

pes2021_clubedition_squad_arsenal.jpg pes2021_clubedition_squad_man_utd.jpg pes2021_clubedition_squad_juventus.jpg pes2021_clubedition_squad_fcb.jpg pes2021_clubedition_squad_bar.jpg

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
قیمت بازی هم 30 دلار هستش . همون طور هم که پیش بینی میشد عملا بازی با نسخه 2020 هیچ فرق خاصی نداره . همه چیز همونه ( همون طور که از اسم بازی مشخصه و به نام Season Update معرفی شده ) یه سری چیزا مثل یه چند تا مربی به بخش مسترلیگ اضافه شده . گیم پلی و گرافیک و این چیزا همه چیز بیس و پایش نسخه 2020 هستن به طور کلی .

فقط موضوع اینه دیتا پک ها و اضافه شدن چهره و این موارد در طول سال به نسخه 2021 اضافه میشه . یعنی به طور رسمی این یه نسخه مستقل هستش و نسخه PES 2021 .

قیمتی هم که در نظر گرفتن واقعا زیاده . خیلی زیاده . 30 دلار ؟ چه خبره ؟ بازی رو قشنگ میتونستن به صورت یه آپدیت بدن بیرون و همون نسخه 2020 رو آپدیت کنن بشه 2021 که نکردن .

اومدن به عنوان مستقل دارن میفروشن این بازی رو . 15 دلار قشنگ ارزش این بازی بود .

تیم سازنده هم دیگه تمام و کمال داره رو نسخه نسل بعدی کار میکنه و باید دید نسخه نسل بعدی این بازی در چه حد و اندازه ای هستش . از گیم پلی بگیرید و گرافیک و فیزیک و محتوا و مد ها و صدا گذاری و بخش ادیتور بازی و کلی موارد دیگه که باید دید تیم سازنده چه تغییراتی میخواد روشون انجام بده .

با خبر رسمی تغییر موتور و تیزری که نمایش دادن میتونیم امیدوار بمونیم برای نسخه نسل بعدی تا ببینیم چی پیش میاد ....

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
قیمت بازی هم 30 دلار هستش . همون طور هم که پیش بینی میشد عملا بازی با نسخه 2020 هیچ فرق خاصی نداره . همه چیز همونه ( همون طور که از اسم بازی مشخصه و به نام Season Update معرفی شده ) یه سری چیزا مثل یه چند تا مربی به بخش مسترلیگ اضافه شده . گیم پلی و گرافیک و این چیزا همه چیز بیس و پایش نسخه 2020 هستن به طور کلی .

فقط موضوع اینه دیتا پک ها و اضافه شدن چهره و این موارد در طول سال به نسخه 2021 اضافه میشه . یعنی به طور رسمی این یه نسخه مستقل هستش و نسخه PES 2021 .

قیمتی هم که در نظر گرفتن واقعا زیاده . خیلی زیاده . 30 دلار ؟ چه خبره ؟ بازی رو قشنگ میتونستن به صورت یه آپدیت بدن بیرون و همون نسخه 2022 رو آپدیت کنن بشه 2021 که نکردن .

اومدن به عنوان مستقل دارن میفروشن این بازی رو . 15 دلار قشنگ ارزش این بازی بود .

تیم سازنده هم دیگه تمام و کمال داره رو نسخه نسل بعدی کار میکنه و باید دید نسخه نسل بعدی این بازی در چه حد و اندازه ای هستش . از گیم پلی بگیرید و گرافیک و فیزیک و محتوا و مد ها و صدا گذاری و بخش ادیتور بازی و کلی موارد دیگه که باید دید تیم سازنده چه تغییراتی میخواد روشون انجام بده .

با خبر رسمی تغییر موتور و تیزری که نمایش دادن میتونیم امیدوار بمونیم برای نسخه نسل بعدی تا ببینیم چی پیش میاد ....
امین بنظرت مشکل فیزیک پیراهن ها و اون سیاه شدن تصویر بعد از بیرون رفتن توپ رو حل میکنن برای نسل بعد؟

• Like
Reactions: Siamak61 and Romell

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر