Multi Platform eFootball PES

سازنده
Konami
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
Konami
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ویژگی های مثبت و منفی استراتژی ها در بخش دستورات پیشرفته ( Adnvanced Instructions )

قسمت دوم

29f5228606c94d490bae73478cee8df4.jpg

به دومین قسمت از توضیحات مربوطه در بخش دستورات پیشرفته خوش آمدید . از این به بعد در هر قسمت ما درباره استراتژی هایی که در بخش دستورات پیشرفته برای پیش برد هدف و روش بازیمان انتخاب میکنیم صحبت خواهیم کرد و در هر قسمت درباره یک استراتژی بخش دستورات پیشرفته صحبت خواهیم کرد .

در تقابل هر تاکتیکی ، یک ضد تاکتیکی وجود دارد و هر روش - تاکتیک و استراتژی هایی که شما اتخاذ میکنید نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد . هیچ روش و استراتژی شما پیدا نخواهید کرد که در دنیای واقعی فوتبال بتواند تمام و کمال نکته قوت داشته باشد و یا برعکس . مهم نحوه استفاده از استراتژی و روش بازی شما هست که برنده بودن شما را تایین میکند . بازی رقیب را نگاه کنید و از بخشی که در آن ضعف دارد به آن ها ضربه وارد کنید .

به طور اصولی اجرای به موقع تاکتیک ها و استراتژی ها در PES سختگیرانه اجرا میشود . اگر کیفیت بازی شما با یوزر مقابل شما برابر و نزدیک باشد همین اتخاذ به موقع تاکتیک ها و استراتژی ها باعث میشود که شما بتوانید بر حریف خود چیره شوید . نحوه اجرای استفاده به موقع این استراتژی ها در زمان و مکان معین خودش میتواند شما را در جهت پیش برد پیروزی سوق دهد و انتخاب اشتباه این استراتژی ها هم میتواند منجر به شکست شما در مقابل حریف شود .

این قسمت :

False Winger

9999999.PNG

معنی False Winger : وینگر دروغین - وینگر تقلبی - وینگر کاذب

استراتژی False Winger چیست ؟

وینگرها (یا هافبک های کناری در صورت عدم حضور وینگرها) که از پست های پست سنتی خود دور می شوند تا بیشتر به بازی در مرکز زمین بپردازند. وقتی یک False Winger به مرکز زمین وارد شد ، دفاع های کناری در همان سمت رو به جلو حرکت میکنند .

نمایش کلی این استراتژی از نمای بالا به همراه توضیحات نوشتاری میتوانید در ویدئو تماشا کنید

View attachment eFootball PES 2021 - Advanced Instructions - False Winger.mp4

جوانب مثبت استراتژی False Winger :

مزیت اصلی استفاده از استراتژی False Winger ناشی از قرار گرفتن بازیکنان گسترده شما در موقعیت مرکزی است. همانطور که وینگرهای سنتی (کسانی که به صورت ذاتی در کناره ها بیشتر بازی میکنند ) به طور فزاینده ای از بازی مدرن کنار رفته اند . استفاده از این ویژگی باعث میشود وینگر ها به صورت اصولی رفته رفته از کناره ها به مرکز زمین سوق داده شوند و همین طور به مهاجم نوک اضافه میشوند . پاس های ترکیبی - یک دو ها - و حرکات ترکیبی که وینگر ها با نزدیک شدن به مهاجم نوک میتوانند فضا های بسیار زیادی برای شوت زنی و حرکات ترکیبی داشته باشند . با استفاده از این استراتژی وینگر ها به صورت مورب به صوی دروازه یورش میبرند و موقعیت های شوت زنی بسیار زیادی برای خود ایجاد میکنند . همین طور از کناره ها هم مدافعین کناری سریه رو به جلو حرکت میکنند و شما میتوانید در فضا های کلی زمین خیمه سنگینی بر روی حریف وارد کنید .

12.PNG

نکات منفی استراتژی False Winger :

نکته منفی False winger این است که تیم شما را سبک بازی درعرض محروم می کند. این باعث میشود تراکم بازی شما در نقطه مرکزی زمین بیشتر فوکوس شود و بازی در عرض در این حالت به صورت کلی فراموش میشود . همین طور با اضافه شدن وینگر ها به بخش حجومی بازی شما امکان ایجاد ضد حمله های سریع توسط حریف بر روی شما احتمالش بسیار بالا میرود . استراتژی False winger برای کسانی که قدرت حفظ توپ بالایی دارند بسیار کاربردیست . اما برای کسانی که قدرت حفظ توپ بالایی ندارند همانند یک سم عمل میکند و شما در هنگام حمله اصلا و ابدا نباید توپ رو به راحتی از دست بدهید چون فضا های پشتی شما به شدت خالی شده و امکان ضد حمله توسط حریف بر روی شما وجود دارد .

چه فرمیشن هایی با False Winger خوب کار می کنند؟

در واقع ، هر فرمیشنی که از وینگرها یا هافبک های کناری (4-3-3 ، 4-4-2 و غیره) استفاده کند با False Winger به خوبی کار می کند. 4-3-3 با دفاع های کناری تهاجمی هنوز هم گزینه انتخابی با False Winger است زیرا به شما در صورت قرار گرفتن بازیکنان زیاد در زمین. گزینه های مرکزی (مهاجم و دو وینگر) و بیرون (FBs و LMF / RMF) با پوشش کافی از طریق هافبک های شما را می دهد .

88.PNG

وقتی استراتژی False Winger با سایر Adnvanced Instructions ترکیب می شود چه اتفاقی می افتد؟

از آنجا که هنگام حمله می توانید دو Adnvanced Instructions را تعیین کنید ، چند گزینه تاکتیکی دیگر نیز وجود دارد که می توانید با آن ادغام کنید تا از حملات خود بیشترین بهره را ببرید. ادغام سازی واضح با attacking fullbacks است زیرا به شما کمک می کند تا پهنائی زمین که به خاطر حرکت وینگر ها به مرکز زمین از بین رفته این ادغام سازی باعث میشود این ضعف برطرف شود . استفاده از hug the touchline یک همکاری عالی بین این دو استراتژی است . زیرا این اطمینان را شما می دهد که یک مدافع کناری در سمت مقابل میدان نزدیک خط لمسی دارید که عرض و عرض را فراهم می کند. و ترکیب این دو استراتژی باعث میشود که نقطه ضعف False Winger در بازی در عرض برطرف شود .

یک ادغام سازی جالب دیگر wing rotation است زیرا هنگامی که وینگر مستقر در مرکز خود توپ را در نیمه فضا دارد گزینه های گسترده ای به شما می دهد و تحرکات زیادی در حمله اتفاق می افتد . به طور مثال وینگر فضا سازی میکند و هافبک میانی در روزنه ای که ایجاد شده حرکت میکند و به همین سو خلق موقعیت برای شما ایجاد میشود .

2.PNG

همانطور که از این فیلم ضبط شده در حالت تمرین مشاهده می کنید ، هنگامی که هافبک پاس را در نیمه فضای سمت راست دریافت کرد ، وینگر به سمت راست به سمت خط دفاعی حرکت می کند و مدافع را به سوی خودش میکشاند و فضای نزدیک سمت راست را باز می کند . 18-yard box که کوین دی بروین با پشت سر گذاشتن از آن بهره می برد. بنابراین اگر هم از false winger و هم wing rotation استفاده می کنید ، به احتمال زیاد خواهید دید که wing rotation بر false winger غلبه دارد. این به این معنی است که سبک بازی وینگر شما بسیار گسترده خواهد شد وقتی هم که او حمله را آغاز می کند ، در این صورت مدافع کناری شما اقدام به حرکت رو به جلو میکند و تنوع تاکتیکی شما در بازی بسیار زیاد میشود .

View attachment eFootball PES 2021 Season Update - Wing Rotation & False Winger.mp4

چه بازیکنانی (سبک های بازی) با False Winger به خوبی کار می کنند؟

چند سبک بازی وجود دارد که با false winger به خوبی کار می کند. برای مبتدیان ، بازیکنان با استایل بازی roaming flank واقعا خوب کار می کنند ، زیرا آنها به طور طبیعی برای یافتن فضای دریافت توپ به صورت اوریب به فضای مرکزی زمین حرکت میکنند . بازیکنانی با آمار دریبل بالا که با تعادل خوب و مالکیت توپ در اختیار شما قرار می گیرد هنگام ورود به داخل کمک می کند و به طور اصولی بازیکنانی که مهارت بالایی در فضا های بسته دارند در استراتژی false winger به خوبی کار میکنند . البته این نکته را هم باید اشاره کنم Prolific Winger ها هم به صورت کاملا مناسب راندمان بسیار بالایی در این استراتژی از خودشان به نمایش میگذارند .

44.PNG 55.PNG

• همین طور بازیکنان با استایل بازی Creative playmakers نیز خوب عمل می کنند زیرا آنها به طور طبیعی فضای لازم را برای در دسترس قرار دادن یک پاس پیدا می کنند.
77.PNG

• اگر به دنبال یک هافبک متحرک خوب در میانه میدان هستید ، مهم است که بازیکنانی با استایل بازی hole player را داشته باشید زیرا او دائماً به داخل محوطه جریمه حرکت میکند . اگر می خواهید از خط هافبک گل بزنید ،شخصی مانند دی بروین واقعا حیاتی است. بازیکنانی همانند کای هاوترز هم در این استراتژی بی نظیر عمل میکنند . به صورت کلی هر بازیکنی که قابلیت Hole Player را داشته باشد برای چنین استراتژی به شدت راندامان بسیار بالایی از خود به جا میگذارد .
میتونید مشاهده کنید که کای هاورتز که یک بازیکن Hole Player هستش و این دست بازیکنان خط میانی تحرک بالایی در زمین دارن و سریع خودشون رو به محوطه جریمه میرسونن و در فضا های خالی در زمان و مکان مناسب جای گیری میکنن و به صورت واضح در این ویدئو میتونید به درک درستی از بازیکنان Hole Player برسید .

View attachment 5.MP4

66.PNG

صحبت های پایانی و نگاه اجمالی :

وقتی صحبت از استراتژی ها و تاکتیک ها در دنیای فوتبال میشود موضوع این نیست که شما باید تمامی این تاکتیک ها رو در هر بازی و همیشه از آن ها استفاده کنید . موضوع اصلی نوع روش و مهارت شما در اجرای بازی است که شما میخواهید آن را در زمین اجرا کنید . هر تاکتیک و روشی در فوتبال ضد آن را هم با خود دارد و هیچ چیزی صرفا کامل نیست و به طور مثال میتوان گفت هر تاکتیکی ، ضد تاکتیکی هم دارد . استراتژی False Winger همان طور که به صورت کامل به شما توضیح دادم همانند تمامی تاکتیک ها و استراتژی ها نقاط قوت و ضعف خاص خودش را دارد . اگر شما از آن دسته از گیمر هایی هستید که حفظ توپ - خیمه زدن به دروازه حریف و علاقه مند به شوت زنی و کار های ترکیبی و حمله از وسط زمین هستید این استراتژی راست کار شما است و میتوانید از آن استفاده کنید . مواظب ضد حملات حریف باشید و وقتی از این استراتژی دارید استفاده میکنید در هنگام حمله بی جهت اصلا نباید توپ را از دست بدهید و باید توانایی بالایی در اجرای گردش توپ به نقاط مختلف زمین را داشته باشید و از حفط توپ بالایی برخوردار باشید ..

مثال ها به صورت تصاویر گیم پلی از بازی :

با انتخاب گزینه False Winger همان طور که اشاره کردم وینگر ها به مناطق مرکزی زمین نزدیک میشوند و در فضا های خالی زمین خود را سریع پیدا میکنند و گنبری رو مشاهده میکنین که درخواست توپ میکنه . این ویدئو یکی از واضح ترین مثال هایی است که میتوان به شما نشان داد .

View attachment 1.MP4

در این ویدئو اینسینه بعد از اشتباه مهلکی که میکنه و توپ رو از دست میده با ضد حمله ای که به وجود میاد شما میتویند قشنگ تماشا کنید که وینگر ها به مهاجم مرکزی چقدر نزدیک هستن و با رد و بدل شدن چند پاس سریع ضد حمله ای که بر اثر ربایش توپ صورت گرفته بود منجر به گل میشه . نزدیک بودن گنبری به تیمو ورنر در این ویدئو کاملا مشهود است .

View attachment 2.mp4

در این صحنه میتونید ببینید که لروی سانه به صورت یک وینگر کاذب در اومده و خودش رو در فضای خوبی قرار داده . توپ هم وقتی بهش میرسه همون طور که گفتم میتونید یک و دو ها و حرکات ترکیبی خوبی انجام بدید و همون طور که مشاهده میکنید تیم ایتالیا اقدام به خطا میکنه و جلوی حرکت ترکیبی رو میگیره .

View attachment 3.mp4

در این ویدئو شما تحرک و پویایی بازیکنان در زمین رو میتونید مشاهده کنید . استراتژی False Winger به همراه توضیحاتی که دادم و استفاده به جا و مناسب بازیکنان با استایل های مناسبی که برای این استراتژی در نظر گرفته شده ، باعث میشه شما در زمین با خیمه زدن به زمین حریف و گردش توپ به مناطق مختلف زمین جلوی تیم هایی که دفاع های منطقه ای و فشرده در زمین خودشون دارن بسیار کارامد باشه و روزنه ای سر آخر در یک جای زمین پیدا کنید و بهشون آسیب بزنید . پویایی و تحرک در زمین یکی از بهترین راه ها برای ضربه زدن به چنین تیم هایی هستش . خوب به ویدئو نگاه کنید کاملا متوجه میشید که بازیکنان وینگر به وسط زمین میان - تحرک بالایی دارن . فول بک ها در زمان مناسب به خط حمله اضافه میشه و گردش توپ و حرکات ترکیبی که سر آخر منجر به گل میشه و میتونید مشاهده کنید .

View attachment 4.mp4

یک مثال دیگه از False Winger که بازم در صحنه ای مشابه گنبری سریع به فضای مناسب خودش رو میرسونه و درخواست توپ میکنه و همون طور که گفتم با استفاده از False Winger به صورت اوریب میتونید حرکت کنید و فضا های شوت زنی زیادی رو برای خودتون فراهم کنید همانند این ویدئویی که برای شما گذاشتم .

View attachment 6.MP4

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان احتمال داره مای کلاب کارت مارادونا رو بده؟
و یه سوال دیگه اینکه من اپشن فایل کامل لیگ هارو ریختم بعد یه آپشن فایل جدا میخواستم از تیم های کلاسیک بریزم که هر کاری کردم ارور میده
احتمال داره به خاطر کمبود جا باشه یا مشکل از جای دیگست

صمد جان درباره مارادونا و کارتی که قرار هستش بدن یه چیزی من تو انجمن ها دیدم و خوب بهش توجه نکردم . خبر دقیقش رو دستم اومد بهتون میگم .

درباره ریختن تیم های کلاسیک هم صد در صد با کمبود حجم شما روبرو شدین . اگر میخواین تیم های کلاسیک رو بریزین باید ریختن چند لیگ فیک رو بیخیالش بشین .

به طور مثال لیگ های ژاپن و MLS و این جور لیگ ها رو بیخیال ریختتش بشین تا فضا برای ریختن تیم های کلاسیک برای شما فراهم باشه .

lotfiorimi

کاربر سایت
Jul 6, 2013
3
سلام و وقت بخیر؛
ببخشید من الان با PS4 نمیتونم آنلاین بازی کنم رقیب پیدا نمیکنه، حدس هم میزدم همینطور که میگی مال نت ایران باشه. با همراه اول و ایرانسل و رایتل امتحان کردم، هیچکدوم جواب نداد.
الان به نظرت چه راهکاری هست؟ باید نت شاتل بگیرم؟ اصلا چجوریه شاتل؟چون منتلفن ثابت هم ندارم! به جز اون راهکاری نداره؟ مثلا VPNی چیزی بشه سوار کرد.
ممنون میشم راهنمایی کنی.
دوستان مشکلاتی که بخش آنلاین دارید ممکنه بابت cgnat باشه که اپراتور ها مدت هاست اعمال کردن
من برای pes الان چندین ماهه فقط با یه رنج آی پی بازی میکنم
شاتل اینجا ۴ رنج آی پی میده که یکی شون cgnat اعمال نشده اگه پینگ نرمال باشه هم زود هم دو آنتن پیدا میکنه
من خودم همین الان pes 20 lite بازی میکنم تو این رنج سریع پلیر پیدا میشه بقیه رنج ها خیلی دیر یا اصلا پیدا نمیشه
یه رنج شاتل که دیسکانکتش تضمینیه????
همراه اول که خیلی وقته کلا cgnat اعمال کرده زیاد مناسب نیست

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
دوستان اطلاعی دارین pes 21 lite کی میاد؟ معمولا اوایل دسامبر میومد بعد دیتا پک ۳ ولی ایندفعه خبری نیست ممکنه پنجشنبه هفته بعد بیاد؟
من pes 19 lite دیگه از مهر آبان سال قبل وارد نشدم آخراش مای کلاب نفر آخر رتبه زیر ۲ هزار بود
ولی امسال اینجوری نبود این هفته نفر آخر رتبه اش ۷ هزار و خورده ای بود بعد انتشار pes 21 هیچوقت پلیر های مای کلاب زیر ۷-۸ هزار نیومد امیدوارم تا هفته بعد لایت هم بیاد

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
New Data Pack (3.0)/Patch (1.03.00) Available

EoTjJSWU4AAFZpL.jpg

Data Pack 3 به تازگی توسط کونامی منتشر شده و حجم این دیتا پک 1.2GB هستش .

لیست محتوای دیتاپک 3 که شامل موارد زیر میباشد :

• 80 چهره به روز شده که 50 عدد آن چهره های کاملا جدید هستند و فوکوس اصلی کونامی در به روز رسانی چهره این بار اکثر بازیکنان جوان هستند . به طور مثال بازیکنان جوان بایرن مونیخ مثل Richards و Musiala که به ترتیب سن های 20 و 17 سال سن دارن چهره هاشون به بازی اضافه شده و بازیکن های جوان تیم های دیگه چهره هاشون به روز رسانی و جدید شده و همین طور در کنارش یک سری بازیکنان با سن های مختلف هم به روز رسانی شدن .
  • اضافه شدن توپ های جدید
  • پیراهن های جدید و کیت سوم برخی تیمها از جمله تیمهای برزیلی
  • آیکانیک مومنت ها و لجندهای جدید
  • پچ اصلاح مشکلات عمومی
  • انیمیشن های جدید
  • بخش گزارشگری بازی به روز رسانی شده
  • مدلینگ و تتوی بسیاری از بازیکنان به روز رسانی شده
  • تتوی ویدال و سوارز به خاطر قوانین لایسنس ها از بازی حذف شده ( به دلیل این که دیگه این دو بازیکن در تیم های پارتنر کونامی مشغول به بازی نیستن )
  • پیراهن برخی از تیم های ملی به روز رسانی شده .
45.PNG

EoRh0dXWEAAjOQJ (1).jpg EoRh0dXWEAAjOQJ.jpg EoRhMzcXUAIJrlp.jpg EoRhMzfXUAACAcI.jpg EoRhMzYXIAE-fl8.jpg EoRhMzZXUAAcpMq.jpg EoRhS90XIAMgmDu.jpg EoRl5bNWMAE_mQL.jpg EoRlwJyW4AEFRBH.jpg EoRlwKRW8AIRU5X.jpg EoT10cJXMAAjo1L.jpg EoT10yoWEAEG-vf.jpg EoRfaa4WEAASJj7.jpg EoT1dnhXUAEWhKt.jpg EoT1dnkXYAEIdsv.jpg EoTkKXpU0AAQftb.jpg EoTmozdVoAAZF2q.jpg EoTzYQQWMAsMcxz.jpg EoTh4wFUYAEq5OT.jpg image_750x_5fc9cb6aad1f2.jpg

EoRiO9HXYAAtNzy.jpg
لیست کیت های به روز شده

EoSEzVwXYAEz9Uk.png

لیست چهره های جدید و به روز شده

EoRwBj-XMAAN-r6.png

تریلر رسمی Data Pack 3

View attachment DATA_PACK_3.0_Trailer_eFootball_PES_2021_SEASON_UPDATE.135.mp4

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
طبق گفته Milton Leite "گزارشگر برزیلی PES" در ابتدای سال اینده دو بخش مرحله ضبط بزرگ برای PES 2022 در پیش خواهیم داشت یکی برای پایان سال جاری و دیگری هم طبق روال عادی انجام میشود

به گفته Milton Leite در یک مصاحبه ای ویدئویی اشاره کرده که ما با یک بازی فوق العاده رو به رو خواهیم بود .

milton-leite-narrador-do-sportv-1399681098199936x1920-1529614158406_v2_450x450.jpg

بازی هم به صورت رسمی معرفی بشه و ببینیم کونامی چه برنامه و سیاستی رو برای نسل نهم در نظر گرفته . فعلا همه چیز مجهول و به عبارتی هندونه سر بسته ...

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان اطلاعی دارین pes 21 lite کی میاد؟ معمولا اوایل دسامبر میومد بعد دیتا پک ۳ ولی ایندفعه خبری نیست ممکنه پنجشنبه هفته بعد بیاد؟
من pes 19 lite دیگه از مهر آبان سال قبل وارد نشدم آخراش مای کلاب نفر آخر رتبه زیر ۲ هزار بود
ولی امسال اینجوری نبود این هفته نفر آخر رتبه اش ۷ هزار و خورده ای بود بعد انتشار pes 21 هیچوقت پلیر های مای کلاب زیر ۷-۸ هزار نیومد امیدوارم تا هفته بعد لایت هم بیاد
بازی PES 2021 Lite منتشر شده و میتونید دانلود کنید .

yaser_h2018

کاربر سایت
Feb 24, 2019
171
بازی PES 2021 Lite منتشر شده و میتونید دانلود کنید .
بله دیدم امروز
سال قبل خریدم pes ولی رفت تو پاچم ولی آخرش بخاطر نت ایران بن شدم دوبار بعد از هر دیتاپک که منتشر شد و با لایت نسخه ۲۰ رو امسال ترجیح دادم لایت رو بگیرم

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
همون طور که قبلا صحبت کرده بودیم و پیش بینی میکردیم با توجه به شایعات و .... باشگاه لاتزیو پارتنر رسمی کونامی شد و به صورت رسمی هم پارتنر بودن این باشگاه در سری PES معرفی شد .

به احتمال زیاد هم نام و کیت این تیم در بازی فیفا در آینده حذف خواهد شد .

نکته : چهره هایی هم که مشاهده میکنین به صورت دستی هستش و اسکن سه بعدی این تیم میره برای نسخه بعد ( کونامی تیم های پارتنر رو چهره ها رو اسکن سه بعدی میکنه ) به خاطر داستان کرونا امسال هم فیفا و هم PES کلا اسکن سه بعدی بسیار کمی انجام دادن .

Eo3xXqXXcAc8lMl (1).jpg

تریلر رسمی پارتنر شدن این تیم در سری PES

eFootball PES 2021 x SS Lazio - Partnership Announcement Trailer

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من فقط برا مای کلاب میخوام pes21 lite رو نصب کنم رو ps4، خواستم بپرسم به سرورا وصل میشه، قبلا به خاطر تحریم نمیشد؟
سوال دوم اینکه میشه این فایل های پچ ادیت تیم ها رو به لایت هم اضافه کرد؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Siamak61

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بله
سلام دوستان من فقط برا مای کلاب میخوام pes21 lite رو نصب کنم رو ps4، خواستم بپرسم به سرورا وصل میشه، قبلا به خاطر تحریم نمیشد؟
سوال دوم اینکه میشه این فایل های پچ ادیت تیم ها رو به لایت هم اضافه کرد؟

بله مثل نسخه اصلی میتونی اپشن فایل رو نصب کنی.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
بله
بله مثل نسخه اصلی میتونی اپشن فایل رو نصب کنی.
خیلی خیلی ممنون، سوال اولم هم جواب میدین، میشه به سرورا وصل شد و انلاین مای کلاب رو بازی کرد، چون قبلا به خاطر تحریم ها نمیشد

• Like
Reactions: Siamak61

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
خیلی خیلی ممنون، سوال اولم هم جواب میدین، میشه به سرورا وصل شد و انلاین مای کلاب رو بازی کرد، چون قبلا به خاطر تحریم ها نمیشد

ممنون ازلطف شما وظیفست .اره میتونی بانسخه لایت آنلاین بزنی قبلا که بدون پلاس بودنسخه لایت الان نمیدونم ولی آنلاین بله حتما بخاطرهمین بیشتر لایت روکونامی میده بیرون .که هم تبلیغات باشه هم پولی ازپرداختهای درون برنامه ای سودکنن

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر