نمایشگاه/رویداد EA PLAY Press Conference

به کنفرانس EA از 0 تا 10 چه نمره ای می دهید؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
rz609jfeyvfratgv4low.jpg

کنفرانس EA در تاریخ دوشنبه 24 خرداد ساعت 00:30 بامداد برگزار میشود

Electronic Arts امسال در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی به جای E3 سالن نوکیای شهر لس‌آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده است

پیشـ بینی ها

kabh6rscdblcnqjc9hd9.jpg

f7dzaubmby2hiprblxjb.png

نمایش اولین گیم پلی از 1 BATTLEFIELD

ggmvryt59hj691ye1ore.png

mqjleova75gsdctaxjzg.png

نمایش اولین گیم پلی از MASS EFFECT ANDROMEDA

0tchn7zvzcpy77ofshiv.png

8041zazn701pi4tp3fx8.png

نمایش اولین گیم پلی از TITANFALL 2

mdwj7xfxcx838rnpnado.jpg

hi8h49splewejagff6b8.png

نمایش اولین گیم پلی از 17 FIFA

و...

sreqrs5s55mf3ktd9aqo.png

لینک های پخش زنده
EA Play - YouTube - Twitch

آخرین ویرایش:

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
آپارات آشغاله . آرش و رفیقش دارن مزخرف میگن :D
کجاش اشغاله؟! به این قشنگی لاین اپ گذاشتن دارن تحلیل میکنن بده؟! ما ایرانیا حقمونه که هیچ امکاناتی نداشته باشیم! ساعت 12:30 شب دارن انلاین مراسم رو با توضیحات کامل پوشش میدن اونوقت از نظر شما اشغاله!

حتما باید با هیتلرشکن و فریزهای بسیار زیاد و اعصاب خرد کن مراسم رو ببینیم تا از نظر شما و خیلیای دیگه فوق العاده باشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
به طور کلی هیچوقت کنفرانس های EA بهم حال نداده! و معمولا غیر از 5 دیقه ی آخر،بقیش : :sleeping:
امسال ولی یه چندتا بازی دارن که میتونه حال بده! امیدوارم توی همون چند دیقه ی اول همینا رو نشون بدن و حال کنیم و تمام! :-"
یکیش که مسلما ME:A هست! یکی دیگه هم امیدوارم از این 40 تا SWـی که در دست ساخت دارن،حداقل SWـه Visceral توی کنفرانس باشه! :D

نسل قبل Burnout Paradise هم خیلی حال داد! کاش BP2 بدن:( گرچه عمرا:|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
کجاش اشغاله؟! به این قشنگی لاین اپ گذاشتن دارن تحلیل میکنن بده؟! ما ایرانیا حقمونه که هیچ امکاناتی نداشته باشیم! ساعت 12:30 شب دارن انلاین مراسم رو با توضیحات کامل پوشش میدن اونوقت از نظر شما اشغاله!

حتما باید با هیتلرشکن و فریزهای بسیار زیاد و اعصاب خرد کن مراسم رو ببینیم تا از نظر شما و خیلیای دیگه فوق العاده باشه!
ایشون شوخی کردن فکر کنم:)

• Like
Reactions: Scαrface

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد

حالا رگ گردنت باد نکنه بشین ببین هر جا دوست داری :D برا من با قیلتر شکن لگ ندارم کامنتری بقیه سایت ها رو ولی آپارات رو لگ دارم :|

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
دوستان شاتلی فکر کنم ترافیک مصرفی تو سایت آپارات به صورت نصف حساب میشه.حداقل شاتلی ها ناراضی نباشن:D

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
دوستان شاتلی فکر کنم ترافیک مصرفی تو سایت آپارات به صورت نصف حساب میشه.حداقل شاتلی ها ناراضی نباشن:D
درسته نیم بهاست
البته من نامحدود شاتل رو دارم :)
دارم از آپارات میبینم خداروشکر لگ نداره

Sent from my D6603 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر