نمایشگاه/رویداد EA PLAY Press Conference

به کنفرانس EA از 0 تا 10 چه نمره ای می دهید؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
rz609jfeyvfratgv4low.jpg

کنفرانس EA در تاریخ دوشنبه 24 خرداد ساعت 00:30 بامداد برگزار میشود

Electronic Arts امسال در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد
این کمپانی به جای E3 سالن نوکیای شهر لس‌آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده است

پیشـ بینی ها

kabh6rscdblcnqjc9hd9.jpg

f7dzaubmby2hiprblxjb.png

نمایش اولین گیم پلی از 1 BATTLEFIELD

ggmvryt59hj691ye1ore.png

mqjleova75gsdctaxjzg.png

نمایش اولین گیم پلی از MASS EFFECT ANDROMEDA

0tchn7zvzcpy77ofshiv.png

8041zazn701pi4tp3fx8.png

نمایش اولین گیم پلی از TITANFALL 2

mdwj7xfxcx838rnpnado.jpg

hi8h49splewejagff6b8.png

نمایش اولین گیم پلی از 17 FIFA

و...

sreqrs5s55mf3ktd9aqo.png

لینک های پخش زنده
EA Play - YouTube - Twitch

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
iklr8c2fxtex91og0g5g.png

Kesha و The Game هم هستن با چند تایی دیگه
پ.ن: هر چی رپر و خواننده هست جمع کردن واسه اسکواد + یه دی جی ! :D کشا دیگه چی میگه این وسط :huh:

می خوان کَل حماسه تاریخی مایکروسافت رو بزنن

16598797267469397322.jpg

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
باورم نمیشه تا 13ساعت و 28دقیه دیگه قراره چشمون به جمال مس افکت و فیفا17 روشن بشه.
این دوتا برای من مهم ترین بازی های نمایش هستن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,327
نام
مــاکــان
امسال که مس افکت بیشتر توجه ها رو به خودش جلب کرده، ولی من فقط منتظر سورپرایز بایوور هستم.
اون بازی مخفی خدا میدونه چی میتونه باشه.به امید خدا رونمائی کننش ، نمایششون از اینی که هست هم فوق العاده تر میشه.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
عاقا لینک آنلاین کنفرانس ea رو دارین؟
توی پست اول گذاشتم.

جلوی محل برگزاری

yrs7vmn4jy7n6piyxrk2.jpg

zcv6hdxc6zaiplvc8tdw.jpg

EA برای افراد ساکن پاریس که بلیط دارن برای کنفرانس اتوبوس مخصوص فرستاده، اسماشون هم پشت اتوبوس نوشتن تا کسی قاچاقی نپره بالا :D

bczuybk3d9tvdv67w9k8.jpeg

sj9kdid6uerneytiwlz0.jpeg

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
تا هفته پیش یه سری شایعه وجود داشت که ممکنه بایوور علاوه بر ME: Andromeda، آی‌پی جدیدش رو هم معرفی کنه.
با توجه به اینکه EA گفته چنتا از بازی‌های 2018‌ـمون رو هم معرفی می‌کنیم، شایعات قوت گرفته! :D
IP جدید رو کیسی هادسن، تیمی که روی KotOR کار کرده بودن، توی شعبه اصلی یعنی ادمونتون داشتن می‌ساختن (8->) و سر همین مس افکت رو دادن به مونترال. تیم غولی دارن و بعد از Inquisition هم کل تمرکز شعبه اصلی رفته روی این IP جدید.
فقط امیدوار اگر قراره معرفی بشه، اصلا سبک معرفی ـش، شبیه معرفی آندرومدا نباشه. :|:D

پ.ن: امیدها برای استاروارز ویسرال هم زیاده. :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
ببینم از امشب یه E3 پشم ریزون شروع میشه یا نه :D
Mass Effect
Star Wars
Burnout
Titanfall
Battlefield
و کلی بازی دیگه. یعنی واقعا باید هنرمند باشی که از مجموع اینا نتونی یه کنفرانس خوب در بیاری، البته E3 قبلا نشون داده از این هنرها داره ولی فکر کنم امسال قضیه فرق کنه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
جید ریموند غیر مستقیم تایید کرده SW نمایش داره. اگه SW نمایش داشته باشه، به همراه ME برای من یه شب رویایی میسازن! دوتا بازی فضایی با هم:D

اون یکی بازی Bio هم نمایش داشته باشه عالی میشه. اگه اونم فضایی باشه که دیگه خیلی عالی میشه:D ولی بعید میدونم فعلا خبری از اون بشه. منظور از نمایش بازی جدید هم همین SW خواهد بود.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این نمایش Titanfall 2 رو دست کم نگیرید ها! :D
Respawn از زمان معرفی بازی تا حالا مثل چی داره واسه نمایش بازی هایپ میکنه!
کاش این خوبارو (ME و TF2 و B1 و SW :D) همون اولای کنفرانس نمایش بدن مجبور نباشیم این Madden و NFL و FIFA و هر کوفت ورزشی سالانه دیگه ای رو تحمل کنیم :D
راستی چند وقت پیش Unravel 2 هم تایید شد و ممکنه نمایش داشته باشه. امیدوارم EA از عرضه Unravel سود کرده باشه و دست بقیه بازیای کوچیک و ایندی رو هم بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر