EA Online Pass

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام اقا بازم کورپرید می نویسه فایل به احتما زیاد خراب است ایا خودتان امتحان کردید

یک سوال اگر کسی تا به حال بازی رو درون دستگاه نندازد ایا پروفیل براش کوپرید میاد جواب خودم نه

اما انلاین پسووردش رو درست است وکپی کردم از فلشم تو هارد

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
متأسفانه سازنده این پروفایل
یه اشتباهی کرده بود ما مجبور شدیم درستش کنیم
پروفایل رو ببرید تو برنامه Modio
و بعد گزینه Rehash and Resign رو بزنید
بعد وارد فلشتون بکنید
تست کردیم درست شده بود
پروفایل رو براتون درست کردم و آپلود بفرمایید:
http://s1.picofile.com/file/6595533198/E0000314FA661946.html

آخرین ویرایش:

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام ممنون ممنون واقعا دستت درد نکنه سر ما منت گذاشتی

اقا کار کرد ممنون انشاالله با بازی شنبه تست می کنم چون بازیش رو نخریدم(شاید تعجب کنید ولی تا مارک امید شاپ نیاد هیچ بازی رو نمی خرم حتی لو س انجلس نو ار هم باشه که عشقم است)

قربانت انشا الله جبران کنم

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام ممنون ممنون واقعا دستت درد نکنه سر ما منت گذاشتی

اقا کار کرد ممنون انشاالله با بازی شنبه تست می کنم چون بازیش رو نخریدم(شاید تعجب کنید ولی تا مارک امید شاپ نیاد هیچ بازی رو نمی خرم حتی لو س انجلس نو ار هم باشه که عشقم است)

قربانت انشا الله جبران کنم
مطمئن باشید که این کار میکنه چون خودم تست کردم و یه دست بازی هم کردم

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام بازی گیرز اف وار3 بتا در درون فایلش یک پوشه رو ننوشته من خودم فهمیدم چون قبلا ها کار کردم درست کردم ودوستان می گن کار نمی کنه دلیلش این است شما با پیروی از این روش بازی رو بریزید(چون تعدادی از دوستان تو لایو از من سوال کرده بودند گفتم کامل بزارم

content-E000066648D0F372-4D5389B9-00080000-hala file bazi ro bendazid to akharin poshe

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام بازی گیرز اف وار3 بتا در درون فایلش یک پوشه رو ننوشته من خودم فهمیدم چون قبلا ها کار کردم درست کردم ودوستان می گن کار نمی کنه دلیلش این است شما با پیروی از این روش بازی رو بریزید(چون تعدادی از دوستان تو لایو از من سوال کرده بودند گفتم کامل بزارم

content-E000066648D0F372-4D5389B9-00080000-hala file bazi ro bendazid to akharin poshe
اگر به Readme دقت میکردید نوشته بود یه فولدر به نام 4D5389B9 بسازید(نیازی به E000066648D0F372 نیست بازی رو بریزید تو پوشه 0000000000000000)
اشخاصی هم که نمیتونن بازی رو اجرا کنن به دلیل اینکه بازی رو باز برنامه Modio ریختن تو فلش
باید ار برنامه USBXtaf استفاده کنید
برنامه Modio بازی رو دچار مشکل میکنه که بعدا توضیح میدم چرا

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
اگر به Readme دقت میکردید نوشته بود یه فولدر به نام 4D5389B9 بسازید(نیازی به E000066648D0F372 نیست بازی رو بریزید تو پوشه 0000000000000000)
اشخاصی هم که نمیتونن بازی رو اجرا کنن به دلیل اینکه بازی رو باز برنامه Modio ریختن تو فلش
باید ار برنامه USBXtaf استفاده کنید
برنامه Modio بازی رو دچار مشکل میکنه که بعدا توضیح میدم چرا

دوست عزیز دوستانی که از من پرسیدن با همین رید می رفتن جلو که با روشی که من گفتم رفتند درست شده است

می گم این جا پست بدند

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
من دو تا دسته ندارم!
میخواستم بدونم Geow 3 beta رو میشه با یک دسته ریخت؟
BFBC رو چی؟
اگر میشه میشه کامل توضیح بدید

سلام دوست عزیز پارسا جون اقا با زحمت های ما دوبی چه خبر

بله میشه گیرز اف وار رو بازی کنی اون احتیاج به پروفایل نداره همین فایل رو با اون اینترنت خفنت دانلود کن بد برنامه USBXTAFGUI_v44دانلود کن سپس مسیری رو که چند پست بالا نوشتم رو شروع کن درست کن ونام هایش رو به ترتیب بزار

فقط لازم است فلشت رو قبلا تو ایکس باکس 360 فرمت کرده باشی

بد از کپی کردن بازی از طریق برنامه در درون فلشت بریز تو هاردت (اگر داشتی هارد نه داشتی همین فلشت)بعد برو از گیم لایبری دمو رو اجرا کن یک اپدیت میاد که میشه گفت بازی اصلی است 507 مگابایت دان کن حالش رو ببر قرار بزار با هم بازی کنیم:x:x:x:d:d

sorosh

کاربر سایت
Dec 23, 2007
62
با سلام

من اگر بخوام با پوینت خرید کنم و فیفا 11 آنلاین بازی کنم چه کاری باید انجام بدم پوینت دارم تو حساب

آیا تو بازار بازی ارجینال فیفا 11 هستش یا نه ؟

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
من واسه فیفا هر کار میکنم نمیشه اگه امکانش هست راهنمایی کنید . ایا کسی هست فیفا رو با این روش بازی کرده باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر