EA: گوگل، اَپل و آمازون هم رتبه های ما هستند نه یوبی سافت و اکتیویژن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
600x-1

کمپانی بزرگ EA در حال حاضر خود را به عنوان یک کمپانی خدماتی در نظر گرفته است و در همین راستا، مدیر عامل این کمپانی، آقای Peter Moore بر این پندار است که این کمپانی نباید با کمپانی هایی چون Ubisoft و Activision در یک گروه قرار بگیرد.

آقای Moore اظهار داشت که جایگاه اصلی این کمپانی در کنار شبکه های اجتماعی هم چون Face-book، Google و Apple است و EA قصد دارد تا با روی آوردن به این مسیر، به پیشرفت خود ادامه دهد.

آقای Moore ضمن گفتگو با سایت Eurogamer اذعان داشت: " ما خود را کمتر در جایگاه دوستان خوب خود در Take-Two، Activision و Ubisoft می‎بینیم و صادقانه باید گفت که بیشتر خود را هم گروه کمپانی های خدماتی هم چون Face-book، Google، Amazon و Apple می‌بینیم."

در طی سه سال اخیر، EA سرمایه گذاری زیادی در بخش دیجیتال و گسترش مجوعه بازی های خود برای در بر گرفتن شبکه های اجتماعی انجام داده است.
در آمد این کمپانی از عرضه عناوین دیجیتالی حتی با وجود عناوین بزرگی چون Dragon Age، Dead Space و Fifa که از پر فروش ترین بازی های این کمپانی محسوب می‌شوند، رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

با تمرکز این کمپانی بر روی بازی های اجتماعی (social gaming) به نظر می‌رسد EA در این مسیر به رشد و پیشرفت خود ادامه خواهد داد.
اقداماتی چون ادغام شدن با Face-book و پشتیبانی از سرویس های Battlelog و Autolog برای عناوینی هم چون سری NFS و BF، گواهی بر این ادعاست.

منبع

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
هه
یه بازی (Crysis) با میانگین امتیازات 90.23% رو منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟!
Mass effect رو با میانگین 95.66% منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟
Dead space رو با میانگین 90 منتشر کرده غلط کرده ....
Fifa رو با میانگین 90 منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟
Dragon Age و با میانگین 90 منتشر کرده خاک بر سرش ...
Battelfieldak رو با میانگین 89 منتشر کرده ( بهترین بازی در بخش انلاین ) کار شاخی نکرده ...
Burnout Paradise رو با میانگین 87 منتشر کرده Goh خورده ...
جدا از این که به بحث این تاپیک ربط نداره اما خداوکیلی میدونی ناشر چیه؟
ناشر که بازی نمیسازه دوست من.
البته گفته باشم خودم طرفدا بازی های ea هستم!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
جدا از این که به بحث این تاپیک ربط نداره اما خداوکیلی میدونی ناشر چیه؟
ناشر که بازی نمیسازه دوست من.
البته گفته باشم خودم طرفدا بازی های ea هستم!
عزیز جان شما یک مقدار میس آندرستندینگ شدی :d
شرکتی که زورش میرسه اینارو و چند ده تا بازی گردن کلفت دیگه که نام نبرده رو منتشر کنه، فرضا، خیلی فرق داره با شرکتی که میاد گرشاسب رو منتشر میکنه !!
متوجه قدرت از این بُعد شدی ایا؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نمی دونم چی می شه گفت به کسایی که EA رو فقط با BF یا با MOH می شناسن !
من EA رو به عنوان شرکتی میشناسم که بزرگترین اروزش خریدن T2 بود بعد شد رسیدن به جایگاهی درحد اکیتیویژن.
شرکتی که fi یه فرنچایز 12 ساله با اون فن بیس گند زد. سرکتی که BO رو به اسم NFS به مردم میندازه. شرکتی که بازیهای 59.99$ رو 69.99$ میفروشه.

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
در آمد این کمپانی از عرضه عناوین دیجیتالی حتی با وجود عناوین بزرگی چون Dragon Age، Dead Space و Fifa که از پر فروش ترین بازی های این کمپانی محسوب می‌شوند، رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

علي چرا اطلاعات غلط ميدي تو متن خبر گفته كه:

در آمد اين كمپاني از عرضه DLC ( دزدي ) ديجيتالي حتي با وجود دزدي هاي بزرگي همچون DLC بافت سنگ، DLC افكتاي بازي، DLC آزاد شدن سلاح، DLC اول و وسط و آخر بازي و... كه از بهترين دزدي هاي قرن هستند و از افتخارات اين شركت محسوب مي شوند رشد قابل ملاحظه اي (در حد انفجار) داشته است:d

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
دوستان راست میگن، EA بازی های بزرگی رو منتشر کرده و البته به هر کدوم تا تونسته گند زده!!!:( اون از Dragon Age 2 که تونست اسم Dragon Age Origins رو نابود کنه:-/، DLC همزمان با انتشار ME3 که دیگه جای حرف باقی نمیزاره:-$، تبدیل NFS به Burnout و نابود کردن اسم Most Wanted!;) نابود کردن سری MoH!:(( چرت و پرت گویی و هایپ کردن طرفدارا در حد تیم ملی و گند زدن با بازی! دعوای کودکستانی با Activision و Ubisoft و ... و ... . خوبه یه FIFA و یه سری شرکت های 3rd Party خوب داره و گرنه اونم باید با دو سه تا بازی سالش رو به پایان میرسوند. بازم بگین EA خداست.
راستی Valve با استیمش و نشر این همه بازی روش (هر بازی روی استیم، والو ناشرش محسوب میشه!) و این همه طرفدار انقدر ادعاش نمیشه! EA یه Sims Social اونم توی فیسبوک درست کرده ادعاش میشه ما توی زمینه ی Social Network فعالیم!!!!!!!! :-o
حالا هرکی از کیفیت بد بازی هاش شاکی بوده اینجا ازش دفاع میکنه! من که موندم چرا؟؟؟!!!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
با take two مخالفم.
شرکت کوچیکیه ولی به هیچ عنوان نباید دست کمش گرفت....
اکتی که این چند ساله روند خوبی نداشته...
یوبی هم که بهتر از ea بوده......
چی میگه این زبون بسته؟!؟!؟!:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
بله bf3 بعد از 8 ماه هنوز توی Beta گیر کرده بودش مخصوصا که بتل لاگ که ....

البته این بیچاره ها رو نباید با کپ کام مقایسه کرد کپ کام یه چیز دیگه هست :d

یعنی چی بعد 8 ماه تو beta گیر کرده بود؟ تو که دستت به بازی نخورده اینو از کجات درآوردی؟
( bf3 بهترین مولتی شوتر نسل رو از همون روز اول ریلیزش به ما تقدیم کرده)
بتل لاگ مشکل داشت درسته.کدوم سرویس آنلاینی رو دیدی که اوایل کارش مشکل نداشته باشه؟
حالا اینا چه ربطی به گند زدن به آی پی هاش داره؟
حتما اکتی خوبه که فقط زوم کرده رو CODنه؟ و علاوه بر یه استودیوی با استعداد , بازی مثل sleeping dogs رو هم از دست میده

=)) یه جک دیگه من دستم به بازی نخورده ببین اون پرشین کلن که عضوش هستی قبل از این که تو بخوای واردش بشی من از bc2 جزو موسس های این کلن بودم که تو یکی به من یکی دستم به بازی نخورده دقیقا من بخاطر داغون بودن Bf3 بعد از 219 ساعت بازی رو کلا ول کردم که تو حالا با 52 ساعت به من میگی دستت به بازی نخورده ؟ ببین کسی که باید حرف من رو بهفمه و فهمیده همین حمید که زیر پستت امده پست گزاشته و حتما قبولش داری چون کلنل 100 هست از بپرس به از 9 ماه تو بتا گیر کردن یعنی چی بهت بگه :)) این بحث که بخوام برای تو توضیح بدم منسوخ شده هست به اندازه کافی توضیح داده شده میتونی بری پست در بیاری

جالب ترین نکته این که اینا تا چند ماه پیش میزدن تو سر خودشون میگفتن اکتی ما فلانت میکنیم بعد از انتشار bf3 دیگه حرفی نزدن و بعد از Moh کلا گفتن ما رو با اکتی مقایسه نکنین :x
لول
این اکانتی که تو stats درآوردی ازش دومین اکانتم. عضویتم تو پرشین کلن هم فک نکنم به چند ماه برسه.برا همین بحث time کردن هم خیلی بیخوده .
اما با همه اینا من نمی گیرم EA کجا به آی پی هاش گند زده؟
زور زدی MOH پیدا کردی اونم که به نظرم سینگلش خوبه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
لول
این اکانتی که تو stats درآوردی ازش دومین اکانتم. عضویتم تو پرشین کلن هم فک نکنم به چند ماه برسه.برا همین بحث time کردن هم خیلی بیخوده .
اما با همه اینا من نمی گیرم EA کجا به آی پی هاش گند زده؟
زور زدی MOH پیدا کردی اونم که به نظرم سینگلش خوبه.

حتما xfire هم دروغ میگه :)) اره دیگه خوب با 2 تا اکانت تو xfire کلا 52 ساعت زدی خیلی هست;;) اگه بحث درباره time خیلی بیخود هست فتوا صادر نکن که دستت به بازی نخورده. تو این جمله رو که من گفتم به همه ip هاش گند زده رو هم به من نشون بده بعد بحث میکنیم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کلا EA دراه راهشو از یوبی و اکتیویژن و کلا بقیه ی ناشر ها جدا می کنه. Origin تازه اولشه....
EA می‌خواد کم کم از یه شرکت که صرفاً رو بازی تمرکز داره مثل بقیه شرکتا, بزنه تو کار‌های چند جانبه. البته با پولی‌ که در اختیار داره می‌تونه.به نظر من البته :D

شاید به زودی شاهد EA social network شدیم :D

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من دارم روز به روز از نظر سرعت و کیفیت اینترنت پسرفت میکنم، EA داره روز به روز به شبکه های اجتماعی و آنلاین نزدیک میشه و از نظر خدمات آنلاین پیشرفت میکنه!!!:|

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
اخه میای خودتو با Take Two مقایسه میکنی مردک ؟!!!!!
کاری به 2k ندارم ولی کل Rockstar به تموم EA و Activision میارزه 2 یا 3 سال یه بازی بیرون میده ولی بازی رو کامل دست فروشنده میده نه اینکه نصف بازی رو بده و بعد با DLC کلی پاش سود بخوره
یکی نیومد بگه با MOH چیکار کردین که این جوری شده یا NFS رو کلا نابود کردین یا DA 2 و هزاران یا ی دیگه
فقط تاسف :|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اخه میای خودتو با Take Two مقایسه میکنی مردک ؟!!!!!
کاری به 2k ندارم ولی کل Rockstar به تموم EA و Activision میارزه 2 یا 3 سال یه بازی بیرون میده ولی بازی رو کامل دست فروشنده میده نه اینکه نصف بازی رو بده و بعد با DLC کلی پاش سود بخوره
یکی نیومد بگه با MOH چیکار کردین که این جوری شده یا NFS رو کلا نابود کردین یا DA 2 و هزاران یا ی دیگه
فقط تاسف :|
آخه ایشون از نظر کیفیّتی نگفته که بازی‌های ما بهتر هستن، بیشتر منظورش از نظر خدمات و مالی‌ بود که دروغ هم نگفته، قدرت EA بیشتر هست.
وگرنه 2k بهتر هست به نظر من هم :D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
EAهمون اول نسل گند زد تو IPهاش امابعدش عالی شد اصلآ فراتر از انتظار عمل کرد اومد Dragon Age رو داد Mass effectرو گرفت ,NFSرو به جایگاهش برگردوند Dead Spaceرو منتشر کرد Fifaرو دوباره به بهترین شبیه ساز ورزشی برگردوند بازی فوق العاده کرایسیس 1 رو برای PCمنتشر کرد که خیلی هم براش ضرر داشت, فروشگاه Originرو راه اندازی کرد.... اونوقت جای تاسف داره این کمپانی بزرگ رو با اکتیویژنی مقایسه میکنید که به علاوه چندتا عنوان مزخرف مثل اسپایدر من و... سالی یدونه گیتار هیرو و CODمنتشر میکرد که حالا گیتارهیرو هم درکار نیست به علاوه چندتا از استدیو های خوبش رو هم تعطیل کرد! فقط دلم میخواد CODیک سال نفروشه ببینم اکتیوژن میاد کارایی که EAکرد رو بکنه؟!
EAاگه نگم بزرگترین ناشره بازی های ویدیوییه اما حداقل حرف های Mooreرو قبول دارم کارش خیلی درسته.

این که برناوت رو به جای NFSداره میده خودش یه تاپیک جدا میخواد....آخه برن اوت قبل پردایس مرحله ای بود(اپن ورلد نبود) کلا قضیه ش با NFSفرق داشت الکی از خودتون جوک نسازید لطفآ! بازم اینکه بگید پردایس تقلید از MWبود بیشتر معقوله:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر