EA: گوگل، اَپل و آمازون هم رتبه های ما هستند نه یوبی سافت و اکتیویژن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
600x-1

کمپانی بزرگ EA در حال حاضر خود را به عنوان یک کمپانی خدماتی در نظر گرفته است و در همین راستا، مدیر عامل این کمپانی، آقای Peter Moore بر این پندار است که این کمپانی نباید با کمپانی هایی چون Ubisoft و Activision در یک گروه قرار بگیرد.

آقای Moore اظهار داشت که جایگاه اصلی این کمپانی در کنار شبکه های اجتماعی هم چون Face-book، Google و Apple است و EA قصد دارد تا با روی آوردن به این مسیر، به پیشرفت خود ادامه دهد.

آقای Moore ضمن گفتگو با سایت Eurogamer اذعان داشت: " ما خود را کمتر در جایگاه دوستان خوب خود در Take-Two، Activision و Ubisoft می‎بینیم و صادقانه باید گفت که بیشتر خود را هم گروه کمپانی های خدماتی هم چون Face-book، Google، Amazon و Apple می‌بینیم."

در طی سه سال اخیر، EA سرمایه گذاری زیادی در بخش دیجیتال و گسترش مجوعه بازی های خود برای در بر گرفتن شبکه های اجتماعی انجام داده است.
در آمد این کمپانی از عرضه عناوین دیجیتالی حتی با وجود عناوین بزرگی چون Dragon Age، Dead Space و Fifa که از پر فروش ترین بازی های این کمپانی محسوب می‌شوند، رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

با تمرکز این کمپانی بر روی بازی های اجتماعی (social gaming) به نظر می‌رسد EA در این مسیر به رشد و پیشرفت خود ادامه خواهد داد.
اقداماتی چون ادغام شدن با Face-book و پشتیبانی از سرویس های Battlelog و Autolog برای عناوینی هم چون سری NFS و BF، گواهی بر این ادعاست.

منبع

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
یعنی چی بعد 8 ماه تو beta گیر کرده بود؟ تو که دستت به بازی نخورده اینو از کجات درآوردی؟
( bf3 بهترین مولتی شوتر نسل رو از همون روز اول ریلیزش به ما تقدیم کرده)
بتل لاگ مشکل داشت درسته.کدوم سرویس آنلاینی رو دیدی که اوایل کارش مشکل نداشته باشه؟
حالا اینا چه ربطی به گند زدن به آی پی هاش داره؟
حتما اکتی خوبه که فقط زوم کرده رو CODنه؟ و علاوه بر یه استودیوی با استعداد , بازی مثل sleeping dogs رو هم از دست میده

=)) یه جک دیگه من دستم به بازی نخورده ببین اون پرشین کلن که عضوش هستی قبل از این که تو بخوای واردش بشی من از bc2 جزو موسس های این کلن بودم که تو یکی به من یکی دستم به بازی نخورده دقیقا من بخاطر داغون بودن Bf3 بعد از 219 ساعت بازی رو کلا ول کردم که تو حالا با 52 ساعت به من میگی دستت به بازی نخورده ؟ ببین کسی که باید حرف من رو بهفمه و فهمیده همین حمید که زیر پستت امده پست گزاشته و حتما قبولش داری چون کلنل 100 هست از بپرس به از 9 ماه تو بتا گیر کردن یعنی چی بهت بگه :)) این بحث که بخوام برای تو توضیح بدم منسوخ شده هست به اندازه کافی توضیح داده شده میتونی بری پست در بیاری

جالب ترین نکته این که اینا تا چند ماه پیش میزدن تو سر خودشون میگفتن اکتی ما فلانت میکنیم بعد از انتشار bf3 دیگه حرفی نزدن و بعد از Moh کلا گفتن ما رو با اکتی مقایسه نکنین :x

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از نظرات دوستان واقعا لذت می بریم. اگر واقعا یه کلمه از حرفای خبر رو فهمیده باشید این قدر نظرات جالب و قشنگ قشنگ نمیدادید. هر چند فرصتی هم شده برای ترول های گرامی که خودی نشون بدن. :)

خواستم دونه دونه نقل قول کنم و جواب بدم که دیدم از تعداد خارجه دیگه. :D

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
EA ناشری بیش نیست..
مثلا میاد Crysis رو منتشر میکنه کار شاخی انجام میده..؟
هه
یه بازی (Crysis) با میانگین امتیازات 90.23% رو منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟!
Mass effect رو با میانگین 95.66% منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟
Dead space رو با میانگین 90 منتشر کرده غلط کرده ....
Fifa رو با میانگین 90 منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟
Dragon Age و با میانگین 90 منتشر کرده خاک بر سرش ...
Battelfieldak رو با میانگین 89 منتشر کرده ( بهترین بازی در بخش انلاین ) کار شاخی نکرده ...
Burnout Paradise رو با میانگین 87 منتشر کرده Goh خورده ...

Butt3rfly

کاربر سایت
Oct 28, 2011
11
نام
محمدعلی
برای زهرا باز کردم :">

P.S : خودت میدونی کیه :> :-*
هههههه زهرا کیه؟ افتخار آشنایی باهاشو نداشتم:d

---------- نوشته در 12:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:12 PM ارسال شده بود ----------

هه
یه بازی (Crysis) با میانگین امتیازات 90.23% رو منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟!
Mass effect رو با میانگین 95.66% منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟
Dead space رو با میانگین 90 منتشر کرده غلط کرده ....
Fifa رو با میانگین 90 منتشر کرده کار شاخی نکرده نه ؟
Dragon Age و با میانگین 90 منتشر کرده خاک بر سرش ...
Battelfieldak رو با میانگین 89 منتشر کرده ( بهترین بازی در بخش انلاین ) کار شاخی نکرده ...
Burnout Paradise رو با میانگین 87 منتشر کرده Goh خورده ...
همه ی اینا درست اما هرچی باشه در حد اپل و آمازون دیگه نیست که:p

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
درست میگه بازی های EA خیلی از سبک ها رو در بر می گیرن کلا حیطه کاریش خیلی گستردست، حرفش کاملا تایید می شه .

نمی دونم چی می شه گفت به کسایی که EA رو فقط با BF یا با MOH می شناسن !

آخرین ویرایش:

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
دوستان من الان نمی دونم دقیقا اینی که اینجا نوشته چه ربطی به عرضه بازی های خوب و بد و خراب کردن IP ها و اینجور مسائل داره ؟
یا مثلا اینکه از یوبی سافت بهتره یا در حد گوگل و فیس بوک و اپل خدمات رسانی میکنه؟ در حد خیلی ساده مدیر عامل EA گفته
که میخواد راه یک شرکت خدماتی رو در پیش بگیره و در این مدت خودش رو هم گروه شرکت های خدماتی آمازون و گوگل و ... میبینه
و میخواد بیشتر در این مسیر پیشرفت کنه.
با تمرکز این کمپانی بر روی بازی های اجتماعی (social gaming) به نظر می‌رسد EA در این مسیر به رشد و پیشرفت خود ادامه خواهد داد.
اقداماتی چون ادغام شدن با Face-book و پشتیبانی از سرویس های Battlelog و Autolog برای عناوینی هم چون سری NFS و BF، گواهی بر این ادعاست.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اساتید میشه یکم بخونن متن خبر رو !؟!؟ نه خداییش میشه بخونین یکم ؟! داره میگه کاری که ما میکنیم با شرکتایی مثل اکتیویژن یا یوبی فرق داره ! داره میگه تمام کار ما بازی ساختن یا انتشار بازی نیست بلکه ما یه جور کار اجتماعی میکنیم و یه شبکه ی اجتماعی داریم ! اینقدر سخته درک این موضوع ؟! مثلا میان Sims رو توی شبکه های اجتماعی گسترش میدن و یه فضای مجازی برای پلیرا در نظر میگیرن که همه با سیمزاشون در ارتباط باشن ! مثلا میان شبکه ی Origin رو اختصاصی درست میکنن و تمام پلیرهای تمام بازیای EA میتونن اونجا در ارتباط باشن و محتوای بازیا رو به اشتراک بذارن ! داره میگه ما توی فضای گیم یه جور شبکه ی اجتماعی درست کردیم که مثلا شما میتونید تیمی که توی فیفا ساختین رو با دیگران به اشتراک بذارین یا علایقتون توی Sims یا سلاحاتون توی بازیای دیگه و هر موقع هم خسته شدین از بازی کردن میتونین توی اریجین با دوستاتون در ارتباط باشین یا توی فیسبوک و ... :| حالا چرا درک این مسائل برای یه عده سخته من نمیفهمم ! :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر