EA برای ساخت Need For Speed جدید استخدام می کند

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
استودیوی گوتنبرگ کمپانی EA به تازگی افرادی را برای چیزی که به نظر می رسد قسمت بعدی سری بازی های Need For Speed است، استخدام می کند.

nfs.jpg

طبق گزارش CVG، در این اعلامیه که در سایت این استودیو وجود دارد، این گونه توضیح داده شده است:
آیا دوست دارید بخشی از EA باشید؟
آیا دوست دارید بر روی عنوانی از فرنچایز NFS کار کنید؟
اکنون شما این فرصت را دارید که جزیی از استودیوی گوتنبرگ EA باشید و یه این دو خواسته برسید. ما استخدام می کنیم و افراد زیادی را هم استخدام می کنیم. در سمت راست، شما آن چه را که ما در جستجوی آن هستیم، می بینید.
اگر احساس می کنید که این موارد با شما مطابقت دارد، شک نکنید و درخواست دهید.
علاوه بر این نام Frostbite 2 به صورت مکرر در این لیست شغلی آورده شده است:
استودیوی گوتنبرگ کمپانی EA، استودیو جدیدیست که بر روی ساخت نسل جدیدی از بازی ها به وسیله موتور گرافیکی Frostbite 2 تمرکز خواهد داشت.

منبع

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آیا دوست دارید بخشی از EA باشید؟
نه.
آیا دوست دارید بر روی عنوانی از فرنچایز NFS کار کنید؟
بله.
اگر احساس می کنید که این موارد با شما مطابقت دارد، شک نکنید و درخواست دهید.

من الان گیج شدم.

:D

استودیوی گوتنبرگ کمپانی EA، استودیو جدیدیست که بر روی ساخت نسل جدیدی از بازی ها به وسیله موتور گرافیکی Frostbite 2 تمرکز خواهد داشت.

خب خدا رو شکر که بلک باکس نیست! :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
ما با دوستان از این کلمه به عنوان فحش استفاده میکردیم :|:biggrin1: خب اگه برم کار کنم دوستان چی میگن :| بیخیالش ...

:d فکر کردن بهش خیلی باحاله که یکی از ایرانی ها بره استخدام شه

آبدار چی شدن بخش NFS هم کار شاخی حساب میشه :d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
خیلی هم جدید نیستند , گوتنبرگ شهری در سوئد هست , اینا قبلا به دایس که تو استکهلم هست کمک می کردن , الآم هم مثل اینکه مستقل شدن , تو سایتشون هم یه عالمه نیرو کاری می خوان !

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بی خیال بابا! یه بازی بسازن باب دندون ما پیرمردا بشینیم از 10 ساعت بازی کردن 6 ساعت ماشین رو اسپرت کنیم 2 ساعت تو خیابون بازی کنیم و دو ساعت هم ریس انجام بدیم! این غرتی بازی ها که جدیداً سر این سری در اومده رو نمی پسندم! حتی این موست وانتد جدیده رو هم تموم می کنم، اما مسلماً آن چنان لذتی نخواهم بُرد...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
بی خیال بابا! یه بازی بسازن باب دندون ما پیرمردا بشینیم از 10 ساعت بازی کردن 6 ساعت ماشین رو اسپرت کنیم 2 ساعت تو خیابون بازی کنیم و دو ساعت هم ریس انجام بدیم! این غرتی بازی ها که جدیداً سر این سری در اومده رو نمی پسندم! حتی این موست وانتد جدیده رو هم تموم می کنم، اما مسلماً آن چنان لذتی نخواهم بُرد...

منم هی میگم این U1,U2 رو ریمیک کنن بدن بیرون به خدا از تمام عناوینی که این نسل دادن بهتره

بی انصافی می کنید دوستان، NFS: HP که Criterion درست کرد انصافا فوق العاده بود.

آره اون انصافا خیلی عالی بود من خودم خیلی حالیدم با اون

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
والا من که زیاد Race باز نیستم ولی دیدم افرادی رو که از اسپرت کردن ماشین بیشتر از خود ریس لذت میبرن :)):D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اینا اگه برن زیر نظر Criterion کار کنند یه امیدی میشه داشت ولی اگه بخوان کاملا مستقل کار کنند امیدری به یه بازی ریسینگ خوب نیست....

آخه سبک ریسینگ به تجربه احتیاج داره و این استدیو هم تا حالا چیزی نساخته......

ولی خدایی Criterion شاهکاره و مخصوصا این Most Wanted که هر چی بگم کمه و شاهکاره به تمام معنا....

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
15 سالِ هر سال،سالی 2بار EA داره همین کار رو میکنه:D
البته از خبری که گذاشتین تشکر میشود،در مقام تکراری شدن یه ip که قدیما خوب بود این رو گفت

والا من که زیاد Race باز نیستم ولی دیدم افرادی رو که از اسپرت کردن ماشین بیشتر از خود ریس لذت میبرن :)):biggrin1:

اصلاً یکسری ها ریسینگ میزنن برا همین
هر کاری که نمیشه تو خیابون کرد رو تو بازی میکنن

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
والا من که زیاد Race باز نیستم ولی دیدم افرادی رو که از اسپرت کردن ماشین بیشتر از خود ریس لذت میبرن :)):D

بهنام احتمالاً GT یا Forza بازی کردی، بیشترین لذتی که من شخصاً از این بازی ها بُردم بخش تیونینگ ماشین هاش بود. توی این بازی هم بیشترین لذتی که من بُردم مال بخش تیونینگ بود....

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048

تائید میشه . . .
بازی ها الآن طوری شده که اگر من برم نسخه های قدیمی اون بازی رو انجام بدم بیشتر لذت میبرم!!! :))
نمیدونم ، شاید سلول های خاکستری ما دیگه جواب بازی های جدید رو نمیده و هنوز توشون بازی های قدیمی ذخیره شده! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر