EA برای ساخت Need For Speed جدید استخدام می کند

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
استودیوی گوتنبرگ کمپانی EA به تازگی افرادی را برای چیزی که به نظر می رسد قسمت بعدی سری بازی های Need For Speed است، استخدام می کند.

nfs.jpg

طبق گزارش CVG، در این اعلامیه که در سایت این استودیو وجود دارد، این گونه توضیح داده شده است:
آیا دوست دارید بخشی از EA باشید؟
آیا دوست دارید بر روی عنوانی از فرنچایز NFS کار کنید؟
اکنون شما این فرصت را دارید که جزیی از استودیوی گوتنبرگ EA باشید و یه این دو خواسته برسید. ما استخدام می کنیم و افراد زیادی را هم استخدام می کنیم. در سمت راست، شما آن چه را که ما در جستجوی آن هستیم، می بینید.
اگر احساس می کنید که این موارد با شما مطابقت دارد، شک نکنید و درخواست دهید.
علاوه بر این نام Frostbite 2 به صورت مکرر در این لیست شغلی آورده شده است:
استودیوی گوتنبرگ کمپانی EA، استودیو جدیدیست که بر روی ساخت نسل جدیدی از بازی ها به وسیله موتور گرافیکی Frostbite 2 تمرکز خواهد داشت.

منبع

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
هیچ استدیویی جز CriterionGames حق ساخت NFS رو نداره
خدا کنه اینجوری نباشه چون اینجوری نمیشه کهburnoutجدید ساخت.یعنیeaپرفروش ترین سری ریسینگ ارکید رو به بهترین سری ریسینگ ارکید ترجیح داده
لعنتی4سالهburnoutنساختن دارم دیونه میشم.یعنی مزخرف تر و....تراز این eaندارینم

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
یعنی اینا نمیتونن یهunderground یا must wanted یاcarbon ،به سبک گذشته بسازن؟؟؟ 8->

این چند NFS اخیر،از لحاظِ کیفیت ساخت(صرف هزینه) خیلی ضعیف بودن....دیگه تمام ویژگی های این سری ،توی خریدن لایسنسِ پورشه خلاصه میشه :|

:no: بعد must wanted دیگه یه NFS درست و حسابی بازی نکردم :-&

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
بی انصافی می کنید دوستان، NFS: HP که Criterion درست کرد انصافا فوق العاده بود.

انصافاً NFS:HP خیلی عالی بود . ولی اون چیزی که فن های NFS میخواستن نشد. NFS تو یه سبک دیگه ای بود.
مثلاً Assassin Creed یه بازی هستش که استودیو Ubisoft Montreal هر چند تام بسازه البته با همان افراد مطمئناً هم باب میل طرفدارا خواهد بود هم نسخه به نسخه پیشرفت خواهد کرد، هم امتیازهای عالیی خواهد گرفت ... ولی فرض کنید افرادی که رو بازی کار میکنند عوض بشن یا استودیوی سازنده عوض بشه مطمئناً هر چقدر هم خوب باشه به مذاق طرفدارها خوش نخواهد آمد. چه بسا که تو خیلی از بازی ها به عینه دیده ایم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سبک دیگه؟! قبل از اینکه underground بیاد NFS همین شکلی بود ...
نه دیگه.منظورش هندلینگ ماشیناست.البته نبود قابلیت تونینگ هم مسخره بود.خیلی مسخره بود.همیشه باید یه ترمز دستی میکشیدی بعد وسط کار نیترو میزدی تا بپیچی.
خودتون تست کنید.اول بگیرید Most Wanted رو بازی کنید بعد بلافاصله بیاین Hot Pursuit بازی کنین.یعنی هیجان انگیز تر,بهتر,نرم تر و ارکید تر از هندلینگ Most Wanted ندیدم من.بعد از مدت ها که MW بازی کردم فهمیدم در مقایسه با HP چه شاهکاریه هندلینگش.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
انصافاً NFS:HP خیلی عالی بود . ولی اون چیزی که فن های NFS میخواستن نشد. NFS تو یه سبک دیگه ای بود.
مثلاً Assassin Creed یه بازی هستش که استودیو Ubisoft Montreal هر چند تام بسازه البته با همان افراد مطمئناً هم باب میل طرفدارا خواهد بود هم نسخه به نسخه پیشرفت خواهد کرد، هم امتیازهای عالیی خواهد گرفت ... ولی فرض کنید افرادی که رو بازی کار میکنند عوض بشن یا استودیوی سازنده عوض بشه مطمئناً هر چقدر هم خوب باشه به مذاق طرفدارها خوش نخواهد آمد. چه بسا که تو خیلی از بازی ها به عینه دیده ایم.

به نظر من که فن های بازی راضی بودن و اگه راضی نبودن حق ساخت NFS رو به Criterion نمیداد EA......

از طرفی هم هیچ وقت 2 تا نیدفور اسپید شبیه هم نداشتیم که گیمر ها به یه سبک بازی عادت کنند.....

مثلا شما Undergroun رو با Mostwanted(2005) و Carbon و Undercover مثایسه کن ببین چه شباهتی پیدا میکنی......

فن های بازی به شدت از NFS Run انتقاد کردن و یه نمونش خودم که حتی حاضر نشدم Run رو بازی کنم ولی Hot Persuit رو بالای 50-60 ساعت گیم پلی باهاش داشتم.......

---------- نوشته در 06:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:57 PM ارسال شده بود ----------

نه دیگه.منظورش هندلینگ ماشیناست.البته نبود قابلیت تونینگ هم مسخره بود.خیلی مسخره بود.همیشه باید یه ترمز دستی میکشیدی بعد وسط کار نیترو میزدی تا بپیچی.
خودتون تست کنید.اول بگیرید Most Wanted رو بازی کنید بعد بلافاصله بیاین Hot Pursuit بازی کنین.یعنی هیجان انگیز تر,بهتر,نرم تر و ارکید تر از هندلینگ Most Wanted ندیدم من.بعد از مدت ها که MW بازی کردم فهمیدم در مقایسه با HP چه شاهکاریه هندلینگش.

به نظر من هندلینگ ماشین ها توی Hotpersuit 2011 خیلی بهتر از Most wanted 2005 بود......

شاید شما زیاد HP رو بازی نکرده باشی ولی اگه قلق بازی بیاد دستت میبینی که کاملا کنترل ماشین در اختیارته و هر جوری که بخوای میتونی باهاش بری ولی توی Most Wanted به این شکل نبود و خیلی از جاها مجبور بودی با کوبیدن ماشین به در و دیوار ماشین رو توی مسیری که میخوای بیاری....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,291
نام
مــاکــان
به نظر من هندلینگ ماشین ها توی Hotpersuit 2011 خیلی بهتر از Most wanted 2005 بود......

شاید شما زیاد HP رو بازی نکرده باشی ولی اگه قلق بازی بیاد دستت میبینی که کاملا کنترل ماشین در اختیارته و هر جوری که بخوای میتونی باهاش بری ولی توی Most Wanted به این شکل نبود و خیلی از جاها مجبور بودی با کوبیدن ماشین به در و دیوار ماشین رو توی مسیری که میخوای بیاری....

کاملا تائید میشه.من هنوز هر 2 تارو تو سیستمم دارم.اگه هندلینگ hp بیاد دستت دیگه MW برات لوس میشه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
کاملا تائید میشه.من هنوز هر 2 تارو تو سیستمم دارم.اگه هندلینگ hp بیاد دستت دیگه MW برات لوس میشه.
یه طوری حرف میزنین انگار فقط خودتون این بازیو(HP)بازی کردید:D
نظر شما خیلی محترمه ولی به نظر من MW خیلی بهتر بود.هندلینگ HP دستمه من.همین الان بدم بازیو راحت میرم.MW مدلش آرکید بود.یعنی اصلا و ابدا لازم نبود ترمز بگیری.کاری که تو یه بازی آرکید خوب گناه کبیره(:D)محسوب میشه:Dمنم بسیار از این کار بدم میاد.اگه بهم بازی ریسینگ سیمولیشن بدن هیچ مشکلی با ترمز ندارم ولی تو ریسینگ آرکید؟اصلا دوست ندارم ترمز بگیرم مگر در مواقع اظتراری(ای خدا.دیکتم خیلی ضعیف شده:Dازتراری با کدوم ز بود؟:D) مثل پیچ های 350 درجه ی MW یا هر ریسینگ دیگه
این نظر منه البته.نظر شما هم بسیار محترمه

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یه طوری حرف میزنین انگار فقط خودتون این بازیو(HP)بازی کردید:D
نظر شما خیلی محترمه ولی به نظر من MW خیلی بهتر بود.هندلینگ HP دستمه من.همین الان بدم بازیو راحت میرم.MW مدلش آرکید بود.یعنی اصلا و ابدا لازم نبود ترمز بگیری.کاری که تو یه بازی آرکید خوب گناه کبیره(:D)محسوب میشه:Dمنم بسیار از این کار بدم میاد.اگه بهم بازی ریسینگ سیمولیشن بدن هیچ مشکلی با ترمز ندارم ولی تو ریسینگ آرکید؟اصلا دوست ندارم ترمز بگیرم مگر در مواقع اظتراری(ای خدا.دیکتم خیلی ضعیف شده:Dازتراری با کدوم ز بود؟:D) مثل پیچ های 350 درجه ی MW یا هر ریسینگ دیگه
این نظر منه البته.نظر شما هم بسیار محترمه

HP که اصلا ترمز نمیخواست و همشو با درستی راحت میشد پیچید و توی Nfs Mostwnted هم بدون اون حالت حرکت آهسته(اسمشو یادم نیست)اصلا امکان پیچیدن نبود و همون حالت آهسته هم یه جور ترمز بود ولی خب اتوماتک انجام میشد......

این تعریف شما از آرکید با واقعیت سبک آرکید خیلی فرق میکنه و نمیشه که به خاطر سلیقه خودتون از بازی ایرادهای عجیب بگیرید!(مثل وجود ترمز توی بازی)

من Mostwanted رو هم توی PC و هم توی 360 و PS2 بازی کردم و امکان نداره بدون ترمز یا همون حرکت آهسته بازی کرد و جالب اینجاست که حتی با ترمز هم بازم مجبور میشی از دیوار کمک بگیری که کمتر سرعت ماشین بیاد پایین....

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
من نتونستم خوب منظورم رو برسونم.
نظر شخصی:
1-من دلم میخواد که NFS ای بازی کنم که بیشتر شبیه NFS های 6-7-8-9-10 حتی 11 که میشه کربن باشه.(با شماره گفتم دیگه حوصله تایپ ندارم)
2-من دلم می خواد Burnout شماره جدیدش رو بازی کنم که Criterion ساخته باشه.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من نتونستم خوب منظورم رو برسونم.
نظر شخصی:
1-من دلم میخواد که NFS ای بازی کنم که بیشتر شبیه NFS های 6-7-8-9-10 حتی 11 که میشه کربن باشه.(با شماره گفتم دیگه حوصله تایپ ندارم)
2-من دلم می خواد Burnout شماره جدیدش رو بازی کنم که Criterion ساخته باشه.

آخ گفتی Burnout جدید کردی کباب ام......:((

من دلم یه Burnout جدید میخواد ولی این Mostwanted خیلی عالیه و جای خالی Burnout رو تا مدتی پر میکنه.....;)

Burnout Paradise قسمت موتورسیکلتش هم خیلی عالی بود و از تمام بازی های موتورسواری که کرده بودم بهتر بود.....:p

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
HP که اصلا ترمز نمیخواست و همشو با درستی راحت میشد پیچید و توی Nfs Mostwnted هم بدون اون حالت حرکت آهسته(اسمشو یادم نیست)اصلا امکان پیچیدن نبود و همون حالت آهسته هم یه جور ترمز بود ولی خب اتوماتک انجام میشد......

این تعریف شما از آرکید با واقعیت سبک آرکید خیلی فرق میکنه و نمیشه که به خاطر سلیقه خودتون از بازی ایرادهای عجیب بگیرید!(مثل وجود ترمز توی بازی)

من Mostwanted رو هم توی PC و هم توی 360 و PS2 بازی کردم و امکان نداره بدون ترمز یا همون حرکت آهسته بازی کرد و جالب اینجاست که حتی با ترمز هم بازم مجبور میشی از دیوار کمک بگیری که کمتر سرعت ماشین بیاد پایین....
من گفتم دوست ندارم تو بازی ترمز باشه؟گفتم خوشم نمیاد تو یه بازی آرکید ترمز بگیرم مگر مواقع ضروری
مشکل شما اینه که میخوای یه چیزی مثل HP بازی کنی که همش ترمز دستی بگیری.
یعنی شما اصلا دستی نکشیدی واسه پیچیدن؟منم که هالو هستمو باور کردم:|
والا من که اصلا از اون حالت استفاده نمیکردم!
یه جوری حرف نزنید انگار فقط خودتون NFS بازی کردین بقیه فقط اسمشو شنیدن!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من گفتم دوست ندارم تو بازی ترمز باشه؟گفتم خوشم نمیاد تو یه بازی آرکید ترمز بگیرم مگر مواقع ضروری
مشکل شما اینه که میخوای یه چیزی مثل HP بازی کنی که همش ترمز دستی بگیری.
یعنی شما اصلا دستی نکشیدی واسه پیچیدن؟منم که هالو هستمو باور کردم:|
والا من که اصلا از اون حالت استفاده نمیکردم!
یه جوری حرف نزنید انگار فقط خودتون NFS بازی کردین بقیه فقط اسمشو شنیدن!

من که کلا همه پیچ های HP رو با ترمز دستی میپیچیدم و جمله بالا اشتباه تایپی بود....:">
(به جای دستی نوشته بودم درستی)

من نمیگم شما بازی نکردید و فقط میگم زیادی از Mostwanted 2005 دفاع میکنید و توی این بازی کنترل ماشین به مراتب بیشتر دسته گیمره.....;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر