EA: امسال هم PES در حد ما نيست!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
fifa-11-2.jpg

EA: امسال هم PES در حد ما نيست!

آقای jens uwe از EA گفته است که امسال هم fifa بر PES برتری خواهد داشت.

طی گفت و گويی با MCV گفته است: علت گسترش فروش FIFA نسبت به PES کار روی محصولات کم تر ولی با کيفيت بيشتر است.
بازی ما بهتر و بهتر شد نسبت به PES و من فکر ميکنم در نسل قبل اين طور نبود.

مصرف کنندگان و حتی ژورناليست ها هم اين برتری ما را قبول کرده اند و همين سهم ما از بازار را بيشتر ميکند.
و اين برتری به خاطر تمرکز ما روی کيفيت کار است!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اول یه فکری به حال نسخه pc بکنن و بازی که از اون ابتدا خواستگاهش روی این پلتفرم بوده رو با اون وضعیت تاسف بار برای این پلتفرم نسازند . نمی خواد راجع به pes اظهار فضل بفرمایند .
شما زحمت می کشیدی و صفحه قبل رو میخوندین یا؛ تاپیک های قبلی رو میخوندید می فهمیدید که اعلام شده نسخه PC نکست جن و برابر با کنسول ها خواهد بود.

فیفا یه 10 ، 12 درصدی میانگین امتیازاتش بیشتر از pes می شه
با توجه به متا:

PES با میانگین 34 نقد امتیاز 78

FIFA با میانگین 63 نقد امتیاز 90

حالا به نظرت اگر تعداد نقد های پس می شد 63 چی می شد؟

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
Fifa ultimate team؟ :-؟

آف تاپیک: sergeant fenix عزیز تا جایی که من یادم میاد در ایگونه بحث ها شما همیشه فن PES بودین. حالا امضاتون جدیدا چه معنی داره نمیدونم. اینطوری کردین که مثلا فکر کنن شما فیفا باز هستی بعد بیان بگن ببین یارو داره از بازی مورد علاقش میگذره و از pEs تعریف میکنه؟

اینو گفتم چون دیروز تو یکی از تاپیک ها یکی از کاربران دقیقا به همین مسئله برخورد کرد و از شما به عنوان به فیفا باز منطقی نام برد.

اشتباه فکر میکنی عزیز برو پست های منو در مورد pes 10 تو تایپیکش بخون و همینطور فیفا 10
ولی من اینقدر کودک نیستم که یه همچین کاری کنم 29 سالمه

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
شما زحمت می کشیدی و صفحه قبل رو میخوندین یا؛ تاپیک های قبلی رو میخوندید می فهمیدید که اعلام شده نسخه PC نکست جن و برابر با کنسول ها خواهد بود.

با توجه به متا:

عجب دلیل و برهان قانع کننده ای !! تا اینجایی که ما دیدیم نسخه pc جز یه افتضاح چیز دیگه ای نبوده . از اینجا به بعدشم توی عمل می بینیم نه توی سخنان گوهربار دوستان در EA !

پ.ن : دقیقا من درست گفتم . اختلاف 12 درصد هست و بخش اعظمی از این درصد ها هم به دلیل لایسنس بودن تیم ها و مارک ها و گزارشگر و این جور چیزا در فیفا هست . هیچ دلیل منطقی و علمی هم وجود نداره که بگیم اگه تعداد نقد های pes می شد 63 تا میانگین امتیازاتش پایین یا بالا می رفت !

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
عجب دلیل و برهان قانع کننده ای !! تا اینجایی که ما دیدیم نسخه pc جز یه افتضاح چیز دیگه ای نبوده . از اینجا به بعدشم توی عمل می بینیم نه توی سخنان گوهربار دوستان در EA !

پ.ن : دقیقا من درست گفتم . اختلاف 12 درصد هست و بخش اعظمی از این درصد ها هم به دلیل لایسنس بودن تیم ها و مارک ها و گزارشگر و این جور چیزا در فیفا هست . هیچ دلیل منطقی و علمی هم وجود نداره که بگیم اگه تعداد نقد های pes می شد 63 تا میانگین امتیازاتش پایین یا بالا می رفت !
چطور شما این حرف رو میزنی..؟!؟ تعدا نقد ها صد در صد در میانگین بازی تاثیر میذاره....

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود

با توجه به متا:

ظاهرا شما پست من در صفحه 2 را نخونده بودید! :)

--------------------------------------------
من که تا حالا ندیدم EAصحبت کنه در مورد ویژگی های نسخه کنسولی11که در نسخه پی سی هم باشه!

اگر گفتن Next gen هستش نسخه پی سی. فکر کنم منظورش این بوده بر خلاف سال های گذشته نسخه پی سی با نسخه کنسولی کمتر فرق می کنه و نه اینکه کاملا یکی باشه! :)
چون شما یک نگاه به New featuresکه تا الان گفته شده می بینی که نسخه پی سی بر خلاف360 وPS3از همه featuresمهم نسخه 11 بر خودار نیست!

Next Gen Gameplay Engine (PC, PS3, X360):
FIFA World (PC)
Personality+ (PS3, X360
Pro Passing (PS3, X360
Creation Centre (PS3, X360
Career Mode (PS3, X360
Street Football (Wii
Goalkeeper Intelligence (All Platforms
Improved Celebrations (PS3, X360
Be a Goalkeeper (PS3, X360
حالا واقعا جای تقدیر داره که نسخه پی سی بعد از سالها بیشتر تحویل گرفتند! :d

این New featuresکه گفتم منبعش از wikipediaهستش که خود wikiاز 15 منبع معتبر نقل کرده!

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
PES وقتی نمیتونه لایسنس کنه باید بره سراغ جاهای دیگه ی بازی که فیفا کم میذاره! مثل طراحی تماشا چی و الگو برداری تماشا چی هر تیم! مثلا بارسا باید با ارسنال فرق کنه! این یه مثال بود! وگرنه اگه بخواد لایسنس نکنه و بدون هیچ کار خاصی ادامه بده قطعا با فاصله کم یا زیاد زیر فیفا خواهد بود

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
چطور شما این حرف رو میزنی..؟!؟ تعدا نقد ها صد در صد در میانگین بازی تاثیر میذاره....
تاثیر می ذاره . ما هم نگفتیم نمی ذاره . ولی هیچکس نمی تونه بگه میانگین می ره بالا یا پایین ، مگر اینکه از عالم غیب خبر داشته باشه . شما می تونی حدس بزنی !!!!؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
قسمت عظیمی از طرفداریها ، امتیازات و فروش بالای سری بازیهای فیفا به خاطر حجم خیلی وسیع تبلیغات این بازی هست..

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
قبول دارم به خاطر تبلیغات بیشتر فروش میکنه ولی امتیازی که میگیره واقعا حقشه

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
قسمت عظیمی از طرفداریها ، امتیازات و فروش بالای سری بازیهای فیفا به خاطر حجم خیلی وسیع تبلیغات این بازی هست..

جدی که نمیگی ؟!!!
یعنی حجم وسیع تبلیغات باعث شده FIFA میانگین امتیازش بشه 90 ؟!!!!
اگه تبلیغات باعث بالا رفتن امتیاز میشه پس همه شرکت ها بیان فقط تبلیغ کنن که وقتی
بازی میخواد نقد شه ، امتیازش بره بالا !!!!! حتما تو نقد هم تبلیغات رو نکته ی مثبت بازی
تلقی میکنن !!!!

:))

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima

يعني تنها تفاوت فيفا با pes تبليغاته ديگه!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
لازم نیست به امتیازها نگاه کنید.از تعداد بسیار بالای فوتبال دوستانی که از پرو به سمت فیفا رفتن همه چیز مشخص شده.انقدر هم به خاطر تعصب بیجا خودتونو گول نزنید.فیفا انقدر پیشرفت کرده که الان میشه گفت خیلی مسخرست که با فوتبال داغون کونامی مقایسه بشه.کونامی 4ساله که درجا زده پس به جای این حرفای متعصبانه که هیچ سودی نداره حقیقتو قبول کنید و اگر هم نمیتونید یا نمیخواید فوتبالی که به واقعیت نزدیکتره بازی کنید همون پروی فانتزی گونه رو بازی کنید و بحث مقایسه پیش نکشید که الان واقعا جاش نیست.هروقت کونامی هم انقدر پیشرفت کرد تا بتونه یه فوتبال درست حسابی تحویل ملت بده همه میشینیم به به و چه چه میکنیم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من به دوستانی که میگن تو این مدت FIFA فقط به خاطر تبلیغات بهتر و جلوتر بود و چیز خاص دیگه ای نداشته تنها این لینک رو میدم. اینا هم نظر بچه های سایت خودمون هست نه خارجی ها و بیگانه ها توش تاثیر داشتن و با پول خریدنشون و نه از سازندگان یکی از این دو فوتبال هستند.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
PES یک مضخرف به تمام معنا فقط همین
از وقتی کنسول گرفتم فقط فیفا ; اگر به خاطر تبلیغاته اینقدر کشیده بالا دست این تبلیغات درد نکنه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بحث مقایسه این دوتا بازی واقعا دیگه منتفی شده من تعجب میکنم وقتی این مقایسه ها رو میبینم!
البته ما هرکاری میکنیم که کم نیاریم! برای همین گاهی اوقات ناچاریم لطیفه بگیم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر