EA: امسال هم PES در حد ما نيست!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
fifa-11-2.jpg

EA: امسال هم PES در حد ما نيست!

آقای jens uwe از EA گفته است که امسال هم fifa بر PES برتری خواهد داشت.

طی گفت و گويی با MCV گفته است: علت گسترش فروش FIFA نسبت به PES کار روی محصولات کم تر ولی با کيفيت بيشتر است.
بازی ما بهتر و بهتر شد نسبت به PES و من فکر ميکنم در نسل قبل اين طور نبود.

مصرف کنندگان و حتی ژورناليست ها هم اين برتری ما را قبول کرده اند و همين سهم ما از بازار را بيشتر ميکند.
و اين برتری به خاطر تمرکز ما روی کيفيت کار است!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
حرفات تا حدودی درسته ولی PES این نسل دیگه انقدر افت کرد که قابل بخشش نبود ! خیلی ها رو توی همین سایت سراغ دارم که طرفدار خونی بازی بودن و اوائل نسل با عشق و علاقه ازش حرف میزدن ولی وقتی دیدن چند بازی پشت سر هم این طوری عمل میکنه , دیگه ازش دست کشیدن ! داداش خودم نسل PS1 , PS2 از صبح تا نصف شب پای PES و WE بود :D به جز نسخه های اصلی , تقریبآ همه نسخه های فرعی و دستکاری شده و حتی چیزایی مثل J-League و MLS و ... رو هم بازی میکرد ! این نسل هم اوائل PES میزد ولی دیگه از سال 2009 رفت سمت FIFA ! بالاخره یکی که عاشق فوتبال هست , دوست داره بهترین تجربه رو ازش داشته باشه و فعلآ هم FIFA در این زمینه جلوتره. به امید روزی که PES هم مثل سابق بشه تا رقابت داغ تری داشته باشیم (که به نفع گیمرها هست)
حرفات همگی درسته ولی من میگم امسال FIFA یه نمه ترسیده اینجوری گفته وگرنه که هر سال سرش تو کلاه خودشون بود
پ.ن : در کل از وقتی Peter Moore از مایکروسافت جدا شد رفت شد همه کاره ی EA Sports کلا فیفا پیشرفت کرد !! :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
والا PES 2011 چیزی جدیدی را ارائه نکرده فقط ما داریم میبینیم FIFA 11 دارد میترکونه و میرد جلو و فکر هم نکنم حالا حالا ها PES به FIFA برسه

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
والا PES 2011 چیزی جدیدی را ارائه نکرده فقط ما داریم میبینیم FIFA 11 دارد میترکونه و میرد جلو و فکر هم نکنم حالا حالا ها PES به FIFA برسه

وقتی مربی میاد تو رختکن بهت میگه چیکار کنی چیکار نکنی چیز جدیدی نیست (become a legende) ؟ فیفا هنوز Gk هاشو درست نکرده ! که افتضاح هستن

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
وقتی مربی میاد تو رختکن بهت میگه چیکار کنی چیکار نکنی چیز جدیدی نیست (become a legende) ؟ فیفا هنوز Gk هاشو درست نکرده ! که افتضاح هستن
اگر پیشرفت به جنگولک بازیه که فیفا اند جنگولک بازیه!تیم آفتابه سازی بورکینافاسو هم تو فیفا فیس داره!مشکل pes این نیست!کونامی اشتباه گرفته....مشکل pes روح بازیه!که وجود نداره.همه چیز خشکه,خودت یه بار بدون فن بازی صدای گزارشگر فیفا با pes را مقایسه کن!جفتشون یه نفرن,ولی دا تو فیفا هیجانی تر,جملات جالبتر وهمه چیز با روح تره!حتی اون آقای حاج رضایی(معذرت می خوام andy gray)تو فیفا داره به هیجان بازی کمک می کنه....حالا من فقط بخش صدا گذاری را گفتم....

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
به نظر من که PES واقعا پیشرفت کرده ولی اینا واسه اینک بازی خودشون رو برتر نشون بدن میان و این مدلی هایپ بازی در میارن :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
توی اون به صورت آنلاین و گروهی بازی می کنید و توش می تونید به خرید و فروش و جابه جایی بازیکن بپردازید.
Fifa ultimate team؟ :-؟

آف تاپیک: sergeant fenix عزیز تا جایی که من یادم میاد در ایگونه بحث ها شما همیشه فن PES بودین. حالا امضاتون جدیدا چه معنی داره نمیدونم. اینطوری کردین که مثلا فکر کنن شما فیفا باز هستی بعد بیان بگن ببین یارو داره از بازی مورد علاقش میگذره و از pEs تعریف میکنه؟

اینو گفتم چون دیروز تو یکی از تاپیک ها یکی از کاربران دقیقا به همین مسئله برخورد کرد و از شما به عنوان به فیفا باز منطقی نام برد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Fifa ultimate team؟ :-؟
فردین دیگه اینقدر حالیم میشه که با اون فرق داره و اومدم گفتم چیز جدیدی هست:d تو پیش نمایش PES توضیحات کاملی رو در مورد اون میدم اما فقط این رو بهت بگم که Ultimate Team FIFA به این صورت بود که بازیکن ها رو میخریدی و توی یک cup حذفی شرکت می کردی. اما این Master League هست و یک لیگِ و به نظر من امکان آنلاین جالبی هست. در ضمن با خرید یک بازیکن توسط چند نفر قیمت اون بازیکن برای خرید توسط بازیکنان دیگه بیشتر میشد و سیر صعودی پیدا می کرد.

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
به نظر من که PES واقعا پیشرفت کرده ولی اینا واسه اینک بازی خودشون رو برتر نشون بدن میان و این مدلی هایپ بازی در میارن :D

!!!!!!!!!!!
چیزی که عوض داره گله نداره . لزومی به این که برتر نشون بدن نیست .

SHS

کاربر سایت
Aug 1, 2010
6
نام
حمید سجادی
PES خیلی بهتره فقط یه مشکل اعصاب خرد کن داره هونم بوندس لیگا نداره.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فردین دیگه اینقدر حالیم میشه که با اون فرق داره و اومدم گفتم چیز جدیدی هست:d تو پیش نمایش PES توضیحات کاملی رو در مورد اون میدم اما فقط این رو بهت بگم که Ultimate Team FIFA به این صورت بود که بازیکن ها رو میخریدی و توی یک cup حذفی شرکت می کردی. اما این Master League هست و یک لیگِ و به نظر من امکان آنلاین جالبی هست. در ضمن با خرید یک بازیکن توسط چند نفر قیمت اون بازیکن برای خرید توسط بازیکنان دیگه بیشتر میشد و سیر صعودی پیدا می کرد.
خو حالا جدا فکر کردی که توی لیگ بازی های به اتمام میرسه؟من تا الان 3 تا لیگ از مجموع بالای 100 تا لیگ توی فیفا بازی کردم رو به اتمام رسوندیم:D:))

توی PES که فکر نمیکنم 1 لیگ هم به پایان برسه،باز اولتیمیت تیم یه حذفیه و میشه سریع جمش کرد

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
وقتی که لطیفه ای به اسم پرو ایوو شاخ میشود....:d
پ.ن:از الان هم میتونم کامنتهای بعداز ریلیز رو حدس بزنم....

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
كلا اين نسل فوتبالش حال نمي ده فيفا كه دو نفرش يه جوريه هيجانش زياد نيست pes هم كه اينقدر نقص داره كه مي خواي دستگاه رو سر طرف مقابل خرد كني)x

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
اول یه فکری به حال نسخه pc بکنن و بازی که از اون ابتدا خواستگاهش روی این پلتفرم بوده رو با اون وضعیت تاسف بار برای این پلتفرم نسازند . نمی خواد راجع به pes اظهار فضل بفرمایند .
شاعر می گه : ندید بدید وقتی که دید به خود ... !
خوب شد یه 3 _ 4 سالی می شه که فیفا یه 10 ، 12 درصدی میانگین امتیازاتش بیشتر از pes می شه . که شور حسینی این بنده خداهارو بگیره !!

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
اگر پیشرفت به جنگولک بازیه که فیفا اند جنگولک بازیه!تیم آفتابه سازی بورکینافاسو هم تو فیفا فیس داره!مشکل pes این نیست!کونامی اشتباه گرفته....مشکل pes روح بازیه!که وجود نداره.همه چیز خشکه,خودت یه بار بدون فن بازی صدای گزارشگر فیفا با pes را مقایسه کن!جفتشون یه نفرن,ولی دا تو فیفا هیجانی تر,جملات جالبتر وهمه چیز با روح تره!حتی اون آقای حاج رضایی(معذرت می خوام andy gray)تو فیفا داره به هیجان بازی کمک می کنه....حالا من فقط بخش صدا گذاری را گفتم....
اینو قبول دارم 100 % بهتری فیفا تو گزارشگری
ولی تنها مشکل فیفا دروازه بان ها هستن... pes 10 هم که کلا افتضاح بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر