E3 2017

بهترین کنفرانس خبری امسال از نظر شما کدام بود؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qylp_e3-header-background.jpg

با تشکر بابت از مدیریت محترم بابت ایجاد تالار.
همون طور که دوستان مطلع هستن کمتر از یک ماه دیگر زمان باقی مانده به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت گیم یعنی E3. این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده و از افرادی که توانایی ایجاد تاپیک های مناسب برای هر کنفرانس را دارند دعوت می کنیم مانند سال های قبل زحمت این کار را قبول کرده و با ایجاد فضای مناسب به پیشواز این رویداد بزرگ رفته و به اطلاع رسانی و بحث در مورد جوانب مختلف آن بپردازیم.

قوانین در این تاپیک همانند قوانین کلی انجمن بوده و از همه عزیزان درخواست رعایت این موضوع را داریم.

تا زمان ایجاد تاپیک های مجزا دوستانی که علاقه دارند می توانند اخبار، شایعات و موارد مشابه را در همین تاپیک منتشر کرده و دنبال نمایند. همچنین موارد مهم با کمک شما عزیزان به پست اول همین تاپیک اضافه خواهد شد.

زمان شروع کنفرانس ها به شرح زیر می باشد:

20 خرداد ساعت 23:30 = EA: Saturday, June 10 at 12 PM PT
Watch Live: Official - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 01:30 بامداد = Microsoft: Sunday, June 11 at 2 PM PT
Watch Live: Offcial - Mixer - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 6:30 صبح = Bethesda: Sunday, June 11

22 خرداد ساعت 9:30 صبح = Devolver Digital

22 خرداد ساعت 21:30 = PC Gaming Show: Monday, June 12 at 10 AM PT

23 خرداد ساعت 00:30 بامداد = Ubisoft: Monday, June 12 at 1 PM PT

23 خرداد ساعت 05:30 صبح = Sony: Monday, June 12 at 6 PM PT

23 خرداد ساعت 20:30 = Nintendo
آپدیت های خبری:
بنابر اخبار منتشر شده، کمپانی Devolver Digital ناشر بازی هایی همچون Hotline Miami و Shadow Warrior هم امسال به جمع شرکت های برگزار کننده کنفرانس پیوسته، تاریخ و ساعت دقیق هنوز اعلام نشده!

به امید E3 پر از هیجان و سورپرایز برای همه ی گیمر ها:D

به لطف دوستان تاپیک های کنفرانس ها هم زده شده و در حال کامل شدن می باشن، کنفرانس PC Gaming هنوز تاپیک اختصاصی ندارد که انشالله به زودی آن هم ایجاد می شود. لینک تاپیک ها هم برای دسترسی راحت تر از طریق همین تاپیک:
SONY Press Conference
Microsoft's E3 2017 Press Conference
Nintendo @E3 2017
Bethesda E3 2017 Press Conference
Ubisoft E3 2017 Press Conference
EA PLAY 2017 Press Conference
E3 2017 | Trailers

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
به شخصه یکی از آرزوهام اینه 2K بیاد Bioshock جدیدو معرفی کنه تو یکی از کنفرانسا [-o<
may 2014 اعلام کرده بودن 2K marin داره روش کار میکنه دیگه وقت معرفیشه :((
پ.ن : امیدوارم بدون Ken Levine هم بتونن شاهکار تحویل بدن که نبودش حس نشه :(

• Like
Reactions: Hazmat

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
احساس ميكنم امسال از حيث نشون دادن اى پى جديد مايكروسافت پربار تر باشه. رونمايى از كنسول جديد با قابليت هاش و چندتا اى پى دهن پر كن و جديد ميتونه حسابى بتركونه. از طرفى سونى هم كلى انحصارى خفن داره كه هنوز گيم پلى ازش نديديم. من حتى تو كنفرانس سونى انتظار نشون دادن اى پى جديد هم ندارم!
بهار ما تازه با E3 شروع ميشه.

• Like
Reactions: sadegh93

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان من آمادگی خودم رو برای ترجمه مراسم اعلام میکنم.
اگه کسی قصد ترجمه داره به بنده پیام بده که هماهنگ کنیم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ولی امیدوارم یه گیم پلی از REmake 2 هم ببینیم و Onimusha جدید هم معرفی بشه. با این رویه زنده کردن IP های قدیمی که کپکام در پیش گرفته بعید نیست شماره جدید معرفی بشه. اصن سگ خور، ریمستر 4تا نسخه رو توی یه پکیج بدن بره.

پ.ن: بی زحمت یه MegaMan X Collection هم بدید :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
عجيبه برام كسى هيچ حرفى از استديوى Remedy و بازى جديدشون نميزنه؟! يعنى هيچ انتظارى ندارين از خالق الن ويك و مكس پين!؟ :-?

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
عجيبه برام كسى هيچ حرفى از استديوى Remedy و بازى جديدشون نميزنه؟! يعنى هيچ انتظارى ندارين از خالق الن ويك و مكس پين!؟ :-?

quantum break تازه یک ساله که اومده و این وسط Remedy دنبال ناشر و سرمایه گذار واسه بازیه جدیدش بوده به نظرت زود نیست برای معرفیش ؟ :-?

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
quantum break تازه یک ساله که اومده و این وسط Remedy دنبال ناشر و سرمایه گذار واسه بازیه جدیدش بوده به نظرت زود نیست برای معرفیش ؟ :-?
بازى جديدشون كه مشخص كردن با اسم رمز P7 ، ناشر شون هم 505 games هست. بازى بزرگى نيست ولى واقعا دوست دارم بدونم قراره چى بسازن.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بازى جديدشون كه مشخص كردن با اسم رمز P7 ، ناشر شون هم 505 games هست. بازى بزرگى نيست ولى واقعا دوست دارم بدونم قراره چى بسازن.
درسته مشخص کردن اما احساس میکنم برای نمایش بازی هنوز زوده :-?
مگه همونجور که میگی بازی بزرگی نباشه و پروسه ساختش هم به اندازه ی بقیه ی بازی ها ( ۳ یا ۴ سال ) طول نکشه .
اما اگه قرار به نمایش باشه که خیلیم خوب هایپ میشیم براش ! دوس دارم ببینم این دفعه چی تو چنته دارن 8->

• Like
Reactions: stanley

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
امسال احتمالا یه بازی تو سبک و سیاق ACیا GTA از طرف EA باشیم

خیلی وقته که ea ریسک نمیکنه. کارش شده بالا بردن شماره

جذب Jade Raymond به همون دلیل بوده! البته خیلی زود هست برای انتشار بازی، اما شاید چیزایی برای نمایش باشه!

DICE : FPS StarWars
Visceral : RPG StarWars
Respawn : Adventure StarWars
Bioware : MMO StarWars

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر