E3 2017

بهترین کنفرانس خبری امسال از نظر شما کدام بود؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qylp_e3-header-background.jpg

با تشکر بابت از مدیریت محترم بابت ایجاد تالار.
همون طور که دوستان مطلع هستن کمتر از یک ماه دیگر زمان باقی مانده به یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت گیم یعنی E3. این تاپیک به صورت کلی ایجاد شده و از افرادی که توانایی ایجاد تاپیک های مناسب برای هر کنفرانس را دارند دعوت می کنیم مانند سال های قبل زحمت این کار را قبول کرده و با ایجاد فضای مناسب به پیشواز این رویداد بزرگ رفته و به اطلاع رسانی و بحث در مورد جوانب مختلف آن بپردازیم.

قوانین در این تاپیک همانند قوانین کلی انجمن بوده و از همه عزیزان درخواست رعایت این موضوع را داریم.

تا زمان ایجاد تاپیک های مجزا دوستانی که علاقه دارند می توانند اخبار، شایعات و موارد مشابه را در همین تاپیک منتشر کرده و دنبال نمایند. همچنین موارد مهم با کمک شما عزیزان به پست اول همین تاپیک اضافه خواهد شد.

زمان شروع کنفرانس ها به شرح زیر می باشد:

20 خرداد ساعت 23:30 = EA: Saturday, June 10 at 12 PM PT
Watch Live: Official - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 01:30 بامداد = Microsoft: Sunday, June 11 at 2 PM PT
Watch Live: Offcial - Mixer - Twitch - Youtube

22 خرداد ساعت 6:30 صبح = Bethesda: Sunday, June 11

22 خرداد ساعت 9:30 صبح = Devolver Digital

22 خرداد ساعت 21:30 = PC Gaming Show: Monday, June 12 at 10 AM PT

23 خرداد ساعت 00:30 بامداد = Ubisoft: Monday, June 12 at 1 PM PT

23 خرداد ساعت 05:30 صبح = Sony: Monday, June 12 at 6 PM PT

23 خرداد ساعت 20:30 = Nintendo
آپدیت های خبری:
بنابر اخبار منتشر شده، کمپانی Devolver Digital ناشر بازی هایی همچون Hotline Miami و Shadow Warrior هم امسال به جمع شرکت های برگزار کننده کنفرانس پیوسته، تاریخ و ساعت دقیق هنوز اعلام نشده!

به امید E3 پر از هیجان و سورپرایز برای همه ی گیمر ها:D

به لطف دوستان تاپیک های کنفرانس ها هم زده شده و در حال کامل شدن می باشن، کنفرانس PC Gaming هنوز تاپیک اختصاصی ندارد که انشالله به زودی آن هم ایجاد می شود. لینک تاپیک ها هم برای دسترسی راحت تر از طریق همین تاپیک:
SONY Press Conference
Microsoft's E3 2017 Press Conference
Nintendo @E3 2017
Bethesda E3 2017 Press Conference
Ubisoft E3 2017 Press Conference
EA PLAY 2017 Press Conference
E3 2017 | Trailers

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
واقعا MGS6 ؟ با این وضعیت؟ بدون کوجیما؟ :D
+فعلا اون یکی MGS مونده:-"
با کوجیما یا بی کوجیما :D شاید کلا متال گیر افت کنه اما خب جمع کردن اون افتضاح پایان فنتوم پین واقعا ارزومه :((
سروایو هم که اسمشو نیار اصلا :D اون خیلی بشه یه چیزی میشه مثل امبرلا کورپس :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
با کوجیما یا بی کوجیما :D شاید کلا متال گیر افت کنه اما خب جمع کردن اون افتضاح پایان فنتوم پین واقعا ارزومه :((
سروایو هم که اسمشو نیار اصلا :D اون خیلی بشه یه چیزی میشه مثل امبرلا کورپس :|
ترجیح میدم اون فاجعه رو یادم باشه تا یک فاجعه ی بدتر از اون:D

بعید میدونم به هر حال تا قبل عرضه ش؛ MGS جدیدی معرفی بشه:-"
ولی از MGR2 حمایت میشه:p

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
ترجیح میدم اون فاجعه رو یادم باشه تا یک فاجعه ی بدتر از اون:D

بعید میدونم به هر حال تا قبل عرضه ش؛ MGS جدیدی معرفی بشه:-"
ولی از MGR2 حمایت میشه:p
امسال سالگرد 30 سالگی سریه. بخوان چیزی معرفی کنن الان بهترین موقع هست:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امسال سالگرد 30 سالگی سریه. بخوان چیزی معرفی کنن الان بهترین موقع هست:D
به نظر من که کونامی دیگه مُرده! هیچ انتظاری ازش نداشته باشیم:D
نه کسلوانیا، نه Metal Gear و نه هیچ بازیه دیگه!:D
فقط برای طرفدارهای فوتبال و PES هنوز زنده ست:-" و پاچینکو :p

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
به نظر من که کونامی دیگه مُرده! هیچ انتظاری ازش نداشته باشیم:D
نه کسلوانیا، نه Metal Gear و نه هیچ بازیه دیگه!:D
فقط برای طرفدارهای فوتبال و PES هنوز زنده ست:-" و پاچینکو :p
من هنوز امیدوارم :D به خصوص که خیلی وقت پیش یه سری شایعات درباره برنامه های اینده کونامی اومده بود. الان من رسما دل به همون شایعات بستم:D لیست خیلی عالیی بود. ریمیک متال گیر ۳ :x متال گیر 6:x رایزینگ 2 :x و...
امیدوارم درست در بیاد:x

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
منم حس ميكنم امسال يه نسخه "٣" از valve ميبينيم و احتمال خيلى زياد L4D3 هست.
اى پى جديد Ubi هم خيلى مورد انتظارمِ
Gow و Tlou2 هم كه روى سر ما جا دارن.
پ.ن: بعد از چندسال بالاخره امسال بدور از تداخل امتحاناى پايان ترم راحت ميتونم لايو ببينم كنفرانس سونى رو :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
خدایی ی مایکرو فن همت نمی کنه تاپیک بزنه؟:D
همه اینجا سونین من مایکرو:D
من انتظارم از امسال میدونین چیه؟
عناوین جدیدی از مایکروسافت ببینم(اگه نبینم بی شوخی میام سونی فن میشم جدی هم هستم)
دوم این اسکورپیو ببینم چ پخیه قیمت و ظاهرش
سوم بازیای مولتی پلتفرم جدیدی معرفی بشن یا اطلاعات جدیدی ازشون دربیاد
code vine
ffxv
cyberpubk 2033
red dead rpm2
new assasin و.....
پ.ن:کسی تا آخر شب تاپیک مایکرو نزنه خودم میزنم:|(نیمه جدی)

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
خدایی ی مایکرو فن همت نمی کنه تاپیک بزنه؟:D
همه اینجا سونین من مایکرو:D
من انتظارم از امسال میدونین چیه؟
عناوین جدیدی از مایکروسافت ببینم(اگه نبینم بی شوخی میام سونی فن میشم جدی هم هستم)
دوم این اسکورپیو ببینم چ پخیه قیمت و ظاهرش
سوم بازیای مولتی پلتفرم جدیدی معرفی بشن یا اطلاعات جدیدی ازشون دربیاد
code vine
ffxv
cyberpubk 2033
red dead rpm2
new assasin و.....
پ.ن:کسی تا آخر شب تاپیک مایکرو نزنه خودم میزنم:|(نیمه جدی)
عرضم به حضورت قطار مخصوص E3ی ما خراب و فرسوده شده و رفقا از جمله فروبری در حال تعمیر و نوسازی واگن های قطار هستن بخاطر همین یکم طول می کشه تاپیک زده بشه :D
در خبرها اومده بود اسپنسر گفته ما آی پی جدید رو می کنیم باید ببینیم چی از آب در میاد با این سیاست معرفی قبل از مراسم فکر نمی کنم مگاتنی برای خود کنفرانس باقی بمونه اما با این وجود قیمت اسکورپیو حکم گیگاتن با اسم رمز فت من رو داره و باید ببینیم چطوری رهاسازی میشه!:Dاگر درست رهاسازی بشه شاهد خسارت به طرف مقابل خواهیم بود اما اگر اشتباه رهاسازی بشه شاهد نابودی مایکی خواهیم بود:D
فعلا همین تا تاپیک زده بشه نقل مکان کنیم اونجا

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
انتظاراتتون معقول باشه باو. مثلا ما میدونم خبری از GoW و Halo 6، RDR2 و Tlou 2 نیست و نمیشه ولی مطمئنیم که و Dino Crisis 4 و New Silent Hill و HL3 + Portal 3 + L4D 3 در قالب Orange Box #2 معرفی میشن.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
عرضم به حضورت قطار مخصوص E3ی ما خراب و فرسوده شده و رفقا از جمله فروبری در حال تعمیر و نوسازی واگن های قطار هستن بخاطر همین یکم طول می کشه تاپیک زده بشه :D
در خبرها اومده بود اسپنسر گفته ما آی پی جدید رو می کنیم باید ببینیم چی از آب در میاد با این سیاست معرفی قبل از مراسم فکر نمی کنم مگاتنی برای خود کنفرانس باقی بمونه اما با این وجود قیمت اسکورپیو حکم گیگاتن با اسم رمز فت من رو داره و باید ببینیم چطوری رهاسازی میشه!:Dاگر درست رهاسازی بشه شاهد خسارت به طرف مقابل خواهیم بود اما اگر اشتباه رهاسازی بشه شاهد نابودی مایکی خواهیم بود:D
فعلا همین تا تاپیک زده بشه نقل مکان کنیم اونجا
خداشاهده تنها قیمت و بازیا نگرانم کرده اینا رو درست کنه من باهاشون یه عهد محکم و ناشکستنی می بندم:D
والا قیمت اسکورپیو تنها کاری ک میتونه بکنه گند زدن همزمان به وان و فور و پرو هست:Dاگه عالی قیمت بدن بی شوخی مایکروسافت خیلیا رو جذب خودش میکنه:D:D
ولی بازیا نگرانم کرده ip درست حسابی نبینم خودم اسپنسر رو:-w:-w:-w:-w:-w:|
پ.ن:آقا بنده توی پردیس گیم با نام fafa23 معروفم و میدونین چقد از مایکرو حمایت کردم بازی جدید نبینم رسما وان رو میشکونم میندازم آشغالی تا اسم مایکرو رو هم بشنوم جیغ میزنم و میرم بالا درخت~X(~X(~X(

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
انتظاراتتون معقول باشه باو. مثلا ما میدونم خبری از GoW و Halo 6، RDR2 و Tlou 2 نیست و نمیشه ولی مطمئنیم که و Dino Crisis 4 و New Silent Hill و HL3 + Portal 3 + L4D 3 در قالب Orange Box #2 معرفی میشن.
هیلو نمیاد خودشونم تایید کردن ولی تلو و گاد باید بیان ب نظرم میتونه سوپرایز عالی ای هستش.رددد هم چون تیک تو هستش پس نمایش داره کما این که بازاریابی این ip با سونیه(نمی دونم چرا ندادش ب مایکرو:-w دیدید ک چقد اسکورپیو اسکورپیو کرد تا ملت مشتاقش بشن و منتظرش بشن:D) و چون بازاریابی با سونیه احتمالا توی کنفرانس سونی می بینیمش.
سایلنت هیل رو بیخبال شو داینو کرایسیس هم همینطور شماره سه رو هم بنداز دور:D والو هیچوقت یاد نمی گیره تا سه بشمره:D اگرم اورنج باکس بدن و اینا معرفی بشن فقط رو وان میان میدونی چرا؟ چون روابط مایکرو با ولو عالیه و اورنج باکس هم فقط برا 360 اومد!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هیلو نمیاد خودشونم تایید کردن ولی تلو و گاد باید بیان ب نظرم میتونه سوپرایز عالی ای هستش.رددد هم چون تیک تو هستش پس نمایش داره کما این که بازاریابی این ip با سونیه(نمی دونم چرا ندادش ب مایکرو:-w دیدید ک چقد اسکورپیو اسکورپیو کرد تا ملت مشتاقش بشن و منتظرش بشن:D) و چون بازاریابی با سونیه احتمالا توی کنفرانس سونی می بینیمش.
سایلنت هیل رو بیخبال شو داینو کرایسیس هم همینطور شماره سه رو هم بنداز دور:D والو هیچوقت یاد نمی گیره تا سه بشمره:D اگرم اورنج باکس بدن و اینا معرفی بشن فقط رو وان میان میدونی چرا؟ چون روابط مایکرو با ولو عالیه و اورنج باکس هم فقط برا 360 اومد!
سایلنت هیل که حتمیه. این رفتن کوجیما از کونامی فقط بازار گرمی بود. توی E3 شاهد خواهیم بود که کوجیما دست توی دست با مدیر کونامی میاد روی صحنه و Silent Hills رو Re-Announce میکنه.
DC 4 هم واضح تر از این نمیشه چون یه فایل مخفی توی Ultimate Matvel Vs. Capcom 3 بود که به ساخت بازی اشاره میکرد.
Valve هم دشمن خونی مایکرو شده و روابط حسنه ای با سونی برقرار کرده و قراره HL3 رو انحصاری زمانی 2 ساله بده روی PS4. مگه اخبار رو ندیدی؟ گفتن در صورت ادامه همکاری استیم روی کنسول سونی هم عرضه میشه. همین چند وقت پیش نشستی بین سران سونی و ولو صورت گرفت و قراردادی برای همکاری 10 ساله بین این 2تا کمپانی به امضا رسید.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
سایلنت هیل که حتمیه. این رفتن کوجیما از کونامی فقط بازار گرمی بود. توی E3 شاهد خواهیم بود که کوجیما دست توی دست با مدیر کونامی میاد روی صحنه و Silent Hills رو Re-Announce میکنه.
DC 4 هم واضح تر از این نمیشه چون یه فایل مخفی توی Ultimate Matvel Vs. Capcom 3 بود که به ساخت بازی اشاره میکرد.
Valve هم دشمن خونی مایکرو شده و روابط حسنه ای با سونی برقرار کرده و قراره HL3 رو انحصاری زمانی 2 ساله بده روی PS4. مگه اخبار رو ندیدی؟ گفتن در صورت ادامه همکاری استیم روی کنسول سونی هم عرضه میشه. همین چند وقت پیش نشستی بین سران سونی و ولو صورت گرفت و قراردادی برای همکاری 10 ساله بین این 2تا کمپانی به امضا رسید.
داداش این حرفا رو از کجا میاری میدی خورد ملت؟:D:D:D:D:D:D
هف لایف سه دو سال انحصاری بشه=))=))=))=))=)) ای خدا تکشنتت کشتی منو از خنده=))=))=))
کدوم نشست؟ لینک بده بریم ببینیم=))=))=))=))=))=))=))
من هر روز خدا تو گیمفا پردیس اینجا و زومجی و بازینما ولو ام و اخبار رو ندیده باشم:)):)):)):)):)):))=))=))=))
خدا خیرت بده بسیار باحال بود حرفات:D
و راجب سایلنت هیل:D گلم وقتی سونی براش استودیو ب اسم خودش تاسیس کرده ینی قطع ارتباط کوجیما با کونامیه:)):)):))
کلا دستت درد نکنه اوقات خوشی خلق کردی=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر