نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Sony Press Conference

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
سلام !

05785662698654922141.jpg

کنفرانس امسال سونی در E3 مصادف شده با ساعت 4:30 صبح ما ! کنفرانسی که قرار هست از یک طرف بازیهای PS3 رو نمایش بده و از طرف دیگه کنسول دستی جدید سونی یعنی NGP یا Vita رو بیشتر از قبل به بازیکن ها بشناسونه.

58478329574027775598.jpg

از موارد مهم این کنفرانس میشه به تعیین قیمت , تاریخ عرضه و عناوین بیشتر از NGP اشاره کرد.
همچنین باید ببینیم سونی برای Move فکری داره یا کلآ بی خیال ساخت بازی های مخصوص اون شده.
در کنار این ها , خبرهایی از 4 بازی جدید از زیرمجموعه های سونی به گوش میخوره که باید منتظر موند و دید که آیا این بازی ها برای NGP هستن یا PS3 یا شاید هم هر دو !

92876082089944118251.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیش بینی های بازیسنتر در مورد کنفرانس سونی میتونین به این صفحه برین.
همچنین برای خوندن Live Blog کنفرانس به اینجا مراجعه کنین.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
عزیزم دوستان گفتن Neogaf فلانه , منم گفتم برین تاپیکش رو بخون و بعد این حرف رو بزنین ! این اسمایلی رو برای اعضای Neogaf بذاری بهتره !
منم منظورم اعضای Neogaf بود..

هایپی که HALO 4 برای MS داره فوق العاده زیاد هست..
مثلا سونی میخواست چی معرفی کنه اگر HS 2 و HR 2 و GOW4 و DS2 رو هم معرفی میکرد باز هم جمع فروش و هایپ اینها به HALO4 نمیرسید تازه Halo: Anniversary و MW3 هم بحثشون جداست..

کنفرانس MS فقط بخش کینکتش یکم خسته کننده بود که اون هم فقط برای ما هارکور ها این شرایط بود وگرنه 10 میلیون نفری که کینکت خریدن منتظر بازیهای مثل SPORT 2 و Danc Central 2 هستن

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
دوستانی که میگن توی Neogaf از سونی بدتر میگن , جدی این حرف رو میزنن ؟!! :D
یه سر بزنین به اینجا و برین جلو ! رسمآ 70,80% ـشون اون کنفرانس رو بدترین یا یکی از بدترین کنفرانس های تاریخ میدونن ! در مورد سونی بد میگن ولی در مورد مایکروسافت کلآ دارن مسخره میکنن کنفرانسش رو ! :D تعداد عکس ها و gif های خنده دارش قابل شمارش نیست !
البته احتمالآ مثل پارسال بعد از کنفرانس نینتندو یه تاپیک برای جمع بندی و امتیاز دادن میزنن که راحت تر میشه نظراتشون رو خوند ! :D

آریا اینش از همه باحال تر بود:
Nintendo: "Casual is the wave of the future!"
*sells millions of consoles and games*
Microsoft: "O RLY? We can be casual too"
*starts to focus on casual*
Nintendo: "SUCKERS!"
*goes back to hardcore focus*
Microsoft: "WTF?"

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
من نمی دونم شما از نمایش کینکت چی انتظار داشتید که میگید خسته کنندس ؟

اونوقت سونی برای Move فقط رفته Levine رو آورده که بگه بعدا در Infinite ازش استفاده خواهد شد بدون حتی یه تصویر !!!

در کل به جز Vita کنفرانس سونی فاجعه بود ! تازه از نظر من نوع عملکرد سونی در قبال Vita هم فاجعه بود ، خیلی بهتر می شد ازش عنوان نشون داد و روش مانور بده .

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
من فکر میکردم سونی بهتر عمل کنه ولی خیلی کسل کننده بود .
پشیمونم که تا پاسی از صبح بیدار بودم :(
نمایش کینکت هم خیلی بهتر از move بود چون حداقل مایکروسافت چند تا بازی خوب براش معرفی کرد

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
میگم که هر کس هر جور راحته میتونه فکر کنه:D ولی خُب خودت هم یه نگاه به پست های همین تاپیک بندازی میبینی، البته اگه همه اینا هم فن مایکروسافت نباشن:D

در کل چیز تازه ای نیست واسه من، بعضی از فن های سونی حتی اگه جک ترتون میومد قصه چراغونی پارسال هم تو کنفرانس تعریف میکرد باز اونو بهتر میدونستند:D

الان در چنین شرایطی بازی سنتر میشه منطقی، Neogaf میشه فن بازی :D الان فن های سونی اومدن تو این تاپیک اعلام کردن که راضی نبودن، به خاطر معرفی نشدن بازی جدیدی برای PS3 ولی کسی رو ندیدم مقایسه کنه کنفرانس هارو، غیر از خودت :D

عقل سلیم را بی خیال :D خداییش کنفرانسی که توش 2 تا Halo معرفی بشه که یکیش Halo 4 هست میشه بدترین کنفرانس تاریخ؟! :D دیگه بعضی وقت ها فن بازی کنتور نمیندازه دیگه :D (منظور کاربرای Neogaf هست :D)

Halo که هر سال یه نسخه ـش داره میاد، قبل مراسم هم لو رفته بودن. یعنی جزو بدیهات بود معرفیشون... سوپرایز خاصی بود خدایی؟ از طرفی هم اون 1 ساعتی که Kinect بود همرو خسته کرد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,101
از طرفی هم اون 1 ساعتی که Kinect بود همرو خسته کرد
آره از اون جیغ و دادهای نمایش Ghost Recon و ME3 مشخص بود:D Ryse و Fable هم که خسته کننده بودن، به جاش سونی برای Move اون بسکتبالیسته رو آورد کلی شادمون کرد، دمش گرم:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
نمایش آنچرتد 3 عالی بود روی هر چی فیلم هندی رو کم کرده بود..:d

از این فاصله با اون اسلحه تیر بخوره تو قلبت بعد نمیری..!!!!!!!

آیا این حرکت توی جهان هستی امکان پذیر هست..؟

سه نفر تو فاصله 2 متری نتونستن یک تیر بزنن بهش..!!

و اوج فـــــــلـــــم هـــــــنــــــــدی..!

===

کارکتر R3 هم که رسما نمیر المومنین بود.. اون وسط یک خراش هم بر نداشت..

LOL

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
الان در چنین شرایطی بازی سنتر میشه منطقی، Neogaf میشه فن بازی :D الان فن های سونی اومدن تو این تاپیک اعلام کردن که راضی نبودن، به خاطر معرفی نشدن بازی جدیدی برای PS3 ولی کسی رو ندیدم مقایسه کنه کنفرانس هارو، غیر از خودت :D

Halo که هر سال یه نسخه ـش داره میاد، قبل مراسم هم لو رفته بودن. یعنی جزو بدیهات بود معرفیشون... سوپرایز خاصی بود خدایی؟ از طرفی هم اون 1 ساعتی که Kinect بود همرو خسته کرد
Halo3=>2007
Halo:Reach=>2010
Halo4=>holiday 2012
ODST و Wars و remake و اینجور چیزا که حساب نمیشن.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
دیگه یه عده از شما xbox فن ها دارید زیادی به خودتون فشار میارید انصافا کنفرانس سونی

با vita هیچی که نباشه از مایکروسافت بهتر بود دوستانی هم که هیلو هیلو میکنن اولا یکیش

که ریمیکه در مقابل 2 تا کالکشن توپ سونی قرار میگیره که معرفی کرد هیلو اصلیه با بقیه گیم ها در مقابل tmetal-u3-sly4-r3-starhawk و....حالا چی؟:d

راستی بچه ها جای این بحث ها برید کنفرانس سونی رو درست ببینید توی این دمو کلیاش نکته زیاده tmetal یه صحنه های توپ ازش نشون میده

یه جای دیگه یه لیست لوگو از بازی های move پشت ترتون میاد که 4-5 تاش جدیده

یه جا از سایفون برا vita صحبت میکنه:-/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
یعنی میگی بدترین کنفرانس تاریخ بود؟ :D خب لو رفته بود که نمایش دارن ولی تیزرهاشون و اینکه یه سه گانه جدید از Halo در راه هست و اینا که لو نرفته بود. من کلا مشکلم با اون کاربرای Neogaf هست که Halo را هیچی هم حساب نکرده بودن :D کنفرانس سونی هم به جز قیمت Vita چیز خاصی نداشت، دیگه اینقدر وضع وخیم بود که از inFamous 2 ـی که فکر می کنم عرضه شده هم نمایش نشون دادن :D اگه کینکت خسته کننده بود این چی بود پس؟ :D

wancew3vuue28is2c6e.jpg

که ریمیکه در مقابل 2 تا کالکشن توپ سونی قرار میگیره که معرفی کرد هیلو اصلیه با بقیه گیم ها در مقابل tmetal-u3-sly4-r3-starhawk و....حالا چی؟:d
Geow 3 و Forza 4 و Ryse و FABLE: The Journey هم کشک بودن این وسط؟ :D

• Like
Reactions: Dreadlord

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
نمایش آنچرتد 3 عالی بود روی هر چی فیلم هندی رو کم کرده بود..:d

از این فاصله با اون اسلحه تیر بخوره تو قلبت بعد نمیری..!!!!!!!

آیا این حرکت توی جهان هستی امکان پذیر هست..؟

سه نفر تو فاصله 2 متری نتونستن یک تیر بزنن بهش..!!

و اوج فـــــــلـــــم هـــــــنــــــــدی..!

===

کارکتر R3 هم که رسما نمیر المومنین بود.. اون وسط یک خراش هم بر نداشت..

LOL

یعنی دیگه به معنای واقعی LOL
دیگه به آنچارتد هم گیر میدید

اگه بازی واقعی میخوای برو گیرزت رو بازی کن که واقعا عین واقعیت ساختنش همه چیشم تو جهان هستی اتفاق می افته !!!!!!!!!
البته من خودم فن گیرزم ولی دیگه یه چیزایی میببینم که چشام میزنن بیرون یعنی چی!!!
کدوم بازی تابحال تو جهان واقعی امکانش هست اتفاق بیفته؟؟؟؟؟؟؟!

• Like
Reactions: Infected Area

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آره از اون جیغ و دادهای نمایش Ghost Recon و ME3 مشخص بود:D Ryse و Fable هم که خسته کننده بودن، به جاش سونی برای Move اون بسکتبالیسته رو آورد کلی شادمون کرد، دمش گرم:D

من که گفتم بخش Move کاملاً خواب آور بود...

Halo3=>2007
Halo:Reach=>2010
Halo4=>holiday 2012
ODST و Wars و remake و اینجور چیزا که حساب نمیشن.

عجب اندر عجب!!!!!!!!!!!!

یعنی میگی بدترین کنفرانس تاریخ بود؟

چرا حرف میذاری تو دهن من؟ :D

اگه کینکت خسته کننده بود این چی بود پس؟

خواب آور بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر