نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Nintendo Press Conference

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
Nintendo-Project-Cafe.jpg

خوب حدود 7 ساعت تا آغاز کنفرانس نیتندو باقی مانده ، معرفی کامل Project Cafe بدون شک بزرگترین اتفاق E3 امسال خواهد بود ، واقعا برام سواله که با چه کنسولی ، چه نوع کنترلری و چه نوع هدف گذاری مخاطبینی از Nintendo طرف خواهیم بود !

فرض کنید BF3 برای کنسول جدید نیتندو یا حتی معرفی انحصاری Splinter Cell یا Hitman توی این کنفرانس :d

3DS هم که اون غولی که قرار بود بشه از لحاظ فروش نبود دیشب PS vita هم فوق العاده ظاهر شد باید ببینیم نیتندو چه برنامه ای داره که کنسول دستی جدیدش خیلی راحت از Vita شکست نخوره !

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
فک کنم بیشتر رو همون cafe کنفرانس بچرخه واسه کنسول دستی هم پیشرفتی نبینیم

دیگه مثلا چیکار میخاد بکنه اوج افتخارشون این بود صفحه 3d بدون عینک داره که همچین جیز جالبی از آب در نیومد

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دقیقا . فقط امیدوارم اگه کنسولش معرفی میشه اون گرافیک زاقارت و قدرت به اون پایینی رو نداشته باشه :|

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
با اون گندی که سونی و مایکروسافت کشیدن تنها امیدم به نینتندو ئه
قطعا سورپرایزهای بزرگی واسمون داره و بهترین کنفرانس امسال خواهد بود .
انتظار دیدن کنسول جدید...

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بله، به نظر من هم با توجه به معرفی کنسول نسل جدید باید بسیار جالب (در واقع مهم ترین کنفرانس) باشه. :mrgreen:

خدا رو شکر که نصف شب نیست. :)

آن را مستقیما خواهیم دید! :mrgreen:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
نمیدونم چرا ولی به طرز فوق العاده ای منتظر کنسول جدید نینتندو هستم یعنی ترکیب بازیهای بزرگ مولتی(که تا قبل از این فقط رو 360 و PS3 میومدن) + انحصاریهای بزرگ خود نینتندو اونم با کیفیت HD و نواوری های خاص نینتندو در طراحی کنسولش باعث میشن به احتمال خیلی زیاد بره تو لیست خرید.
فقط امیدوارم قیمت مناسبی داشته باشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
نینتندو در هر صورت برنده کنفرانس های امسال هست مثل پارسال !
برای اولین بار قراره بازیهای محبوبی نینتندو رو به صورت HD ببینیم و در کنارش احتمالآ نینتندو بالاخره صاحب بهترین بازیهای مولتی پلتفورم هم میشه ! کلآ وقتی کنسول جدیدی برای اولین بار معرفی بشه میتونه راحت E3 رو دست خودش بگیره !

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
به نظرم من هم مثال چند سال گذشته بهترین برگ برنده ها دست نینتندو هست.

پ.ن: از صبح تو این فکرم که هیتمن معرفی بشه برای نینتندو امشب!:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بعلاوه ی این کنسول جدیده، من دوست دارم تلاش نینتندو رو برای احیای 3DS ببینم. اگر کاهش قیمت داشته باشه کاملا متهم میشه به ترس از ویتا:D
ولی صد در صد چند تا از بازیهای محبوبشو واسه 3DS نشون میده.
شاید برای Cafe بازی زیاد نشون ندن. مثلا سه چهار تا بازی معروف بعلاوه ی یه ویدئو میکس شده از بازیهای مختلف. چون احتمالا یه E3 دیگه داره قبل از عرضه اش. امسال به معرفی کارکرد کنترلر و سخت افزارش میپردازن بیشتر.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
همه منتظر قیمت کنسول جدید نینتندو هستن به نظرم باید قیمت معقولانه ای بده با توجه به قیمت vita (میدونم portable نیست ولی ربط داره)

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
با اون گندی که سونی و مایکروسافت کشیدن تنها امیدم به نینتندو ئه
قطعا سورپرایزهای بزرگی واسمون داره و بهترین کنفرانس امسال خواهد بود .
انتظار دیدن کنسول جدید...
نظر های خیلی تخصصصصی دوستان:D
پیش بینی ها هم که............به صورت قطعی هستن
نینتندو چون هر دو کنسولش جدیدن باید حرفای جالبی داشته باشه واسه گفتن;;);;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر