نمایشگاه/رویداد E3 2011 | Nintendo Press Conference

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Nintendo-Project-Cafe.jpg

خوب حدود 7 ساعت تا آغاز کنفرانس نیتندو باقی مانده ، معرفی کامل Project Cafe بدون شک بزرگترین اتفاق E3 امسال خواهد بود ، واقعا برام سواله که با چه کنسولی ، چه نوع کنترلری و چه نوع هدف گذاری مخاطبینی از Nintendo طرف خواهیم بود !

فرض کنید BF3 برای کنسول جدید نیتندو یا حتی معرفی انحصاری Splinter Cell یا Hitman توی این کنفرانس :d

3DS هم که اون غولی که قرار بود بشه از لحاظ فروش نبود دیشب PS vita هم فوق العاده ظاهر شد باید ببینیم نیتندو چه برنامه ای داره که کنسول دستی جدیدش خیلی راحت از Vita شکست نخوره !

وقتی از سخت افزار بهتر و کامل تری بهره میبره و تمامی مسائل تکنیکی کنترلر WiiU رو داره به نظرت مشکلی تو اجرا کردنشون داره ؟!
انگار بگی که من فقط کولر بنز و دیدم ولی همه چیز پیکان و دیدم. بعد نتیجه بگیری که بنز نمیتونه کارایی پیکان و داشته باشه
محمد جان من کاری به نظرات دیگران تو این چند صقحه ندارم اما حرفت راجب اینکه psv هم میتونه همون کار هارو بکنه قبول دارم اما بازم چیزی از هایپ wii u کم نمیکنه و فروشش تابلوئه که خیلی بالا هست!
مثلا اون قابلیت که دسته wii u رو گذاشته بود زمین با wiimote داشت گلف بازی میکرد مزخرف ترین ایده ممکنه بود اما تو همین تاپیک خیلیا گفتن واااااای چه حرکتی:دی
کلا تو فروش بعیده نینتندو wii u شکست بخوره مگر اینکه مثل 3ds مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشه

منم موندم كه چجوري ميشه با اين سيني :))بازي كرد
ماشالله فنهاي نينتندو هم اينو كردن تو بوق كرنا
فك كنم اين سيني رو رونمايي كردن كه جلوي فروشه ps vita رو بگيرن
واقعا حالم بهم خورد ازش

به نظر من با اینکه خیلی از بچه سایت این دستگاه رو به سینی یا چیزهای دیگه تعبیر کردن ولی اطمینان داشته باشید هم از نظر فروش هم از نظر خلاقیت و هم از نظر کیفیت بازیها فروش زیادی خواهد کرد

این کنسول جدید برای افرادی خوبه که قبلا Wii داشتن و براشون جذابیت داره , ولی برای منی که فن 360 یا PS3 هستم جذابیت نداره و حاضر نیستم برای یکم بهتر شدن گرافیک بازی ها این کنسول رو تهیه کنم ..

دوستان خود کنسول اینه دیگه درسته؟

11x06071813.jpg

من فکر کنم این دسته جدیدو به صورت جداگونه عرضه کنه و یک دسته دیفالت هم رو خود کنسول بزاره.

این کنسول جدید برای افرادی خوبه که قبلا Wii داشتن و براشون جذابیت داره , ولی برای منی که فن 360 یا PS3 هستم جذابیت نداره و حاضر نیستم برای یکم بهتر شدن گرافیک بازی ها این کنسول رو تهیه کنم ..
تو هم به خاطر بهتر شدن گرافیک 360 و PS3 نسبت به PS2 و GameCube و Xbox رفتی و اونا رو خریدی دیگه ، الانم همین کار رو در قبال View انجام میدی :d فرقش اینه که شاید با معرفی کنسول جدیدش ( که 1080P هست ) نینتندو هم یکم مخش راه افتاده باشه و بازی های اختصاصیشو فقط برا قشر کژوال درست نکنه و یکم مچور تر فکر کنه !!! الانم که خیلی از بازی های 3th Party برای View میاد دیگه !!

من فکر کنم این دسته جدیدو به صورت جداگونه عرضه کنه و یک دسته دیفالت هم رو خود کنسول بزاره.
کنترلر فعلی فقط راه ارتباطی بی‌سیم و خروجی صدا + نمایشگر تصویر و یه سری قابلیت لمسی و تصویری و ژیروسکوپ داره و گفته نشده دارای پردازشگر داخلی برای اجرای بازی هست.پس فقط در حد کنترلر کار میکنه و نمیتونه مثل کنسول دستی کار کنه.درضمن با انتشار 3DS دلیلی نداره که تو یه بازه‌ی کمتر از 2 سال یه کنسول دستی دیگه منتشر کنه.

نینتندو همیشه ایده های نو داشته . حالا روی این wii u کلی میتونه مانور بده . همیشه طرح های خلاقانه و نو رو نیتندو داشته و سونی و مایکروسافت هم مجبور به تقلید شدن
تعجب نکنین چن سال دیگه بیان همین به اصطلاح سینی ای که میگین رو معرفی کنین فقط مثلا رنگشو عوض کنن و یه مارک جدید روش بچسبونن و به عنوان یه کنسول کاملا جدید به ما قالب کنن
حالا اونوخ همه کشته مرده سونی و مایکروسافت میشن .

به خاطر حالا يه دست اين همه بدو بيراه داريد میگيد؟؟؟ مطمئن باشيد در آينده دستهای کوچيکتر بدون lcd هم واسش خواهد زد..

اتفاقاً ابتکار جالبی که بدون تلويزيون هم شما میتونيد بازی کنيد...

هرچيزی که باعث بهبود گرافيک بشه ما حمايت میکنيم:d...تا کنسولهای بعدی مايکرو و سونی خيلی زمان مونده فعلاً میشه تا اون موقع از گرافيک بيشتر اين نسبت به کنسولهای الان فيض برد.

تو هم به خاطر بهتر شدن گرافیک 360 و PS3 نسبت به PS2 و GameCube و Xbox رفتی و اونا رو خریدی دیگه ، الانم همین کار رو در قبال View انجام میدی :d فرقش اینه که شاید با معرفی کنسول جدیدش ( که 1080P هست ) نینتندو هم یکم مخش راه افتاده باشه و بازی های اختصاصیشو فقط برا قشر کژوال درست نکنه و یکم مچور تر فکر کنه !!! الانم که خیلی از بازی های 3th Party برای View میاد دیگه !!
با اون سخت افزار به دو سال نمیرسه که کم میاره. فعلا بازیهای مثل uncharted و geow کنارش برای همین کنسولا عرضه میشن و اون زمانی هم که wii u بخواد یه چیز خفن روو کنه نوبت به نسل بعدی psو xbox میرسه که میکننش تو قوطی.
کاملا واضحه که نینتندو بازم کژوالها رو نشونه رفته.

چنتا مشکل داره این حرکت نینتندو
اول اینکه سونی راحت میتونه قابلیت های کنسول نسل بعد نینتندو رو تو همین نسل پیاده کنه. ( و شاید هم بهتر . چون ویتا خودش خیلی کامل هشت)
دوم هم اینه که معلوم نیست نسل بعد ماکرو و سونی چه قدرتی داره. ممکنه کلا wii u بره تو باقالیا .
نینتندو عجله کرد برا معرفی کنسول جدیدش .
لااقل باید 3ds رو نمیداد بیرون . به جاش یه پردازنده میزاشت تو این پده .
تنها قابلیتش اینه که به جای tv ازش میشه استفاده کرد!
یه جورایی نصفه نیمس
نه میشه گفت پروتابله نه میشه گفت کنسول خونگی کاملی هست!
این نسل ماجرای گیم کیوب برای نینتندو فکرکنم تکرار بشه . با یه کم تغییرات!

آخرین ویرایش:
نینتندو همیشه ایده های نو داشته . حالا روی این wii u کلی میتونه مانور بده . همیشه طرح های خلاقانه و نو رو نیتندو داشته و سونی و مایکروسافت هم مجبور به تقلید شدن
تعجب نکنین چن سال دیگه بیان همین به اصطلاح سینی ای که میگین رو معرفی کنین فقط مثلا رنگشو عوض کنن و یه مارک جدید روش بچسبونن و به عنوان یه کنسول کاملا جدید به ما قالب کنن
حالا اونوخ همه کشته مرده سونی و مایکروسافت میشن
همین الان هم تقریبا انجام دادند!!ولی اینبار کمی زودتر!!psv پس چیه؟؟
من که بعید می دونم موفق بشه!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or