E3 2011 | معرفی بازی های بزرگ E3

E3 امسال از نظر شما چگونه خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    452

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,118
نام
آریا
سلام !

76859726804992388015.png

کمتر از يک ماه تا آغاز بزرگترين نمايشگاه دنياي بازي يعني E3 باقي مونده. E3 امسال پتانسيل تبديل شدن به يکي از جالب ترين E3 هاي سال هاي اخير رو داره.
از يک طرف مايکروسافت احتمالآ بازي هاي جديد و بهتري براي Kinect معرفي ميکنه و البته بازي هاي معرفي شده قبلي که کارگردان هاي بزرگي هم پشت اونها بودن رو نمايش ميده. همچنين احتمال نمايش عناوين جديد انحصاري هم از اين شرکت وجود داره.
از طرف ديگه سوني در کنار نمايش بازي هاي انحصاري مختلف , کنسول دستي NGP رو هم کامل تر از قبل نمايش داده و احتمالآ موارد مهمي مثل قيمت و تاريخ عرضه و البته بازي هاي بيشتر رو براي اون اعلام ميکنه.
در آخر هم نينتندو ميتونه با معرفي کنسول نسل بعد (؟!) خودش بمب نمايشگاه باشه ! کنسولي که به نظر ميرسه قدرتي بيشتر از کنسول هاي رقيب داره و بعد از مدت ها طرفداران نينتندو ميتونن شاهد عرضه بازي هايي از عناوين محبوب خودشون با کيفيت HD و البته گرافيکي بالاتر از رقبا باشن ! کنترلر اين کنسول هم ميتونه در نوع خودش جالب باشه اگه نينتندو راه Wii رو ادامه بده.
سايت IGN به مناسبت اين E3 باشکوه , يه سري مقالات در مورد بازي هاي حاضر در نمايشگاه نوشته (با عنوان Road to E3 2011) و احتمالآ اين مقالات تا زمان شروع E3 ادامه داشته باشه. در اين تاپيک ميتونين بيشتر از قبل با بازي هاي E3 از ديدگاه IGN آشنا بشين.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,400
نام
مهدی یوسفی اصیل
من که به شدت منتظر معرفی کنسول جدید نینتندو هستم چون تنها کنسول سازی هست که بازی های انحصاری زیادی بیرون میده در مقابل سونی من به یکی از بهترین های e3 رای دادم چون بهترین تاریخ بشریت رو من سال 2012 میدونم مطمئن هستم سال دیگه از امسال فوق العاده تر خواهد بود اینی گفتم یادتون باشه
ولی امسال هم با بازی های خوبی طرف هستیم

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
آقا میگم راسته Shenmue III میخواد رسما معرفی شه تو این E3 ؟! :(
اگه شد من یه شام به تورج باس بدم :D ! اون محفوظه :D

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
اگر مایکروسافت یا سونی کنسول نسل بعدی شون رو ارائه می کردند می زدم یکی از بهترین ها، ولی الان به نظرم خیلی هم غیرعادی نمیاد E3 امسال...
89.gif

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
هنوز خیلی علم پیشرفت نکرده که بشه از گزینه ی اول این نظرسنجی استفاده کرد:d
شوخی کردم جدی نگیرید:) (البته خیلی هم شوخی نبودا)!!!

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من که فقط منتظر Alan Wake 2 و Mass Effect 3 ام !
امیدوارم اینقدر نمایش ME خوب باشه که بهترین بازیه E3 شه ( یا حداقل جزو بهترین ها ) !
به نظر من این یک '' یک E3 خوب و معمولی '' ـه .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,179
نام
حسین
مااااااااای گاد:eek::eek:آریا رسما ترکوندیا!!!!!!!>:d<واقعا خسته نباشی.کارت عالی بود.

به نظر من هم یکی از بهترین E3 هایی هست که تا حالا دیدیم.واقعا بازیهای زیادی هست که حسابی دل آدم رو آب میکنه.فقط خدا کنه آلن ویک 2 معرفی بشه تا من رسما برم فضا.:(

میگم آریا نظرسنجی هات همگی خدان.اون گزینه اول حرف نداره.عین همون نظرسنجی gt5 هست.واقعا یدونه ایی.:d:x>:d<

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

نه دوست عزیز تا اون جا که من دنبال کرده بودم شما میتونی LIVE STREAM ببینی اما شبکه ای که رو ماهواره نشون بده نه شاید GIGA نشون بده . البته نمیدونم کنفرانس رو نشون میده یا نه خیلی سال پیش یادمه مال 2006 رو فقط یک صحنه هایی ازش نشون داد.

messiTNT_2011

کاربر سایت
May 9, 2011
14
نام
هادی
نه دوست عزیز تا اون جا که من دنبال کرده بودم شما میتونی LIVE STREAM ببینی اما شبکه ای که رو ماهواره نشون بده نه شاید GIGA نشون بده . البته نمیدونم کنفرانس رو نشون میده یا نه خیلی سال پیش یادمه مال 2006 رو فقط یک صحنه هایی ازش نشون داد.

ببخشید این live یعنی چی ؟؟؟ :d:d من یه خورده بی سوادم یعنی باید از اینترنت دید ؟؟؟؟ پس چه جوری ببینیم ؟؟؟؟؟ آخه من برای سال پیش رو تو 12 دی وی دی گرفتم گرون شد یعنی راهی نداره ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر