E3 2011 | معرفی بازی های بزرگ E3

E3 امسال از نظر شما چگونه خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    452

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,057
نام
آریا
سلام !

76859726804992388015.png

کمتر از يک ماه تا آغاز بزرگترين نمايشگاه دنياي بازي يعني E3 باقي مونده. E3 امسال پتانسيل تبديل شدن به يکي از جالب ترين E3 هاي سال هاي اخير رو داره.
از يک طرف مايکروسافت احتمالآ بازي هاي جديد و بهتري براي Kinect معرفي ميکنه و البته بازي هاي معرفي شده قبلي که کارگردان هاي بزرگي هم پشت اونها بودن رو نمايش ميده. همچنين احتمال نمايش عناوين جديد انحصاري هم از اين شرکت وجود داره.
از طرف ديگه سوني در کنار نمايش بازي هاي انحصاري مختلف , کنسول دستي NGP رو هم کامل تر از قبل نمايش داده و احتمالآ موارد مهمي مثل قيمت و تاريخ عرضه و البته بازي هاي بيشتر رو براي اون اعلام ميکنه.
در آخر هم نينتندو ميتونه با معرفي کنسول نسل بعد (؟!) خودش بمب نمايشگاه باشه ! کنسولي که به نظر ميرسه قدرتي بيشتر از کنسول هاي رقيب داره و بعد از مدت ها طرفداران نينتندو ميتونن شاهد عرضه بازي هايي از عناوين محبوب خودشون با کيفيت HD و البته گرافيکي بالاتر از رقبا باشن ! کنترلر اين کنسول هم ميتونه در نوع خودش جالب باشه اگه نينتندو راه Wii رو ادامه بده.
سايت IGN به مناسبت اين E3 باشکوه , يه سري مقالات در مورد بازي هاي حاضر در نمايشگاه نوشته (با عنوان Road to E3 2011) و احتمالآ اين مقالات تا زمان شروع E3 ادامه داشته باشه. در اين تاپيک ميتونين بيشتر از قبل با بازي هاي E3 از ديدگاه IGN آشنا بشين.

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
تقریبا با 512 کل پهنای باند رو میگیره که حجم زیادی میگیره! هرچند کنفرانس مایکرو معمولا کوتاهه مال سونی خیلی زیاده که اونم ساعات مجانیه
مخابرات که ساعات مجانی نداره
تقریبا چقدر حجم میگیره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی حیف به اون رای که دادم. مذخرفترین E3 این چند سال اخیر بود. فقط امیدمون مونده به Nintendo

حالا از هر مایکرو و سونی بود به هم ریخت :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
کنفرانس EA رو که ندیدم، یوبی هم فقط بخش های AC رو دیدم!
اون اری من رو از گزینه ی اول انتقال بدید به گزینه ی آخر خواهشا :d
بهترین نمایش رو به نظرم TR داشت! شدید جذبش شدم! :d
بعدشم اون CG AC : R خیلی خفن بود :d الطایر رو میدیدم روحم شاد میشد :d
U3 هم نمایش خیلی خوبی داشت! :d
ولی در کل بهترین خبر معرفی SLY 4 بود برام! :d
هیچ چیز دیگه ای نداشت :d

اون کونامی هم با برنامه ی قبل از E3ـش هایپ راه انداخت نامرد :d :d :d

ehsanmax

کاربر سایت
Jun 6, 2006
131
نام
EHsan
من تونستم لایو ببینم بخشی از کنفرانس سونی رو ..
Uncharted 3 خیلی عالی بود ... نور پردازی و تنوع مراحل بیشتر از هر چیزی به چشم میومد ..
Sly 4 هم خبر بسیار خوشی بود .. دوران خوبی با این بازی در Ps2 داشتیم ..
Resistance 3 هم نمایش خوبی داشت ..
در کل درست رای دادم به این E3 ... کاملا معمولی بود ..
AC هم نمایش خیلی خوبی داشت در ضمن :d
کلا دوستانی که نتونستن لایو ببینن زیاد ناراحت نباشن چیز زیادی رو از دست ندادند :)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب E3 هم با همه خوبی ها و بدی هاش تموم شد امیدوارم برای همگی E3 خوبی بوده باشه ( برای من که فقط DmC خیلی روی اعصاب بود )

از الان منتظر TGS هستیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر