E3 2009 | کوجیما کارگردان MGS Rising نخواهد بود

• Thread starter Thread starter Astiak
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Astiak

کاربر سایت
سلام !
در E3 امسال شاهد معرفی دو MGSجدید بودیم MGS : Peace Walker برای PSP و MGS : Rising برای PS3 و 360 و PC . ( همونطور که در مجله Famitsu تایید شده است ) .
کوجیما طی مصاحبه ای که با Famitsu داشته اعلام کرده که به سختی مشغول ساخت MGS Peace Walker برای PSP می باشد و کارگردان و طراح این بازی خواهد بود .
او همچنین تایید کرد که برای من MGS Peace Walker حکم MGS 5 را دارد .

photo-x-$7035031$180.jpg

او به فامیتسو گفت : " من کارگردان Rising نیستم. طراح بازی هم نیستم فقط کمی دخالت میکنم ( با خنده )
خوشبختانه ما در کنفرانس کونامی شایهد همه قضایا خواهیم بود .
kojima-not-directing-rising-only-peace-walker-$1300991.htm

دقیقا همونطور که حدس زدم البته به مزاج یه عده خوش نیومد :دی
همونطور که Kojima گفت Peace Walker یک Spin Off نیست و یک بازی اریجینال MGS است .

Source

آخرین ویرایش:
البته میشد حدس زد و منم توی اون یکی تاپیک گفتم که کوجیما در یک زمان نمیتونه کارگردان دو تا پروژه باشه. دیروز هم که گفت MGS : PW یک بازی اصلی هست نه یه چیز فرعی. از اون طرف MGS : Rising هم اون طور که از لوگوی بازی مشخصه اکشن هست : Lightning Bolt Action و کوجیما معمولآ مخفی کاری رو بیشتر ترجیح میده !
(البته بعید نیست فردا برای رضایت کنسول دارا بیاد بگه من کارگردان Rising هم هستم !)

ارش من اخر نفهمیدم این MGS:R حول و حوش رایدن هست یا نه ؟ اخه عکس رایدن نماد بازی هست !
من میگم اگه در مورد رایدن باشه اصلا ممکنه یه بازی اکشن باشه که از پایه و اساس با MGS های قبلی فرق داشته باشه (حرف کوجیما هم همین بود )

ارش من اخر نفهمیدم این MGS:R حول و حوش رایدن هست یا نه ؟ اخه عکس رایدن نماد بازی هست !
من میگم اگه در مورد رایدن باشه اصلا ممکنه یه بازی اکشن باشه که از پایه و اساس با MGS های قبلی فرق داشته باشه (حرف کوجیما هم همین بود )
نیما همونطور که دیشب کوجیما تو کنفرانس سونی گفت بازی اصلیه کوجیما بازیه PSP .
چون دقیقا یهMGS ه ارجینال ه ولی همونطور که آریا هم گفت سبک بازی رایسینگ فرق میکنه و تقریبا اکش شده کاملا اونم با هنرنمایی یه Ninja .

اريا مگه كارگردان Peace Walker هست ؟. شنيدم مي گفت MGS اصلي و روش نظارت كامل داره اما مگه گفت كارگردانم ؟
نمیدونم ! من فکر میکردم کارگردان PW هست. با اون حرفایی که راجع به PW زد و انقدر تحویلش گرفت احتمالآ خبرایی باشه.

اريا مگه كارگردان Peace Walker هست ؟. شنيدم مي گفت MGS اصلي و روش نظارت كامل داره اما مگه گفت كارگردانم ؟

2vnqa7q.jpg

Produced and Directed by Hideo Kojima
:دی

توی همین مصاحبه کاملا مشخص بود که میلی به رو نمایی اون پروژه نداشته اما از بالا دستور دادن...
ابتدای تریلر PW هم عدد 5 رو نمایش میده :دی

نیما همونطور که دیشب کوجیما تو کنفرانس سونی گفت بازی اصلیه کوجیما بازیه PSP .
چون دقیقا یهMGS ه ارجینال ه ولی همونطور که آریا هم گفت سبک بازی رایسینگ فرق میکنه و تقریبا اکش شده کاملا اونم با هنرنمایی یه Ninja .
ارش منظورم این نبود که بازی اصلی کوجیما کدومه ! هر چند خودتم گفتی و خود کوجیما هم گفته تمام تمرکزش رو PW هست ! بیشتر منظورم این بود Rising در مورد کدوم کرکتره ؟ چون بحثش بود این یارو رایدن نیست ! اگه رایدن باشه ! به قول اریا حتما یه اکشن هست تا مخفی کاری !
کیوان معلوم نشده کارگردان rising کیه ؟

ارش منظورم این نبود که بازی اصلی کوجیما کدومه ! هر چند خودتم گفتی و خود کوجیما هم گفته تمام تمرکزش رو PW هست ! بیشتر منظورم این بود Rising در مورد کدوم کرکتره ؟ چون بحثش بود این یارو رایدن نیست ! اگه رایدن باشه ! به قول اریا حتما یه اکشن هست تا مخفی کاری !
گفتم دیگه نیما . خودش که گفت Raiden is Back . رایدن هم نباشه سبک بازی تغییر کرده خودشم الان گفت که بازی کوجیما بازیه PSP ه .
حتی گفت انقدر این بازی داستانش در MGS مهمه که برای اون حکم MGS 5 رو داره .

خب مرض داشت :biggrin1: همين Peace Walker براي كنسول هاي اين نسل مي زد.
توی همین مصاحبه کاملا مشخص بود که میلی به رو نمایی اون پروژه نداشته اما از بالا دستور دادن...
خودت بودي اون دفعه مي گفتي Konami زورش كرده :biggrin1:

کوجیما در مورد MGS: Rising اینو گفته:

"I'm not the director. I'm not doing game design either. Although, I do issue complaints (laughs). But, not too much."

در ادامه:

Nonetheless, Metal Gear Solid Rising is still described by Kojima-san as the "next generation Metal Gear Solid 5."

خودت بودي اون دفعه مي گفتي Konami زورش كرده :biggrin1:
آره کسری :دی در حالی که دوستان فحش میدادن به استاد من میدونستم Konami زورش کرده تو اولین پست بعد از کنفرانس مایکروسافت هم گفتم

خب مرض داشت :biggrin1: همين Peace Walker براي كنسول هاي اين نسل مي زد.
خب کسری همون طور که دیشب دیدی سونی به طرز فجیعی داره به PSP میرسه. یه MGS به کارگردانی کوجیما هم میتونه لیست بزرگ PSP رو کامل تر بکنه !

اگه سبک بازی Rising مثل بقیه MGS ها نباشه ، تنها دلیلی که اولش Metal gear solid داره اینه که حتما یه بازیه Multiplatform با این عنوان باید میومد .

البته اصلا دلیل نمیشه چون Kojima کارگردان نیست بازی خوبی نباشه ، Portable Ops هم کارگردانی نکرد ولی من خودم تقریبا به اندازه بقیه MGS ها خوشم اومد از بازی ....

با این تفاسیر میشه گفت که کوجیما فقط به عنوان یه نماینده از Kojima Productions
رفته تو کنفرانس ماکروسافت وی اینو معرفی کرده و با این کار ماکروسافت جو رو به سود خودش تموم کنه و در واقع جو سازی کنه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or