Multi Platform Dying Light

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
January 2015
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
این عنوان توسط Techland ساخته و انتشار آن برعهده ی Warner Bros است و در سبک action survival horror دسته بندی میشود..بازی در محیطی کاملا باز و با چرخه شب و روز اتفاق می افتد که بازیبازان باید در روز در محیطی که زمانی شهر بوده به دنبال منابع و وسایل بگردند و تا قبل از غروب به پایگاه برگردند زیرا در شب هرگونه فعالیت بازیباز بسیار خطرناکتر می شود.ساخت سلاح و تغییر آنها قسمتی از توانایی بازیباز برای مقابله با جمعیت آفت زده که در حال رشد می باشند است.همچنین در شب غارتگران به بازیباز حمله کرده و وی باید از هرچه دارد تا صبح در مقابل آنها مقاومت کند.

بازی در سال 2014 عرضه میشود.

ناشرWarner Bros
توسعه دهندهTechland
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dynig Light
تاریخ انتشار 27 ژانویه 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

MINIMUM

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
  • Memory: 4 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

RECOMMENDED

• OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
  • Processor: Intel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM DDR3
  • Hard Drive: 40 GB free space
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM
  • DirectX®: Version 11
  • Sound: DirectX® compatible
  • Additional Notes: Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported
    Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller (Xbox 360 Controller for Windows recommended

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
یه پلتفرمینگ و زامبی کشی نرم و روان و تغییر سبک بازی از زامبی کشی بی هدف در روز به stealth در شب. روند سینماتیک هم که بهش اضافه شده
یه پیشرفت محسوس نسبت کل اثار قبلی techland از لحاظ تکنیکی هم که خیلی خوب مخصوصا فیزیک گیاهان و اون باد و بوران و ذرات. امیدوارم نسخه
نهایی هم همین وضعیت رو داشته باشه به شکل خیلی خوبی هم حس تنهایی و نا امنی در بازی وجود داشت بر عکس دد ایلند.

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
تریلر بازی که عالی بود . شدیدا منتظر می مونم .:bighug:
فقط یه چیزی من dead island رو بازی نکردم یعنی تعریف خاصی ازش نشنیدم که بخوام بازی کنم اونوقت تو این سبک بازیا اسلحه گرم نداریم ؟؟؟
فقط قراره با اچار و چکش و اینچیزا زامبی بکشیم ؟!!! :-/

• Like

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
فقط یه چیزی من dead island رو بازی نکردم یعنی تعریف خاصی ازش نشنیدم که بخوام بازی کنم اونوقت تو این سبک بازیا اسلحه گرم نداریم ؟؟؟

همه جور اسلحه اعم از سرد و گرم و تیر و تخته توش هست

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
معمولا توی این سبک از بازی ها از اسلحه سرد استفاده میشه!
البته از اسلحه گرمم استفاده میکنن اما نه به طوری که یک AK47 بهت بدن که راحت با شونصد هزار تا خشاب بزنی همه زامبی هارو بکشی! معمولا کمتر استفاده میشه!
Dead Island هم تعریف خاصی نداره! مثل همینه ولی بسیار گیم پلی خشک تر اما Co-op بسیار پرطرفداری داره!

• Like

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
الان گیم پلیش رو دیدم دقیقا مثله تریلرش بود باید فرار کنی . ولی شبش ادم به ... چیز میره .. حسابی باید فرار کنی .

گیم پلی خوب داشت ولی فکر نکنم زیاد جالب باشه . مثلا فک کنین 12 ساعت فقط باید بدویم تو بازی ... خسته کننده میشه ...

• Like

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
انصافا اگه بتونن رو 1080 رزولوشن با 60 غملی کنن کارشون فوق العادست . من با توجه به تریلرهایی که ازش دیدم گرافیک خیلی خوب و با جزئیاتی داره .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
من یکی عاشق این بازی شدم پسر عجب گیم پلی خوفی داشت .هیجان در بازی واقعا احساس می شد .می دونید تاریخ انتشارش کی هست؟قسمت باشه رو وان بازی کنیم انشالله

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
تریلر دومی دیدم مثل قبلی فوق العاده بود 9.30 دقیقه بود دقیقه اخر نوشت پیش فروش میکنه
کسی نمیتونه حدودا کی میان میدونم 2014 میاد مثلا 2014 بهار یا پاییز میاد
خیلی بدجوری منتظرشم

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
واقعا حال و هوای این بازی به کلی Dead Island متفاوته. هر چی Dead Island بد گرافیک و مراحلش تکراری بود تو این بازی از گرافیک فوق العاده بازی تا فیزیک فوق العاده برگهای گیاهان و درختا موقع وزش باد که کاملا وزن داشتن برگها رو نشون میده و تغییرات داینامیک روز و شب تا گیم پلی تنش زا که تو همین تریلر 10 دقیقه ای ریتم بازی به قدری عالی تغییر میکنه که حس مراحل اصلی بازی AC به آدم دست میده.

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
میتونم بگم جز چند بازی انگشت شماری بود که اینقدر تریلرش طولانی بود و من دو بار بدون اینکه از جام تکون بخروم تا تهش دیدم :x
واقعا تنها نکته مثبت VGX همین نمایش بود! بدجور میخکوبم کرد! این تریلر از اولی هم بهتر بود!

اولین بازی زامبیی هست که اینقدر منو جلب خودش کرده تا الان! بشدت منتظرم تا بیاد :x

• Like

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
میتونم بگم جز چند بازی انگشت شماری بود که اینقدر تریلرش طولانی بود و من دو بار بدون اینکه از جام تکون بخروم تا تهش دیدم :x
واقعا تنها نکته مثبت VGX همین نمایش بود! بدجور میخکوبم کرد! این تریلر از اولی هم بهتر بود!

اولین بازی زامبیی هست که اینقدر منو جلب خودش کرده تا الان! بشدت منتظرم تا بیاد :x
آره داداش اتمسفر بازی به شدت خوفناکه
آدرنالین خون رو خیلی میبره بالا :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر