Multi Platform Dying Light 2 Stay Human

سازنده
Techland
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Techland
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
dying-light-2-8k-nm-1920x1080-920x518.jpg

تاریخ عرضه: ۷ دسامبر 2021، ۱۶ آذر 1400
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, XSX|S,

بلاخره بعد کلی انتظار نسخه جدید دایینگ لایت معرفی شد.
بازی تغییرات خیلی زیادی داشته از جمله انیمیشن های جدید برای پارکور, محیط تاریکتر و اتمسفر سنگین تر و گرافیک فوق العاده چشم نواز... منتظر یه تجربه فوق العاده باشید!

....

تصاویر:

082293.jpg 082299.jpg 082294.jpg 082296.jpg 098085.jpg 082297.jpg image_dying_light_2-40419-4093_0004.jpg 1528718224_dying-light-2-5.jpg DyingLight2_screen_06.jpg

....

تریلر جدید (گیم پلی):

1622295200820.png

Attachments

• 1622295200820.png
    1622295200820.png
    186.9 KB · مشاهده: 3,644
آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
خوب تاپیک رو از گور میکشیم بیرون :D
من بازی رو چند روز پیش بعد از آپدیت جدید بازی کردم. چند مدل تفنگ و اسلحه به بازی اضافه شده و اکثر باگها هم درست شدن. گرافیکش روی xbox series S هم خوبه (حالت 60 فریم هم داره)
اگه داستان واقعا آفساید بازی رو در نظر نگیریم :D گیمپلی پارکور و اکشن بازی هنوز هم عالیه . تنها قسمت بدش حالت شب هست که خیلی سخت تر شده و هر 5 متر یدونه volatile هستش.
در کل اگه از dying light 1 خوشتون اومد این یکی رو هم بازی کنین.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
خوب تاپیک رو از گور میکشیم بیرون :D
من بازی رو چند روز پیش بعد از آپدیت جدید بازی کردم. چند مدل تفنگ و اسلحه به بازی اضافه شده و اکثر باگها هم درست شدن. گرافیکش روی xbox series S هم خوبه (حالت 60 فریم هم داره)
اگه داستان واقعا آفساید بازی رو در نظر نگیریم :D گیمپلی پارکور و اکشن بازی هنوز هم عالیه . تنها قسمت بدش حالت شب هست که خیلی سخت تر شده و هر 5 متر یدونه volatile هستش.
در کل اگه از dying light 1 خوشتون اومد این یکی رو هم بازی کنین.
یعنی لول دیزاین بازی در حد شماره اول نیست؟ ماموریت های خیلی خوبی داشت شماره اول طوری که باعث میشد با اون محیط جالب و عجیب بازی کامل ارتباط برقرار کنی.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
بازی اینقد خوب داره ساپورت میشه که منی که بشدت منتظر لانچش بودم هنوز دلم نیومده شروع کنمش :D
رسما کوبوندن دوباره ساختن از زمان لانچ، هر ایرادی پلیرا گرفتن یکی یکی داره حل میشه، فک نمیکردم حتی شوتینگ بهش اضافه کنن!

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
تو دو صفحه قبل یه پستی در رابطه با این بازی گذاشتم که گفتم بازی خیلی ضعیف مخصوصا روی نسل هشتم لانچ شده ولی امروز حرفمو پس می گیرم و با آپدیت های زیادی که به بازی دادن خیلی از ایرادات و اشکلات فنی و باگ ها برطرف شدن و به قول دوستمون بازی رو از اول کوبوندن و دوباره ساختن. ولی هنوز ایرادات جزیی روی فور داره از قبیل اینکه چند تا زامبی دورت رو بگیرن بازی لگ پیدا می کنه و اینکه شخصیت بازی تو آبجکت ها گیر می کنه البته گاهی وقتا اتفاق می افته یا وقتی که درگیری با زامبی ها زیاد می شه.
البته دم تکلند گرم که ساپورت خوبی از بازی می کنند و به پیشنهادات و انتقادات پلیرها گوش و عمل می کنند.

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
رو گيم پس يا پلاس نيومده بازى؟
این از اون بازیاس که بعد دو سال هنوز داره خوب میفروشه و با این ساپورتی که میشه احتمالا مثل نسخه قبلی عمر 10 ساله داشته باشه.
واسه همین بعید میدونم خبری بشه ازش رو اشتراکیا مگه اینکه سر کیسه رو شل کنه مایکرو و سونی.

• Like
Reactions: kimsungbabak

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
یعنی لول دیزاین بازی در حد شماره اول نیست؟ ماموریت های خیلی خوبی داشت شماره اول طوری که باعث میشد با اون محیط جالب و عجیب بازی کامل ارتباط برقرار کنی.
من هر دو تا رو دوست داشتم ولی انصافا نسخه اول یک کم بهتر بود :D

تو دو صفحه قبل یه پستی در رابطه با این بازی گذاشتم که گفتم بازی خیلی ضعیف مخصوصا روی نسل هشتم لانچ شده ولی امروز حرفمو پس می گیرم و با آپدیت های زیادی که به بازی دادن خیلی از ایرادات و اشکلات فنی و باگ ها برطرف شدن و به قول دوستمون بازی رو از اول کوبوندن و دوباره ساختن. ولی هنوز ایرادات جزیی روی فور داره از قبیل اینکه چند تا زامبی دورت رو بگیرن بازی لگ پیدا می کنه و اینکه شخصیت بازی تو آبجکت ها گیر می کنه البته گاهی وقتا اتفاق می افته یا وقتی که درگیری با زامبی ها زیاد می شه.
البته دم تکلند گرم که ساپورت خوبی از بازی می کنند و به پیشنهادات و انتقادات پلیرها گوش و عمل می کنند.
این ایراد مربوط به گیر کردن در اشیا هنوزم هستش ولی خیییلی کم تر شده.
رو گيم پس يا پلاس نيومده بازى؟
بعید میدونم به این زودی ها بیاد روی گیم پس چون استدیو سازنده هنوز داره بازی رو ساپورت میکنه به امید فروش بیشتر.

البته بازی تخفیف 50 درصدی تو استور سونی گرفته فک کنم بقیه استورها هم تخفیف 50درصدی خورده باشه.
من نسخه reloaded رو که dlc اصلی بازی رو داره خریدم حدود 20 یورو از استور مایکروسافت. البته بستگی به کشوری که داری ازش میخری داره. روی steam فکر کنم از همه ارزون تره.

پ.ن: من اون زمان که هنوز لهستان بودم از طرف استدیو سازنده این بازی TechLand دعوت شده بودم برای مصاحبه کاری :D (البته شغلش مربوط به data analysis بود و ربطی به گیم نداشت) ولی چون توی یه شهر دیگه بود و اون هم توی دوره کرونا بی خیالش شدم.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
بعد این آپدیت هایی که میگید، گرافیکش مثل تریلر معرفیش خوب شد؟

گرافیک و پارکورش خیلی بهتر شده + چندتا فیلتر هم اضافه کردن یکیش خیلی شبیه اون تریلر میشه بازی :D
ولی عجیبیه اون مرحله رو کلا حذف کردن و تو بازی نبود
در کل تو تخفیف بخریدش بازی خیلی خوبیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر