PlayStation Dust An Elysian tail l PS4

3n5ow1rc8n4pdolccce8.jpg

خوب دوستان بازی زیبای dust an elysian tail که قبلا برای 360 وPC اومده بود الان برای PS4 و دارندگان اکانت پلاس به صورت فری در دسترس هست
برای دوستانی که تجربه نکردن این عنوان رو، بازی در سبک action RPG هست
بازی گرافیک هنری زیبایی داره و کمبو های جالبی داره شخصیت بازی ...به نظر خودم ارزش دانلود کردن رو داره
دیگه تابلو هم هست که بازی 1080و 60 فریم هست :d

• Like
Reactions: ps3_360_wii

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اره خودمم فهمیدم درست نیست :d
نه خونه ارواح رو رد کردم الان رسیدم به یه جایی که چند تا پرچم اومده بود تو همون مپی که گفتم همشون رو گرفتم بغیر از یه مپ که پایین پایین نقشه هستش

خوب باید تا میتونی بری به سمت پایین نقشه تنها راحت همینه
مطمئنی تو خونه ارواح هر دو تا ایتم رو گرفتی وقتی اون خونه ها رو تا انتها میری میبینی ایتم اونجاست که بر میداری و بر میگردی بیرون از خونه و مسیر بعدی رو ادامه میدی تا هر دو رو بدست بیاری بعد هم
میری سراغ موشه :d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
خوب باید تا میتونی بری به سمت پایین نقشه تنها راحت همینه
مطمئنی تو خونه ارواح هر دو تا ایتم رو گرفتی وقتی اون خونه ها رو تا انتها میری میبینی ایتم اونجاست که بر میداری و بر میگردی بیرون از خونه و مسیر بعدی رو ادامه میدی تا هر دو رو بدست بیاری بعد هم
میری سراغ موشه :d

اره اونارو رفتم تا اخرش
اخه الان دیگه جنوبی ترین جای مپم و دیگه حتی توی اون مربع مپ هم جاییش باز نیستش که برم

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اقا من الان دارم رو thogh میرم بعد غول اولش رو هم رد کردم ولی قفسی تا حالا ندیدم چجوریه ؟ کجان قفسا ؟ :d بعد این sidequest هارو چجوری باید انجام بدیم من فقط چند نفر تو روستا aurora دیدم همرو accept کردم ولی الان نمیدونم چجوری باید انجام بشن بعد این چلنجاش کجاست ؟ تو منو که چیزی به اسم چلنج نداره :-/ اخه کجای این اسونه ؟ l-)

حتما کامل مپ رو نمیگردی اکثرا تو نقاط کور مپ هستن :d
sidequest با هر شخصی صحبت کنی بالای سرش عکس یه برگ سبر میاد حالا برگه یا پره نمیدونم که Quest رو بهت میده میتونی از منو بازی Quest ها رو ببینی که به ترتیب نوشته و گفته برای گرفتنش چه کاری انجام بدی بعد از انجامشم میای پیش همین شخصی که بهت Quest داد باهاش صحبت میکنی
اگه Quest دیگه داشته باشه میده اگه نه که این فرد کارش تمومه :d
Challenge هم تو همه مپ ها هست تو مپ aurora که هستی از وسط دهکده به سمت چپ برو یه جا یه زیر گذره که میری به سمت پایین بعد 2 قسمت داره سمت راست و چپ که اگه دوباره سمت چپ بری میرسی به Challenge

ترجیحا مپ ها رو کامل بگرد :d

- - -ویرایش - - -

اره اونارو رفتم تا اخرش
اخه الان دیگه جنوبی ترین جای مپم و دیگه حتی توی اون مربع مپ هم جاییش باز نیستش که برم

اگه میتونی یه عکس از اون قسمت مپت بگیر ببینم کجا پرچم زده :d
چون اگه ایتم ها رو گرفته باشی که دیگه مشکلی نیست میری میدی به موشه و باس میاد اگه نه که هنوز یکی از ایتم ها رو نگرفتی
احتمالا یه جایی از مسیر رو اشتباه میری

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اگه میتونی یه عکس از اون قسمت مپت بگیر ببینم کجا پرچم زده :d
چون اگه ایتم ها رو گرفته باشی که دیگه مشکلی نیست میری میدی به موشه و باس میاد اگه نه که هنوز یکی از ایتم ها رو نگرفتی
احتمالا یه جایی از مسیر رو اشتباه میری
بفرما
82142265536867976510.jpg

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بفرما

عجب گرفتی مارو این که مثل آب خوردنه :d
همین مسیر رو تا انتها بیا پایین به آخرین مربعی که رسیدی تو پایین ترین نقطه سمت چپ یه غار هست که بالاش ابشار داره برو جلوی غار یه جهت بالا بزن واردش میشه بعد میپری میری به سمت راست وارد خونه متروکه میشی تا انتها میری ایتمو میگیری

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من اینقدر farming کردم به هر کی دو سه تا ضربه میزنم میفته میمیره! این 1000 hit combo رو چجوری بزنم؟!

اسون ترین راهش اینه : تو بازی که هستی Options رو بزن .وارد قسمت Help & Options میشی از قسمت Settings میای پایین Difficulty بازی رو میزاری روی Casual
بعد میری یه جا که مغازه باشه ازش یه Pendant ضعیف میخری مثلا Fitthy Pendant بعد میری تو Inventory جاگزینش میکنی تا قدرت ضربتم کم بشه
بعد میری تو مپ دهکده The sorrowing meadow تقریبا وسط های مپ که بری یه سری جادوگر هست که پشت سر هم زامبی ظاهر میکنه و کلی دشمن میفرسته سراغت
Ability رو میزاری روی صاعقه و بعد یک سره دایره و مثلث رو باهم میزنی سمت راست تعداد کومبو رو می نویسه. احتمالا از 1000 هم رد میشی چون قدرت ضربه پایین میاد و یه سره کومبو میخوره :d

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان یه تروفی طلایی داره برا combo بالاتر 1000 من میزنم تا 2000 و خورده ای بهم تروفی نمیده.محل خاصی داره؟

اوم برای کمبو تا جایی که یادمه فقط همون تروفی 1000 کمبو و 200 کمبو هست دیگه تروفی کمبو نداره :d اگه 1000 زدی که تروفیه جفتش رو گرفتی و باید بری تو لیستت تروفی هات بینی گرفتی یا نه :d
محل کمبو بهترین مکانش The sorrowing meadow البته جاهای دیگه هم میشه ولی اینجا از همه بهتره :d
بقیه هم که مربوط به تروفی های دیگست اگه جایی گیر کردی بگو راهنماییت کنم :d

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
اوم برای کمبو تا جایی که یادمه فقط همون تروفی 1000 کمبو و 200 کمبو هست دیگه تروفی کمبو نداره :d اگه 1000 زدی که تروفیه جفتش رو گرفتی و باید بری تو لیستت تروفی هات بینی گرفتی یا نه :d
محل کمبو بهترین مکانش The sorrowing meadow البته جاهای دیگه هم میشه ولی اینجا از همه بهتره :d
بقیه هم که مربوط به تروفی های دیگست اگه جایی گیر کردی بگو راهنماییت کنم :d

نه بابا نداد میگم که شاید مکان خاصی داره.برا همین هر چی میزنم بهم نمیده.شما خودت کجا گرفتیم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
ببين فكر كتم بايد بري اول Questـش رو ازون پسربچه توي Aurora Village بگيري !
از سمت راست دهكده وارد شي بري سمت چپ ميبينيش !

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
نه بابا نداد میگم که شاید مکان خاصی داره.برا همین هر چی میزنم بهم نمیده.شما خودت کجا گرفتیم؟

من تو همین The sorrowing meadow گرفتم
نوید حرف خوبی زد اصلا Quest همین 1000 کمبو رو گرفتی ؟ :-/
باید بری تو Ivydale Glen اونجا یه پسر بچه هست که باید باهاش صحبت کنی .قبلش باید با Gianni و Colleen تو Aurora حرف بزنی تا Ivydale Glen تو مپ ظاهر بشه.
بعد صحبت پسره بر میگرده تو Aurora جلوی اون مغازه ای که ایتم میفروشه اونجا باهاش صحبت میکنی Quest کمبو رو ازش میگیری
بعد میری The sorrowing meadow اونجا انجامش میدی
جای خاصی برای کمبو نداره هر جا که دشمن زیاد باشه و بتونی کمبو بزنی راحت میگیری فقط باید قبلش Quest رو گرفته باشی

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
برا تموم شدن هر چپتر باید همه Questهای اون مرحله تموم بشه ؟
چون من دو روزه تو مرحله 2 موندم هیچ مکان جدیدی هم برام باز نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر