PlayStation Dust An Elysian tail l PS4

3n5ow1rc8n4pdolccce8.jpg

خوب دوستان بازی زیبای dust an elysian tail که قبلا برای 360 وPC اومده بود الان برای PS4 و دارندگان اکانت پلاس به صورت فری در دسترس هست
برای دوستانی که تجربه نکردن این عنوان رو، بازی در سبک action RPG هست
بازی گرافیک هنری زیبایی داره و کمبو های جالبی داره شخصیت بازی ...به نظر خودم ارزش دانلود کردن رو داره
دیگه تابلو هم هست که بازی 1080و 60 فریم هست :d

• Like
Reactions: ps3_360_wii

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
پیشرفت نسخه این نسل نسبت به نسل قبلی خیلی کمه!

به نظر شما این بازی اصلا از تمام توان 360 استفاده کرده که بخواد رو ps4 ارتقا پیدا کنه؟! عمدتا اینجور بازی ها در همین سبک هستن چه روی سخت افزار قوی چه ضعیف. من دارم escape plan رو بازی میکنم سیاه سفیده و خیلی ساده ولی عالیه...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
دوستان یکی بیاد درمورد map بازی که اون بالا گوشه سمت راست زده توضیح بده ببینیم چیه اصلا ؟:|
بعضی از مربع ها که زیرش بازه بعضیا که توشون ابیه بعضیا توش یه دایره تو خالی زده اصلا معلوم نیست چییه 8-|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
نقطه داشته باشه كه هيچي كلا !
سبز باشه يعني اونجا ميتوني Save كني بازي رو
زود يعني يه Store اونجا هستش
قرمز يعني Challenge اونجاس
دايره هم يعني صندوق يا كيليد اونجاس !!

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
منم میخوام پلاتش کنم :d

پس این مواردی که میگم رو حتما انجام بده تا به مشکل بر نخوری :d
2 تا تروفی هست که باید دقت کنی وگرنه مثل من باید 2 بار بازی رو تموم کنی :d
یه تروفی مربوط به شخصی به اسم جیانی Gianni که تو دهکده Aurora هست
این شخص دو تا تروفی داره یعنی کاری که ازت میخواد رو باید دو بار انجام بدی
حالا چجوری ؟ اول میری با این ادم صحبت میکنی . بعد از صحبت و گرفتن SubQuest تو مپ دهکده Ivydale Glen باز میشه
وارد دهکده میشی و کمی که مسیر رو جلو بری Colleen رو میبینی.یه پسر کوچولو که بعد از صحبت میره به دهکده Aurora
حالا نکته اینجاست بعد از اینکه صحبت کردی Save میکنی . بعد راه رو ادامه میدی تا به یه غاری میرسی میپری پایین . اینجا یه گیاهی هست که منفجر میشه زیر اون به یه سبد میوه هست که بری کنارش دمو نشون میده
و صحبت هایی بین Fidget و dust ردو بدل میشه در انتها 2 تا گزینه میاد .گزینه اول یه تروفیه و گزینه دوم یه تروفی دیگه( یادت باشه قبلش حتما save بزنی)
بار اول گزینه اول رو انتخاب میکنی و بر میگردی پیش Gianni و تروفیش رو میگیری:d
بار دوم بعد از گرفتن تروفی اول بازی رو دوباره Load میکنی و از سیو قبل دوباره همون روند رو تکرار میکنی این بار موقع انتخاب گزینه دومی رو انتخاب میکنی و تروفی دوم رو میگیری
یادت باشه اگه بعد گرفتن تروفی سیو بزنی باید بازی رو از اول بازی کنی تا این تروفی رو ازاد کنی .پس قبل این تروفی یه save بزن اولی رو بگیر .دوباره لود کن دومی رو بگیر :d

برای سخت ترین تروفی بازی که باید 12 نفر رو از توی قفس آزاد کنی
چون بازی رو حالت نرمال تروفی نمیده باید روی هارد بازی کنی در نتیجه یکم کار سخت میشه .تعداد کلید ها کمتر میشه
تا میتونی بگرد کلید پیدا کن. برای باز کردن 12 قفس نیاز به 45 تا کلید داری .به هیچ وجه حتی یه کلید رو هم برای جعبه هایی که سر راهت میبینی استفاده نکن چون کلید کم میاری و کم اوردن همانا پریدن تروفی همانا
البته کم که نمیاد ولی گیر آوردنش سخت میشه باید کل مپ ها رو بگردی که اصلا نمی صرفه
در نتیجه این تروفی میپره در نتیجه باید از اول بازی کنی ;;) ضمن اینکه 2 تا از این قفس ها رو باید با قدرتی که پیدا میکنه بدست بیاری
یکیش red orbو اون یکی رو یادم نیست:d . اگه این دو تا رو نداشته باشی نمیتونی وارد اون موقعیتی که قفس ها هستن بشی

من مجبور شدم برای اشتباه اولم بازی رو دوباره بازی کنم البته برام مثل آب خوردن بود در نتیجه سریع پلاتش کردم >:)
سوالی بود در خدمتم

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
پس این مواردی که میگم رو حتما انجام بده تا به مشکل بر نخوری :d
2 تا تروفی هست که باید دقت کنی وگرنه مثل من باید 2 بار بازی رو تموم کنی :d
یه تروفی مربوط به شخصی به اسم جیانی Gianni که تو دهکده Aurora هست
این شخص دو تا تروفی داره یعنی کاری که ازت میخواد رو باید دو بار انجام بدی
حالا چجوری ؟ اول میری با این ادم صحبت میکنی . بعد از صحبت و گرفتن SubQuest تو مپ دهکده Ivydale Glen باز میشه
وارد دهکده میشی و کمی که مسیر رو جلو بری Colleen رو میبینی.یه پسر کوچولو که بعد از صحبت میره به دهکده Aurora
حالا نکته اینجاست بعد از اینکه صحبت کردی Save میکنی . بعد راه رو ادامه میدی تا به یه غاری میرسی میپری پایین . اینجا یه گیاهی هست که منفجر میشه زیر اون به یه سبد میوه هست که بری کنارش دمو نشون میده
و صحبت هایی بین Fidget و dust ردو بدل میشه در انتها 2 تا گزینه میاد .گزینه اول یه تروفیه و گزینه دوم یه تروفی دیگه( یادت باشه قبلش حتما save بزنی)
بار اول گزینه اول رو انتخاب میکنی و بر میگردی پیش Gianni و تروفیش رو میگیری:d
بار دوم بعد از گرفتن تروفی اول بازی رو دوباره Load میکنی و از سیو قبل دوباره همون روند رو تکرار میکنی این بار موقع انتخاب گزینه دومی رو انتخاب میکنی و تروفی دوم رو میگیری
یادت باشه اگه بعد گرفتن تروفی سیو بزنی باید بازی رو از اول بازی کنی تا این تروفی رو ازاد کنی .پس قبل این تروفی یه save بزن اولی رو بگیر .دوباره لود کن دومی رو بگیر :d

برای سخت ترین تروفی بازی که باید 12 نفر رو از توی قفس آزاد کنی
چون بازی رو حالت نرمال تروفی نمیده باید روی هارد بازی کنی در نتیجه یکم کار سخت میشه .تعداد کلید ها کمتر میشه
تا میتونی بگرد کلید پیدا کن. برای باز کردن 12 قفس نیاز به 45 تا کلید داری .به هیچ وجه حتی یه کلید رو هم برای جعبه هایی که سر راهت میبینی استفاده نکن چون کلید کم میاری و کم اوردن همانا پریدن تروفی همانا
البته کم که نمیاد ولی گیر آوردنش سخت میشه باید کل مپ ها رو بگردی که اصلا نمی صرفه
در نتیجه این تروفی میپره در نتیجه باید از اول بازی کنی ;;) ضمن اینکه 2 تا از این قفس ها رو باید با قدرتی که پیدا میکنه بدست بیاری
یکیش red orbو اون یکی رو یادم نیست:d . اگه این دو تا رو نداشته باشی نمیتونی وارد اون موقعیتی که قفس ها هستن بشی

من مجبور شدم برای اشتباه اولم بازی رو دوباره بازی کنم البته برام مثل آب خوردن بود در نتیجه سریع پلاتش کردم >:)
سوالی بود در خدمتم

:confused:
من تا الان 3 -4 تا کیلدم رو دادم برا صندقچه ها :confused:
بدبخت شدم ؟:confused:
فکر کردم باید 100% تمام صندق چه هارو باز کنم
confused.gif

بعدش مگه بازی رو دوباره نمیتونی select chapter کنی و بری اون مرحله هایی که گفتی رو بریم ؟
confused.gif

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
:confused:
من تا الان 3 -4 تا کیلدم رو دادم برا صندقچه ها :confused:
بدبخت شدم ؟:confused:
فکر کردم باید 100% تمام صندق چه هارو باز کنم :confused:
بعدش مگه بازی رو دوباره نمیتونی select chapter کنی و بری اون مرحله هایی که گفتی رو بریم ؟:confused:

نه حالا 3 4 تا فکر نکنم موردی داشته باشه کلا 45 تا میخوای :d
خیر نمیتونی :d
همون طوری که گفتم اگه اونو انجام دادی save زدی که کارت زاره :d
اگه نرفتی هنو خوب طبق گفته من بری که مشکلی پیش نمیاد اوکیه :d

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
نه حالا 3 4 تا فکر نکنم موردی داشته باشه کلا 45 تا میخوای :d
خیر نمیتونی :d
همون طوری که گفتم اگه اونو انجام دادی save زدی که کارت زاره :d
اگه نرفتی هنو خوب طبق گفته من بری که مشکلی پیش نمیاد اوکیه :d

خوب اون وقت این دهکده ای که میگی اولای بازیه یا نه اخراشه ؟
بعدش اگه توی یه مپی کلید باشه اون نقشه روش یه دایره میاد یا نه دایره فقط برا گنجه ها هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر