PlayStation Dust An Elysian tail l PS4

3n5ow1rc8n4pdolccce8.jpg

خوب دوستان بازی زیبای dust an elysian tail که قبلا برای 360 وPC اومده بود الان برای PS4 و دارندگان اکانت پلاس به صورت فری در دسترس هست
برای دوستانی که تجربه نکردن این عنوان رو، بازی در سبک action RPG هست
بازی گرافیک هنری زیبایی داره و کمبو های جالبی داره شخصیت بازی ...به نظر خودم ارزش دانلود کردن رو داره
دیگه تابلو هم هست که بازی 1080و 60 فریم هست :d

• Like
Reactions: ps3_360_wii

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
برا تموم شدن هر چپتر باید همه Questهای اون مرحله تموم بشه ؟
چون من دو روزه تو مرحله 2 موندم هیچ مکان جدیدی هم برام باز نشده

lol :d یه چند تا Quest بگیری مراحل جدید هم روی مپ باز میشه .نیازی نیست حتما همه Quest رو انجام بدی :d
برای بخش داستانی باید تو دهکده Aurora Village با رئیسش صحبت کنی تا Quest داستانی بازی رو بده :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان گيم پلي باز چند ساعته ؟
من 5-6 روز ديگه اكانت پلاس ژاپنم تموم ميشه و بازي هوتوتو :|
واقعا" دير كشفش كردم :((

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستان تو بازی دوسه تا مکان هست مثلsarrow که تموم گنجینه هاشو پیدا کردم هیچ نقطه توخالی نداره ولی بازهم 100% نشده.قضیش چیه؟و یه سوال دیگه من 10 تا از دوستامو ازاد کردم اون دوتای اخری کجا هستن؟رو نقشه چیزی نشون نمیده از مکانشون:-/

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
کسی از دوستان نمیدونه قضیه چیه؟

برای 100 کردن حضور ذهن ندارم ولی نیازی هم نیست 100% بشه .تا جایی که یادمه تروفی برای 100 کردن مرحله نداشت :d
برای 12 تا از دوستانت :

یکی تو چپتر 4 هست اگه اشتباه نکنم که محیطش برفیه انتهای اون منطقه یه کوهی هست که کنارش یه علامتی داره باید بری اونجا بشینی تا گردباد بیاد ببرتت اون طرف کوه
برای اومدن گردباد هم باید اینکارو انجام بدی
باید بری به دهکده Mudpot تو پایین ترین قسمت دهکده سمت راست رو که تا آخر بری یه قسمتی هست که از دیوار بالا میری و یه شی به اسم Red Orb اونجاست که وقتی میگیریش میتونی از قابلیت استورم استفاده کنی و وقتی کنار اون دیوار بشینی استورم میاد انتقالت میده و میتونی بری cage رو باز کنی

یکی هم تو The sorrowing meadow هست که وسط یه راه میشینی به حالت صاعقه منتقل میشیه به جایی که قفس بعدی هست

ویدیو رو از اینجا ببین کل 12 تا رو نشون میده

watch?v=VbKxMdtKNzU&feature=youtu.be

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
این موجودات سازنده زامبی ها رو چطوری باید کشت هر کاری می کنم نمیشه. همون هایی که تو هوا معلقن. همش غیب میشن. بعد چطوری اون روباهه قدرتی میزنه؟

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
این موجودات سازنده زامبی ها رو چطوری باید کشت هر کاری می کنم نمیشه. همون هایی که تو هوا معلقن. همش غیب میشن. بعد چطوری اون روباهه قدرتی میزنه؟

روباهه که با دایره قدرتش فعال میشه با R1 هم میتونی قدرتشو عوض کنی.اون زامبی هارو هم با قدرت روباهه خیلی راحت میشه کشت مخصوصا قدرت صاعقه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر