Dungeon Siege III | X360 Thread

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ارزش خرید اگه مثل من گول بخوری یعنی بر طبق شماره قبلی هاش این رو بگیری اره داره:D

سبکش روی کنسول شبیه Dragon Age هست!ولی مزخرف تر از اون

:d بدجور دلت پره ها ! یعنی واقعا انقدر مزخرفه یا شما کلا این سبک رو دوست نداری ؟!

من میخوام بازی رو بگیرم - بدرد بخوره ؟! یکی میگه خوبه - یکی میگه بده !

Infernus

کاربر سایت
Dec 17, 2007
11
بسیار بازی جالبی است .اگر سبک RPG را دوست دارید حتما بخرید من دو روز که خریدم و داستان خوبی دارد ولی ازنظرگرافیکی یک مقدار ضعیف است

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
خوب به سلامتی دوستان بازی تموم شد.
بازی خوبی بود. (فقط همینو می تونم بگم!)

گرافیک: 5 از 10 . در نما های نزدیک خوب نبود ولی ا بالا که نشون میداد میشد تحمل کرد! ولی خداوکی
لی گرافیک شخصیت ها در موقع حرف زدن بد بود! انگار داری با مجسمه متحرک حرف می زنی!

داستان: 8/10همونطور که یکی از دوستان گفتن، اولاش خرابه، ولی از وسط به بعدش انتخاباتون چالش بر انگیز تر میشه!

موسیقی:6/10 موسیقی خوب موقعیت هر محل رو براتون مشخص می کنه. اینکه اونجا جای ترسناکیه، مرموزه، شاده و...

گیم پلی: 9/10 خوب می رسیم به جای سختش! من خودم از گیم پلی بازی به شدت خوشم اومد! خیلی منو درگیر خودش کرد. نکته جالب این بود که برای خودت هیچ آپگریدی نمی گیری! فقط برای تکنیک هاست و جون و دی.پی.اس و... خودت با زره و اسلحه هات تعیین میشه! از بیرون که نگاه میکنی شاید به نظر بیاد که گیم پلیش تکراری میشه، ولی در خودت بازی بنده هبچ تکراری بودنی حس نکردم! شاید هم به خاطر تنوع دشمناش باشه. کلا گیم پلی جذابی داشت!

کل بازی: کلا بازی یکم کوتاه بود ولی فک کنم اگه بیشتر می خواستن روده درازی کنن بازی تکراری می شد.

امتیاز کلی من: 7.75/10 (ارزش خریدن و بازی کردن رو داره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر