Dungeon Siege III | X360 Thread

Hamid Reza

کاربر سایت
Sep 19, 2009
790
نام
حمیدرضا

نام کامل : Dungeon Siege III

سازنده : Obsidian

ناشر : Square Enix

ژانر : Role-Playing

تاریخ عرضه : May 31, 2011

Dungeon Siege III عنوانی است در سبک اکشن Role-Playing که توسط استودیوی بازی سازی Obsidian ، تهیه ، و توسط کمپانی خوشنام Square Enix نشر خواهد شد. این عنوان در تاریخ 31 مه سال 2011 ، برای PC و دو پلتفورم X360 و PS3 عرضه خواهد شد.
این تاپیک ، مکانی است برای بحث و گفتگو پیرامون نسخه ی X360 این بازی.

امیدوارم در آن بحث خوبی ایجاد شود ...

Screen Shots

B4132020.17;sz=1x1;pc=cbs501054;ord=2011.03.20.07.47.43

Box Shots

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
بازی خیلی قشنگه....کیفور شدیم....:d

طرفدارای این سبک باهاش خیلی حال میکنن...بسی اعتیاد آوره....

داستان بازی خوب از آب در اومده...اولش شروع جالبی داره ولی بعد از یه مدت میره تو باقالی و دوباره بعد از یه مدت از باقالی بودن در میاد و لذت بخش میشه...:D

گرافیک بازی هم در برابر عناوین سوپر شاخی مثل دنده های جنگ 3 و جنگ های مدرن 3 کاملاً تو باقالی ها به سر میبره... وقتی هم که دوربین زیاد نزدیک میشه کاملاً ناامید میشید...در کل گرافیک بازی کاملاً معمولی هست...ولی افکت های جادو ها خیلی خوب در اومده...

دوربین بازی هم مشکلات عدیده داره و بعضی وقت ها(بخوانید بیش از نیمی از بازی) اذیت میکنه و رنگ بندی بازی هم باعث شده پیدا کردن نصف صندوقچه های بازی تبدیل به عملی غیر ممکن بشه...مرد میخواد همه رو پیدا کنه...:p

گیم پلی بازی که اصل قضیه است در یک کلام عالیه...مخصوصاً سیستم Level Up شدن...یه جورایی همیشه برای Level بعدی ذوق دارید:d

مبارزه با یه سری از غول های بازی خیلی ردیفه...مخصوصاً اگه Mage باشید...کلاً سیستم مبارزه جالب کار شده، از پیچیدگی شماره های قبلی در اومده و همچین یه جورایی کنسول زده شده...در کل بسیار لذت بخشه.

من که کلی دارم باهاش حال میکنم و دارم خودمو خفه میکنم...تو این بازار با این همه بازی 2زاری....این بازی مثل گنج میمونه...برم یه گشتی بزنم بلکه این کلید لعنتی این در زبون نفهمو پیدا کنم;)

نکته آخر هم اینکه...بازی هیچ شباهتی به شماره های قبلی نداره و شما رو کاملاً تو این زمینه ناامید میکنه....هیچ خبری از ساخت شخصیت و استراتژی های سوپر خفن برای مبارزات نیست...بیشتر یه جورایی button-mashing action-RPG شده...البته کماکان Dungeon های بازی بسیار خفن و گوگولی طراحی شدن و گشت و گزار توشون خیلی حال میده...

پ.ن :اگه FPS باز حرفه ای و طرفدار پرو پا قرص MW3 یا B3 هستید...امکانش هست که از بازی حالتون بهم بخوره..پس خواهشاً فحش ندید...:d

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
میگم ماشاا... چقدر این بازی طرفدار داره.....

واجب شد یه Email به اسکوار بزنم بگم شماره بعدی رو Shooter بسازن تا تمامی اهالی گیم کیفور بشن:d

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
آقا بعداز نصب بازی رو x360 ده ساعت فیکس میخکوب بازی بودم
نهایت اکشن Role-Playing
بابا این همه rpg باز تو این سایت هست چرا کسی نظر نمیده :d

آخرین ویرایش:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
فكر كنم با يك باگ رو به رو شدم. اونهايي كه بازي رو رفتند بخونند:

مرحله معدن ها سري دوم كه بايد Powder ها رو بار يك واگن كنيم كه منفجر بشه اين كار رو انجام نميده و اين رو مينويسه : It isn't safe to unload the powder right now اين در حالي هست كه هر جنبدنده اي رو اون اطراف كشتم. كسي با اين مشكل رو به رو شده ؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
ارزش خرید اگه مثل من گول بخوری یعنی بر طبق شماره قبلی هاش این رو بگیری اره داره:D سبکش روی کنسول شبیه Dragon Age هست!ولی مزخرف تر از اون

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
فكر كنم با يك باگ رو به رو شدم. اونهايي كه بازي رو رفتند بخونند:

مرحله معدن ها سري دوم كه بايد Powder ها رو بار يك واگن كنيم كه منفجر بشه اين كار رو انجام نميده و اين رو مينويسه : It isn't safe to unload the powder right now اين در حالي هست كه هر جنبدنده اي رو اون اطراف كشتم. كسي با اين مشكل رو به رو شده ؟
من بازی رو تموم کردم با این مشکلی که گفتی مواجه نشدم احتمالا باگ باشه
این کوئیست رو بیخیال شو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر