Dualshock 4 در PC قابل استفاده خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
20130611_ps4_dual_shock_4.jpg

ظاهرا دارندگان رایانه های شخصی یک گزینه جدید علاوه بر کنترل Xbox one برای بازی دارند. یکی از سازندگان در نمایشگاه PAX امسال تایید کرده است که شما می توانید از کنترلر Dualshock 4 در انجام بازی های PC بهره ببرید.
اکثرا گیمرها از کنترلر Xbox 360 استفاده می کنند. اما اگر همینطورکه اعلام شده است نیازی به موارد متفرقه برای استفاده از Dualshock 4 نباشد، این کنترلر انتخاب جدید بازیکن ها خواهدبود. Dualshock 4 را از طریق بلوتوث نیز می توان به کامپیوتر متصل کرد و پس لمسی این کنترلر مانند یک پد لپتاب کار خواهد کرد. DS4 در غرفه بازی Galak-Z به نمایش در آمده است. سازندگان این بازی گفته بوده اند که چون هنوز نسخه PS4 دارای مشکلاتی است، ما از یک نسخه دمو در بهره برده ایم. بازی Transistor نیز گزارش شده که از همین روش استفاده کرده است.
به نظر شما آیا PC گیمرها، به کنترلر های Xbox One و یا PS4 اصلا نیازی خواهند داشت؟
منبع

میگم جریان چیه کنسول گیمرا سر اینکه ما کدوم دسته رو دوست داریم دعوا میکنن؟:-"

من هیچ وقت نتونستم با اون D Pad کنترلر 360 بسازم8-|با اینکه تو کنترلر X1 ، دایرکشن پد مثلا بهینه و درست شده، ولی من، واسه DS4 را بهتر می دونم
ولی از اون سمت هم احساس می کنم Analog stick های کنترلر X1 بهتره :-?
تریگرها هم تو DS4 مثل اینکه درست شدن. ولی با توجه به بزرگتر شدن ابعاد تریگرها تو کنترلر X1 ، به نظرم تریگرهای X1 cont بهتر باشه.
اگه اون پد لمسی خارج از محیط بازی هم مثل پد لبتاپ کار کنه که دیگه عالی میشه. (هر چند داخل بازی هم خوب هستش)
[TABLE="class: grid, width: 500"]
[TR]
[TD="align: center"]DS4[/TD]
[TD="align: center"][/TD]
[TD="align: center"]X1 Cont[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]>[/TD]
[TD="align: center"]D Pad[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]<[/TD]
[TD="align: center"]Analog Stick[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]<[/TD]
[TD="align: center"]Trigger[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]>[/TD]
[TD="align: center"]Touch Pad[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
انتخاب سخت شد، ولی من احتمال داره DS4 بگیرم :-?
ویرایش : البته Razer Sabertooth هم چیز خفنی می باشد!:>

آخرین ویرایش:
آقا اینقدر سر کدوم بهتره روی pc دعوا نکنید pc اینقدر گیم پد های رنگارنگ داره که اصلا نیازی نمیبینه اینها رو استفاده کنه

ولی انصافا با وجود دسته وان اگه کسی بیطرف باشه نمیاد دسته 4 بخره! بحث فن بودن رو بزارید کنار انصافا دسته وان بهتره

من خودم 360 دارم و از سوني متنفرم ولي خدايي كسايي كه دستهاشون بزرگ نيست دسته هاي 360 خيلي تو بازيهاي فايتينگ و ورزشي رو اعصابه اولا دي پدش مرخصه بعدشم آنالوگها خيلي زمخت و سفت هستن و با كار كردن دكمه ها هم سفت ميشن مشكل بعدي اينه كه جاي باطري رو اعصابه كه در وان هم اصلاح نشده مشكل بعدي باطري اي بودن هست كه دهنم سرويس شده از بس باطري خريدم تو لايو بچه ها ميگن بيا بازي اول بايد چك كنم ببينم باطريهام در چه وضعي هستن ايا باطري زاپاس دارم يا نه
تو كلوپ با دسته هاي ps3 بازي كردم خيلي خوش دستن
بهرحال من 360 و دسته هاشو به صدتا ps3 نميدم

همین که از شر موشن جوی راحت میشیم، خیلی خیلی خیلی خوبه!b-)

من هم کنترولر PS3 هم 360 رو استفاده کردم
اونایی که دست هاشون کوچیک هست با کنترلر PS3 بهتر کنار میان (مثلا کنترولر 360 رو بدی بچه 12 ساله نمیتونه تو دست بگیره)
هر کس سلیقه ای داره توی دست من کنترولر 360 خوب مچ میشه . ویبرش هم که انگار بیل مکانیکی
این مطلب رو گفتم چون تو نسل بعد . کنترولر ها چندان تغییر فیزیکی نداشتن

آخرین ویرایش:
کنترلر 360 خیلی خوب تو دست میشینه ... تریگر و ویبره هاشم خیلی خوب و طبیعیِ , مشکل بزرگش وزنشِ بود با باطریاش که تو این نسل عوض شده و ظاهرا (اونجوری که خودشون گفتن) خیلی بهتر شده از 360...از اونطرف هم دسته ی Ps3 یه مشکلش این بود واسه دستای بزرگ گم و گور میشد تو دستت :)) بعد تریگر و ویبرهاشم خیلی بد بود منُ اذیت میکرد اکثر وقتا! که فک کنم اینُ حلش کردن!

این نسل که دسته 360 رو خیلی دوست داشتم واقعا لذت بخش بود ... ولی این تاچ پد Ps4 باید چیزی جالبی در بیاد تو pC :دی منتهی باید دیدی سازنده ها چطوری ازش استفاده میکنن اگه یه چیی مشابه Wii U ازش در بیاد خیلی خوبه که بعید میدونم...

سونی بعد از 3 نسل تازه فهمیده جماعتی به اسم PC گیمر هست :| یه 4 تا بازیم واسه پی سی بساز :|

ولی انصافا با وجود دسته وان اگه کسی بیطرف باشه نمیاد دسته 4 بخره! بحث فن بودن رو بزارید کنار انصافا دسته وان بهتره

انصافا؟ میاید اینجا قیافه حق به جانب میگیرید و فتوا میدید فلان چیز بهتر از اون یکی در حالی که حتی 1 ثانیه هم این دوتا رو دستتون نگرفتید. انصافا؟

سونی بعد از 3 نسل تازه فهمیده جماعتی به اسم PC گیمر هست :| یه 4 تا بازیم واسه پی سی بساز :|
سونی بهترین mmo سال 2012 یعنی planet side2 رو به طور انحصاری برای pc منتشر کرد.البته قراره برای لانچ ps4 بیاد:d

سونی بهترین mmo سال 2012 یعنی planet side2 رو به طور انحصاری برای pc منتشر کرد.البته قراره برای لانچ ps4 بیاد:d

بی شک بهترین mmo سال 2012 فقط و فقط guild wars 2 هست و بس

در مقام های بعدی هم بازی هایی مثل The Secret World و ... هم هستند

PlanetSide 2 بازی بدی نیست و اول کار با سیل عظیمی از پلیر ها مواجه شد اما یوزر هاش رو از دست داد حقیقتا بازی در حال حاضر اوضاغ خیلی خوبی نداره الاخصوص که FireFall هم در OBT به سر می بره

بی شک بهترین mmo سال 2012 فقط و فقط guild wars 2 هست و بس

در مقام های بعدی هم بازی هایی مثل The Secret World و ... هم هستند

PlanetSide 2 بازی بدی نیست و اول کار با سیل عظیمی از پلیر ها مواجه شد اما یوزر هاش رو از دست داد حقیقتا بازی در حال حاضر اوضاغ خیلی خوبی نداره الاخصوص که FireFall هم در OBT به سر می بره
بحث خوبي بدي نيست بحث اينه كه سوني از اين بذل و بخششا كمتر ميكنه فكر كن بازي رو PC داده:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or