Dualshock 4 در PC قابل استفاده خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
20130611_ps4_dual_shock_4.jpg

ظاهرا دارندگان رایانه های شخصی یک گزینه جدید علاوه بر کنترل Xbox one برای بازی دارند. یکی از سازندگان در نمایشگاه PAX امسال تایید کرده است که شما می توانید از کنترلر Dualshock 4 در انجام بازی های PC بهره ببرید.
اکثرا گیمرها از کنترلر Xbox 360 استفاده می کنند. اما اگر همینطورکه اعلام شده است نیازی به موارد متفرقه برای استفاده از Dualshock 4 نباشد، این کنترلر انتخاب جدید بازیکن ها خواهدبود. Dualshock 4 را از طریق بلوتوث نیز می توان به کامپیوتر متصل کرد و پس لمسی این کنترلر مانند یک پد لپتاب کار خواهد کرد. DS4 در غرفه بازی Galak-Z به نمایش در آمده است. سازندگان این بازی گفته بوده اند که چون هنوز نسخه PS4 دارای مشکلاتی است، ما از یک نسخه دمو در بهره برده ایم. بازی Transistor نیز گزارش شده که از همین روش استفاده کرده است.
به نظر شما آیا PC گیمرها، به کنترلر های Xbox One و یا PS4 اصلا نیازی خواهند داشت؟
منبع

بهتره اینجوری بپرسیم که با وجود دسته ی بینقص X1 اصلا PC گیمرها به دسته ی PS4 که طرحش از 15 16 سال پیش چندان فرقی نکرده نیازی خواهند داشت

جواب این سوالو خود Pcgamer ها بهتر میدونن که کدوم دسته بهتره

مطمئنی دسته PS3 و PS2 رو دیدی داداش چون اون دسته ای که نغییر نکرده نسبت به 360 دسته ی وانه نه PS4

گیم پد باید به صورت رسمی پشتیبانی بشه و دکمهای گیم پد دقیقا مثل کنسول چیده بشه ایکونهای دکمها هم مثل کنسول باشه .گیم پد جفتی 20 تومن پشتیبانی نمیشه .انالوگ میدی سمت راست جهت بالا میره داخل بازی.
باید با امولاتور دسته رو بعنوان گیم پد 360 به خرد pc بدی که بعضی موارد امولاتور یا جواب نمیده یا کرش میکنه و یا مشکلات دیگه.

بعدش دستهای جدید برای کنسولها بی سیم هستن که دیگه مکافات سیم 1 متری یا 2 متری نداری.
البته شرکتهای دیگه هم دسته بی سیم میزنن برای pc ولی در برابر دستهای بی سیم کنسول قیمت سر به فلک میکشه و صرف با دسته کنسوله .حتی از نظر کیفیت مونتاژ دسته
کیفیت دستهای کنسول بالاتره.

اون کرش کردن یا جواب ندادن که تقریبا نادره و اینکه خب من هم فقط برای بازیای ورزشی و رزمی گفتم که خودم تا حالا هیچ مشکلی تو این بازیا نداشتم ، در مورد آیکون هم گیمپدهای زیادی رو با قیمت کم دیدم که دقیقا مشابه Xbox بودن ، البته من برای همه موارد نگفتم منظور به کسایی بود که با موس و کیبورد راحت ترن و فقط تو این بازیا مشکل دارن دسته های 30-20 تومنی هم جوابگو هست ، از جانب بقیه صحبت نمیکنم اما حداقل خودم برای فوتبال نمیرم 400-300 پول یه جفت گیمپد بدم ...

بهتره اینجوری بپرسیم که با وجود دسته ی بینقص X1 اصلا PC گیمرها به دسته ی PS4 که طرحش از 15 16 سال پیش چندان فرقی نکرده نیازی خواهند داشت

دسته ای که در سال 2014 نیاز به باتری قلمی داره ؟
و تو سالهای 2010 11 12 13 بدترین dpad تمام ادوار رو داشت ؟ انقدر بود که خود شرکت دسته های جدید زد اونم 2 بار
همون دسته ای که اگه 4 تا کنسول کنار هم بود نمیدونست به کدوم وصل شه دیگه همون؟
اگه طرحی عوض نمیشه معنیش اینه که اون جنس کامله البته حواسم نبود شما و کمپانیتون به این اصل معتقد نیستید چون 3 مدل مینبرد عوض کردید و 3.4 مدل دسته تا تازه 3 چراغ نشید
از اونجایی که pc گیمرها ... گیمرهای ایندن انتخابشون مسلما باتری قلمی نیست ...
مقایسه دسته one و ps4 حتما بخون البته یه لیوان اب سرد هم بعدش پیشنهاد میشه

اون کرش کردن یا جواب ندادن که تقریبا نادره و اینکه خب من هم فقط برای بازیای ورزشی و رزمی گفتم که خودم تا حالا هیچ مشکلی تو این بازیا نداشتم ، در مورد آیکون هم گیمپدهای زیادی رو با قیمت کم دیدم که دقیقا مشابه Xbox بودن ، البته من برای همه موارد نگفتم منظور به کسایی بود که با موس و کیبورد راحت ترن و فقط تو این بازیا مشکل دارن دسته های 30-20 تومنی هم جوابگو هست ، از جانب بقیه صحبت نمیکنم اما حداقل خودم برای فوتبال نمیرم 400-300 پول یه جفت گیمپد بدم ...

البته من خودم حتی بازیهای اول شخص شوتر مثل COD رو هم با دسته بازی میکنم.بجز استراتژی که دسته ساپورت نمیکنه تمام بازیها رو بلا استثنا با گیم پد بازی میکنم.

برای یه فوتبال درسته دسته معمولی 10 تومنی هم جواب میده .ولی برای یه بازی مثل کرایسیز یا cod نه .اولا که دسته شناخته نمیشه.یادمه حتی با امولاتور هم روی mw2 به هیچ عنوان نتونستم دسته رو راه بندازم تا اینکه دسته سیم دار 360 خریدم و راحت جواب داد.

کلا چون از بچگی همش پای کنسول بودم اصلا عادت ندارم با موس و کیبور بازی کنم و خوشمم نمیاد .شک دسته داخل بازی هم خودش حال و هوایی داره.

کلا 4 یا 5 سالی میشه قشر pc گیمر به مرور عوض شده و دیگه فقط کار با موس کیبرد تنها نیست برای بازی.

اخه 200 هزار تومن بدم به یه دسته ؟ همون رو میری یه موس میخری باهاش زندگی میکنی .

8030

به قول یه بنده خدایی "مومن" :d من اصلا در مورد COD و این بازیا چیزی گفتم ؟! :-/

ایول خیلی خوبه!

من الان دارم ریمن لجند رو با کامپیوتر بازی میکنم اما گیم پد خودم بده!:| اگه DS4 هم باشه دیگه بساط پایریت خوریمون جوره!:دی

دسته ای که در سال 2014 نیاز به باتری قلمی داره ؟
و تو سالهای 2010 11 12 13 بدترین dpad تمام ادوار رو داشت ؟ انقدر بود که خود شرکت دسته های جدید زد اونم 2 بار
همون دسته ای که اگه 4 تا کنسول کنار هم بود نمیدونست به کدوم وصل شه دیگه همون؟
اگه طرحی عوض نمیشه معنیش اینه که اون جنس کامله البته حواسم نبود شما و کمپانیتون به این اصل معتقد نیستید چون 3 مدل مینبرد عوض کردید و 3.4 مدل دسته تا تازه 3 چراغ نشید
از اونجایی که pc گیمرها ... گیمرهای ایندن انتخابشون مسلما باتری قلمی نیست ...
مقایسه دسته one و ps4 حتما بخون البته یه لیوان اب سرد هم بعدش پیشنهاد میشه
قبل اینکه بخوای پست بدی یه نفس عمیق بکش ارامشتو حفظ بعد پستتو سند کن تا درست متوجه بشم چی نوشتی ok
این موردو کدوم سازمان رسمی اعلام کرده نمیدونم اما ما که با dpad مشکلی نداشتیم حالا نظر شخصی شما و یه عده ی دیگه ای اینه بحثی روش نیست
یه بار دیگه کیلزون 2 و بقیه ی اول شخصارو با دسته ی ps3 بازی کن بعد بیا با دسته ی 360 اول شخص بازی کن اون موقع متوجه میشی کامل یعنی چی
اصولا گیمرای آینده فقط متعلق به سوپر فنای کمپانی معظمن:bighug:

آخرین ویرایش:
خوب قبل از هر چیز به عنوان یک pc gamer واقعا از سونی تشکر میکنم .

بشخصه فقط برای بازیهای ورزشی و تعداد کمی از بازیها از دسته 360 استفاده میکردم

اما الان موضوع کمی متفاوته و خوب سخت شد برام کدومو انتخاب کنم از طرفی دسته x1 همه جوره با ویندوز هماهنگه از طرفی سونی برند مورد علاقه منه و نمیخواد بازار این قسمتو از دست بده.

با توجه به اینکه ترکیب PC HIGH END + PS4 حرفه ایی ترین ترکیب برای یه گیمر حرفه ایی میتونه باشه و چون قصد دارم PS4 صرفا فقط برای انحصاریها سونی بخرم پس دیگه دلیلی نداره دسته X1 تهیه کنم

اگه بشه از رابط لمسی سونی برای حرکت دادن موس استفاده کرد دیگه کلا ما هم میتونیم لم بدیم رو مبل بازی خیلی راحت اجرا کنیم ... برای عوض کردن شبکه های اچدی مــــاهواره ای درون PC خودم دیگه نیازی به کنترل از راه دور کارت dvb (کارت رسیور) ندارم

خبر خیلی خوبی بود بازم متشکرم از سونی .

آخرین ویرایش:
دوال شاک برا pc خیلی بهتر از دسته ی وان خواهد بود چون برتری دسته ی وان رو نسبت به دوال شاک در اول شخص ببینیم در برابر موس و کیبورد حرفی نداره چون کمتر کسی هست رو پی سی موس و کیبورد رو ول کنه و بیاد با دسته ی وان اول شخص بازی کنه ولی از اونجا که اغلب پی سی باز ها دلیل رفتنشون سراغ دسته عناوینی در سبک فایتینگ و وفوتبال و هک اند اسلش هست و تو این زمینه دوال شاک بهتره پس بنظرم گزینه ی صحیحتر برای انتخاب یک دسته برا pc همون دوال شاک4 باشه!

این بحث PC Gamer یعنی فقط ماوس و کیبورد کاملا منسوخ شده! دیگه از این خبرا نیست! گذشت ان زمان که PC Gaming خلاصه شده تو دو تا ژانر بود و همه بازی هاش یا FPS بودن یا استراتژی و نقش آفرینی! الان انقدر ژانرها و مخاطباش گسترش پیدا کرده که میشه گفت PC Gamer ها هم نیاز مبرم به گیم پد دارن! یه عنوان مثال همین Rayman Legends. یا این همه بازی ایندی که میاد. یا بازی های بزرگ دیگه.

اینکار سونی خیلی خوبه. همینکه به تاثی از مایکروسافت این اجازه رو به ما میده عالیه. خصوصا برای ما پایریت ها!:دی بجای صرف ان همه هزینه مثلا راحت میریم MK رو با همه اضافاتش سه سوت دنلد میکنیم و با DS4 بازی میکنیم!:دی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or