PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این فلامینگو ها هستن تو بازی اگه ندیدین:d
تو جاده خاکیا یکیش هست که بالای کوهین پشت تپهه دریاچس یهو بالای 50 تا فلامینگو کنارش میبینید.چون Photo Mode فعلا نیست و ادم تو سرعته نمیشه عکس گرفت گذاشت وگرنه فلاینگو ها هستن.یه گله صورتی رنگ:d

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
من ریسینگ باز نیستم و از ریسینگ هم هیچی سرم نمیشه ولی خداوکیلی گرافیک از این بهتر دیگه چی میخاین از هر چیش میخاین ایراد بگیرین، بگیرین ولی گرافیکش خیلی خوبه خداییش، دیگه قر نیاین خدا وکیلی :d

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
میلاد جان فرق شما با دوستان اینه که اونا سعی میکنن در حین بازی از جاهایی که صحنه های زیبا پیش میاد ( که زیاد اتفاق میوفته ) عکس بگیرن, شما برعکسی جایی میدونی جزییات کمه زود دکمه Share رو میزنی. با همین Bentley منم دو تا عکس گرفتم

ببین عزیزم وقتی میخوای عکس بزاری زیاد بزار ! از زوایای مختلف از منبع نور از تونل از کاکپیت از نمای خارج از همه جا ! نه اینکه بعد 24 ساعت بیای یه عکس معمولی گیر بیاری آهای ملت بازی من اینجوریه گرافیک نداره! ملت که گوش مخملی نیستن
شما هر پیستی هر ساعتی هر ماشینی میخوای من رو به چالش عکس کشیدن دعوت کن :d هزارتا عکس از بازی برات میارم که Jaw Dropping باشن :d
اشاره هم کردم که نمای بیرون موقع عکس گرفتن نابود میشه

نه عزیز اینارو نمیزارم که اینجا بازی رو زیر سوال ببرم. 100 تا عکس دیگه هم از هر زاویه ای میندازم باز داغونه!!!

امروز متوجه شدم که اصلا گرافیک بازی من خیلی افتضاحه ولی از نزدیک مال دوستم رو دیدم کلا با من فرق میکرد!!! انگار من دارم PS2 بازی میکنم.!

بازی رو من دیجیتالی خریدم دیتا بازی رو جداگانه از PC دانلود کردم. احتمال میدم دیتا درست نصب نشده یا ناقص نصب شده.

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
بازی شنبه دستم می رسه و نظرم رو می گم و به همه بحث ها خاتمه می دم:d

- - -ویرایش - - -

نه عزیز اینارو نمیزارم که اینجا بازی رو زیر سوال ببرم. 100 تا عکس دیگه هم از هر زاویه ای میندازم باز داغونه!!!

امروز متوجه شدم که اصلا گرافیک بازی من خیلی افتضاحه ولی از نزدیک مال دوستم رو دیدم کلا با من فرق میکرد!!! انگار من دارم PS2 بازی میکنم.!

بازی رو من دیجیتالی خریدم دیتا بازی رو جداگانه از PC دانلود کردم. احتمال میدم دیتا درست نصب نشده یا ناقص نصب شده.
شاید کیفیت مانیتورت مناسب نیست

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

منم بازیم دیجیتالیه منم دیتا رو با PC دانلود کردم :d اگه دیتا ایراد داشته باشه یا ناقص نصب شه خود کنسول ارور میده نمیزاره اجرا کنی
اما در هر صورت بازم امتجان کن

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
حریف نبود؟ :d
Level 30 و Club Level 17
تمام Objective ها تا مرحله Legend گرفته شده و فقط همین 21 مونده که خیلی خیلی سخته :((

حیف که خوابم میاد وگرنه تا صبح همشون رو تموم میکردم:d
پیشنهاد میکنم یه مسیر رکوردی انتخاب کنیم و هر کس سریعترین رکوردش رو بزاره اینجا

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
آریا وایسا دارم میام بگیرمت. تازه دیشب شروع کردم :->
عمرا :d

حیف که خوابم میاد وگرنه تا صبح همشون رو تموم میکردم:d
پیشنهاد میکنم یه مسیر رکوردی انتخاب کنیم و هر کس سریعترین رکوردش رو بزاره اینجا
تموم کردن خالی که فایده نداره باید تمام Objective ها رو بگیرید.توی سری Pro و Legend یه سری مسابقه هست که واقعا دیوانه کننده هست از لحاظ سختی برای تموم کردن بعضیاش من شاید 30 بار بازی تکرار کردم که بتونم تمام چلنجهاشو بگیرم.

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
حریف نبود؟ :d
Level 30 و Club Level 17
تمام Objective ها تا مرحله Legend گرفته شده و فقط همین 21 مونده که خیلی خیلی سخته :((

عمرا :d

تموم کردن خالی که فایده نداره باید تمام Objective ها رو بگیرید.توی سری Pro و Legend یه سری مسابقه هست که واقعا دیوانه کننده هست از لحاظ سختی برای تموم کردن بعضیاش من شاید 30 بار بازی تکرار کردم که بتونم تمام چلنجهاشو بگیرم.

شنبه خودم میام دوران حکومتت تموم می شه:d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek

اتفاقا هیچ مسابقه ای رو بدون اینکه همه ستاره ها رو بگیرم ول نمیکنم.در ضمن تا حالا 1/5 رو رفتم خیلی آسون بودن بقیه شون هم اینجوری آماتورین:d؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر