PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستانی که مایل هستند لیست تروفی بازی ها رو مشاهده کنند و همچنین در طی 2 هفته آینده راهنمای آن را در اختیار داشته باشند می تونند به اولین انجمن اختصاصی برای راهنمای بازی ها سر بزنند.
این هم تاپیک لیست تروفی ها و راهنما که برای مشاهده باید ثبت نام کنید.

PlayStationTrophies Forums

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
الان یه نگاهی به لیست تروفی ها انداختم!
امیدوارم که Plus Edition تروفی نداشته باشه! :| نه به خاطر خودم(من که بازی رو نمیگیرم! :d ) ولی لیست تروفی هاش جوریه که میشه توی هر مسیری گرفتشون،یعنی اصلا چیزی نداره که فلان جام رو بگیر و ...!
به نظرم اگر تروفی داشته باشه،خیلی راحت به فروش بازی آسیب میزنه:|
کم نیستن توی سایت های تروفی،ملتی که بازی رو میگیرن برای تروفی یا پلات! (مثلا بازی های PSNـی که پلات داره کاملا تقاوت استقبالشون با بقیه ی بازی ها مشخصه:-" ) اینم اگر بشه با Plus Edition تروفی هاش رو گرفت که ... هیچی خاک بر سر سونی فقط:-"

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
امیدوارم که Plus Edition تروفی نداشته باشه! :| نه به خاطر خودم(من که بازی رو نمیگیرم! :d ) ولی لیست تروفی هاش جوریه که میشه توی هر مسیری گرفتشون،یعنی اصلا چیزی نداره که فلان جام رو بگیر و ...!
کم نیستن توی سایت های تروفی،ملتی که بازی رو میگیرن برای تروفی یا پلات! (مثلا بازی های PSNـی که پلات داره کاملا تقاوت استقبالشون با بقیه ی بازی ها مشخصه:-" ) اینم اگر بشه با Plus Edition تروفی هاش رو گرفت که ... هیچی خاک بر سر سونی فقط:-"

نسخه ی پلاس یه پلات داره و مسخه ی کامل یه پلات دیگه ینی نسخه ی کامل دوتا پلات داره!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
:|
من منطورم نسخه پلاس DC بود
منم منظورم اینه H2 چه دخلی به PS4 داره؟ :|

نسخه ی پلاس یه پلات داره و مسخه ی کامل یه پلات دیگه ینی نسخه ی کامل دوتا پلات داره!
فعلا که فقط یک لیست اومده! بعدشم اگر اینجوری باشه، سر اونی که پلاس بوده و پیش خرید کرده کلاه رفته! :-"

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
چرا نمیگیری امیر ؟ اگه تروفی نداشته باشه که بی مزه میشه . به هر حال قسمت تروفیا بیشترین جاییه که گیمرا تروفیاشونو با هم به اشتراک میزارنو زیباییش به اینه که داشته باشه . بازیش که بی نقص بوده تا اینجا

- - -ویرایش - - -

منبع میدی آرین . یعنی چه . گناه کردیم پلاس داریم

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چرا نمیگیری امیر ؟ اگه تروفی نداشته باشه که بی مزه میشه . به هر حال قسمت تروفیا بیشترین جاییه که گیمرا تروفیاشونو با هم به اشتراک میزارنو زیباییش به اینه که داشته باشه . بازیش که بی نقص بوده تا اینجا

- - -ویرایش - - -

منبع میدی آرین . یعنی چه . گناه کردیم پلاس داریم

من میگیرم قضیه چیه! :D
میگم با اینکار دیگه خیلیا طرف بازی اصلی هم نمیان! :D و به فروش این بدبخت صدمه میزنه! :(
به هر حال اینکه مثلا من خودم یه پلات مفتی گیرم بیاد ، خو خیلی هم خوبه>:) ولی اینجوری شخصا عمرا طرف بازی نمیرم دیگه:-" مگر اینکه دیگه بیش از حد بهم حال بده:-" :-" :-"

کم نیستن ملتی که ممکنه برای تروفی برن سراغش :-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
وات؟:d
مگه باید به PS4 ربطی داشته باشه؟ دو تا عنوان ربسینگ نباید با هم مقایسه بشن؟
==>
به نظرم این بازی وجودش بی خود هست به راحتی هورایزن 2 خردش میکنه
البته من نسخه پلاسش رو میرم به هر حال:D

خوب،مقایسه شد! H2 خیلی سرتر!!!
تکلیف چیه؟ چیکارش کنیم؟ :d حالا میگیم کاریش نکنیم:-" (معمولا هم بحث های مقایسه ای ممنوعه! :-" ) ، الان چون اونطرف H2 دارن که خیلی خوفه، اینطرف بشینند تریلرهای H2 رو ببینند که وجودش بیخوده؟ :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بی خیال مقایسه با F:H بشید چون هورایزن از لحاظ گیم پلی همه رقمه از DC سرتره :D DC بیشتر یه چیزی تو مایه های PGR ـه :D بهتره سطح توقعتون هم همونقد باشه نه چیزی فراتر از اون :D

پ.ن :ی می تونید بوکمارک کنید :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
بی خیال مقایسه با F:H بشید چون هورایزن از لحاظ گیم پلی همه رقمه از DC سرتره :D DC بیشتر یه چیزی تو مایه های PGR ـه :D بهتره سطح توقعتون هم همونقد باشه نه چیزی فراتر از اون :D

به به :d اگه شبیه اون باشه که عالی...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دوستان بازی کلا یک سری تروفی داره و بین نسخه پلاس و نسخه کامل تفاوتی از این نظر وجود نداره و با هر دو میشه پلات کرد. فقط یه دی ال سی گویا داره که چندتا تروفی برای خودش داره

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140

ولی فک کنم غیر از گیمپلی از لحاظ صداگذاری و گرافیک و ... اینا f:h و متعلقاتشون(5 ) خودکشی هم کنن به DC نمیرسن
حقیقا چیز هایی که از گرافیک و جزئیات این بازی تو دمو هاش دیدم از GT هم انتظار نداشتم میدونم در حقش کم لطفی میشه
ولی امثال DC نباشن باس 30 نسل دیگه صبر میکردیم درختهای کاملا 3D تو بازی های ریسینگ ببینیم
اونم به تعداد 1 میلیون....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر