PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
چه فایده داره که spش 25 دلاره :( . هر چیم داشته باشه نهایت 19 دلار باید قیمت بخوره . دیشب TR خریدم 18 دلار . خداییش یه بازی کامل وقتی برای پلاس دارا اینطور تخفیف بخوره انتظارمون خیلی بیشتره برای یک SP . فعلا فکرم درگیر GTA V ه که قیمت دیجیتالیش بیاد اگه واسه پلاس دارا تخفیف خورد دیجیتالی بخرم .

- - -ویرایش - - -

38 تا ماشین اضافه داره
176 تا ایونت جدید داره
80 تا یونیک پک داره
11 تا ترک جدید داره
9 تا ماشین FREE داره

بازم دلیل نمیشه 25 دلار باشه . این ماشینها که باید تو خود بازی باشن :|. ایونتاش فقط بصورت سیزن باید فروخته بشه .

- - -ویرایش - - -

10 دلار تخفیف میدن دیگه چی میخوای ؟‌:D 3 ماهم که پلاس میگیری :D بسه دیگه :D :D
بعد مگه سیزن پس نخریدی ؟‌:-/ اگه خریدی که کلی کانتنت در طی 9 ماه میگیری‌( علاوه بر کانتنت های فری ، کلی event و چیزای دیگه هم میگیری :D )

PO کنم 3 ماه پلاس میده ؟؟؟:eek: . یه منبع معتبر معرفی میکنی ؟ من 2 ماه دیگه شارژ دارم هنوز

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
PO کنم 3 ماه پلاس میده ؟؟؟:eek: . یه منبع معتبر معرفی میکنی ؟ من 2 ماه دیگه شارژ دارم هنوز
In addition to that, we have another announcement! Purchase Driveclub at retail or digitally via PlayStation Store, and you’ll get a free 3-Month PlayStation Plus Trial.
میگه کسانی که بازیو پیش خرید کنند ( فیزیکی یا دیجیتالی ) 3 ماه پلاس بهشون اهدا میشه .
منبع
اینم در رابطه با نسخه پلاس .
nd for those of you who play the Driveclub PlayStation Plus Edition, but want to extend your experience and get access to all the cars, locations, challenges, events and seasons Driveclub has to offer, you can buy an upgrade to the full game – or just buy individual items as you go along. If you do decide to upgrade, everything you’ve earned so far will be carried over. Note that Driveclub PlayStation Plus Edition (and any upgrades) is only available for use during the period of your PlayStation Plus membership.

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
میگه کسانی که بازیو پیش خرید کنند ( فیزیکی یا دیجیتالی ) 3 ماه پلاس بهشون اهدا میشه .
پلاس نداشته باشین بازی 60 دلاره و شامل 3 ماه عضویت پلاس، پلاس داشته باشین 50 دلاره.
یعنی در کل 50 دلاره ولی اگه پلاس ندارین زوری بهتون 3 ماه پلاس هم می‌ندازن!
یه نکته‌ی جالب این که برای مشترکین پلاس pre-load امکان‌پذیر نیست! فقط نمی‌دونم منظور نسخه‌ی رایگانه یا حتی کسایی که 50 دلار رو از الان دادن هم نمی‌تونن pre-load کنن؟

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
^^^ خیلی خوفه .
از بچه ها کسی پیش خرید کرده ؟؟؟؟ دو دلم . آخه gta v هم هست احتمالا تخفیف بخوره .

من، کار بی‌خودی کردم می‌دونم، ولی اینقدر ما رو tease کردن که این تنها کاری بود که ازم برمیومد!!
GTA V یه ماه بعد از این میاد. اینجور بازیای پرفروش بعیده قبل از یه سال تخفیف بخورن.
(به جز Grid AutoSport بنده خدا، شده 12 دلار به 6 ماه نکشیده!)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من با یه اکانتی بازی پیش خرید کنم و با اون اکانتم که پیش خرید کردم پلاس داشته باشم که میشه 49.99 بعد پلاس اون اکانتم تموم بشه ( میخوام برا یه اکک دیگه پلاس بگیرم) باید 10$ دیگه بدم؟؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من، کار بی‌خودی کردم می‌دونم، ولی اینقدر ما رو tease کردن که این تنها کاری بود که ازم برمیومد!!
GTA V یه ماه بعد از این میاد. اینجور بازیای پرفروش بعیده قبل از یه سال تخفیف بخورن.
(به جز Grid AutoSport بنده خدا، شده 12 دلار به 6 ماه نکشیده!)
مبارک باشه . tlouم پرفروش بودو جایزه هاش رکورد گینس رو هم شکوند !!! . ولی با قیمت مناسب اومد چون بین نسلس بود ولی کلی زحمت برای ریمسترش کشیدن . کم نشه نه فیزیکی میخرم نه هم دیجیتالی .

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام دوستان, این Season Pass مگه همونی نیست که اگه بخریم علاوه بر محتویات لانچ تا آخر هرچی DLC و اینا که واسه بازی منتشر میشه رو بصورت مجانی دریافت میکنیم ؟ یا استفاده از Season Pass مدت زمان خاصی داره ؟
سوال دیگمم اینه که.. Note that Driveclub PlayStation Plus Edition (and any upgrades) is only available for use during the period of your PlayStation Plus membership مگه این قرار نشد که اینطوری نباشه و نسخه ی PS Plus بازی بعد از Purchase دیگه با تمام امکاناتش واسه خریدار قابل استفاده باشه.. پس چی شد چطوری شد ؟:( یکی ملتفتم کنه..:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
سلام دوستان, این Season Pass مگه همونی نیست که اگه بخریم علاوه بر محتویات لانچ تا آخر هرچی DLC و اینا که واسه بازی منتشر میشه رو بصورت مجانی دریافت میکنیم ؟ یا استفاده از Season Pass مدت زمان خاصی داره ؟
سوال دیگمم اینه که.. Note that Driveclub PlayStation Plus Edition (and any upgrades) is only available for use during the period of your PlayStation Plus membership مگه این قرار نشد که اینطوری نباشه و نسخه ی PS Plus بازی بعد از Purchase دیگه با تمام امکاناتش واسه خریدار قابل استفاده باشه.. پس چی شد چطوری شد ؟:( یکی ملتفتم کنه..:d
سیزن پس شامل تمام محتوییاتی که تا یک سال اینده برای بازی خواهد اومد میشه! یک جدول زمانی هم براش درست کردند که هر ماه چه چیزهایی میاد.

سوال دوم ها اینکه بعد مدتی که دیدن بازخورها خیلی منفی بوده آپدیت دادن و گفتن اپگرید کنید بعد پلاس هم براتون خواهد موند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر