PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,581
نام
Mehrdad
دوستان برای از اول دانلود نکردن اپدیت کافیه اپدیت قبلی را بعد از اتمام از دنلود لیست پاک نکنید. اینطوری ادامه همون دنلد میشه. فکر میکنم بچه ها قبلا به این موضوع اشاره کرده بودند ولی در کل برای من جواب داد.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوستان برای از اول دانلود نکردن اپدیت کافیه اپدیت قبلی را بعد از اتمام از دنلود لیست پاک نکنید. اینطوری ادامه همون دنلد میشه. فکر میکنم بچه ها قبلا به این موضوع اشاره کرده بودند ولی در کل برای من جواب داد.
من قبلیو پاک نکردم ولی از اول داره دانلود میکنه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,581
نام
Mehrdad
من قبلیو پاک نکردم ولی از اول داره دانلود میکنه.
درود
قبلي كامل شده بود يا وسط دنلود بود؟
والا من فكر كنم همين جا شنيده بودم كه اپديت قبلي از ليست دنلد پاك نكنيد تا فيكس شه، همين كارم كردم و امروز فقط 100mg اخرين اپديت دنلد شد، در واقع شروع دنلد از95% بود فكر كنم

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
درود
قبلي كامل شده بود يا وسط دنلود بود؟
والا من فكر كنم همين جا شنيده بودم كه اپديت قبلي از ليست دنلد پاك نكنيد تا فيكس شه، همين كارم كردم و امروز فقط 100mg اخرين اپديت دنلد شد، در واقع شروع دنلد از95% بود فكر كنم
قبلی کامل شده بود. حجم بازی هم حدود 27 گیگ بود. زدم بازی شروع بشه نوشت آپدیت جدید میخواد 10 گیگ :|

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
شخصا تمام راه ها رو امتحان کردم واسه اینکه دوباره دانلود نکنه ۱۰ گیگ اپدیت رو اما هیچ اثری نداشت و متاسفانه مجبور شدم از نو ۱۰ گیگ رو دانلود کنم.

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
شخصا تمام راه ها رو امتحان کردم واسه اینکه دوباره دانلود نکنه ۱۰ گیگ اپدیت رو اما هیچ اثری نداشت و متاسفانه مجبور شدم از نو ۱۰ گیگ رو دانلود کنم.
طی دو سه ماه گذشته سه بار 10 گیگ دانلود کردم منم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
برا من خودش درست شد همینجوری . دیروز صبح یه بار دیگه امتحان کردم دیدم درست شده فقط 400-500 مگ آپدیت کرد ...

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
خیلی دوست دارم این بازی رو بگیریم ولی اصلا حوصله این که بشینم 10 گیگ دانلود کنم رو ندارم سازنده اگه از اول میومد همه این ماشینا رو توی بازی میذاشت الان این مشکلات پیش نمیومد ...:|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تا جايي كه من فهمدم متسافانه سيستم سوني اين شده كه مياد دستگاه رو چك مي كنه ببينه چي از اپديت داريد چي نداريد بعد اگر ديد كم داريد شروع به اپديت مي كنه اينم به خاطر اقتضاي زمان و يه مقدار بازي هاي PC محوره مثلا" من WT داشتم يه بار 200 مگ اپديت اومد وقتي زدم براي اپديت گفت از اول بايد 8 گيگ دانلود كني من گذاشتم يه كم همينطوري موند و دانلود كرد و خود كنسول يه كم تجزيه تحليل كرد و ديد فقط همون 200 مگ رو احتياج داره

اينجا هم همون مشكل پيش اومده حالا يا اين كه بايد بيشتر ضبر مي كرديد يا اينكه اينجا سيستم توانايي تشخيص رو نداشته و رفته از اول دانلود كنه چون فكر كرده اپديت شما از اول مشكل داشته يا قديمي بوده

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
خیلی دوست دارم این بازی رو بگیریم ولی اصلا حوصله این که بشینم 10 گیگ دانلود کنم رو ندارم سازنده اگه از اول میومد همه این ماشینا رو توی بازی میذاشت الان این مشکلات پیش نمیومد ...:|
این ۱۰ گیگ بیشترش حجم پچ اب و هواست و بقیش مال ماشین و پیست ژاپن .

..............................

دوستانی که چلنج می خوان بزارن یه هماهنگی کنن و روز رو تعیین کنن تا همه بدونن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر