PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دقیقا :d
راستش من خیلی متوجه صدای موتور یا تعویض دنده نبودم اما چون PjC خیلی خوب عمل کرده بود تو این مسئله و با چند بار بازی کردنش وقتی دوباره DC رو بازی کردم یکم تو ذوقم خورد ولی خب کلا سبکشون فرق داره و مقایسه اشتباهی هست اما اگر یکم بهتر کار میکردند خیلی خوب میشد .
الان دوست عزیز فردین اشاره خوبی کرد بعضی ماشین ها صداشون خوبه مثل LaFerari اما بعضی خیلی بده :-o (اخه مشکل اینجاست که صدای انجین رو هم قبلا بالا برده بودم چون همون اوایل حس میکردم یکم صداش کمه شاید بخاطر اسپیکرم باشه اما خب توی Pjc از بس زیاده که آدم کر میشه )
اره کلا بالا پایین داره . بعضی ماشینها خیلی خوبن بعضی ماشینها نه ×_× LaFerrar و چند تا دیگه از ماشینهاش خیلی صدایه درست حسابی میدن D: ولی کلا بالا پایین داره ×_×
اره PjC خیلی زیاده ×_×
Venom هم امتحان کن D: با صداش خیلی حال میکنم

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان میخام این بازیو بخرم اآپدیت اویله بازی حجمش چقدره؟ و دی ال سی ها حجمشون چند گیگه ؟

10.6 گیگ با خود کنسول. 9.8 گیگ هم با نرم افزار PSX. دی ال سی ها هم با خود آپدیت اضافه میشه به بازی. نیازی به دانلود اضافه نیست.

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
سلام دوستان میخام این بازیو بخرم اآپدیت اویله بازی حجمش چقدره؟ و دی ال سی ها حجمشون چند گیگه ؟
الان آپدیت اولیه بازی حدود 11 گیگ هست که دی ال سی ها هم درون همین آپدیت هستن فقط کافیه خریداری شن .

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
دوستان این اپدیتو تو توپ خونه انجام میدن؟ کار با نرم افزار psxیکم پیچیدست.
اطلاعی ندارم ولی میتونید آپدیت رو با قیمت پایینی تهیه کنید بعد خودتون مراحل ریختن رو از طریق PSX انجام بدید(برای مطلع شدن پی ام بدید)
(خیلی آسونه نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر مشکل دارن با PSX !! سخت نگیرین )

- - -ویرایش - - -

اره کلا بالا پایین داره . بعضی ماشینها خیلی خوبن بعضی ماشینها نه ×_× LaFerrar و چند تا دیگه از ماشینهاش خیلی صدایه درست حسابی میدن D: ولی کلا بالا پایین داره ×_×
اره PjC خیلی زیاده ×_×
Venom هم امتحان کن D: با صداش خیلی حال میکنم
راستش از بس DC بازی کردم خسته شدم :d
با ونوم هم از بس رفتم دیگه همه چیش دستم اومده ولی اتاقش خیلی خوبه یک مسئله رو درک نمیکنم اینه که فکر کن داری با 300 کیلومتر بر ساعت میری بعد توی ونوم باید دنده عوض کنی :| خب خیلی خطریه ؟! نیست ؟ (البته واقعیت رو میگم :d)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ستش از بس DC بازی کردم خسته شدم :d
با ونوم هم از بس رفتم دیگه همه چیش دستم اومده ولی اتاقش خیلی خوبه یک مسئله رو درک نمیکنم اینه که فکر کن داری با 300 کیلومتر بر ساعت میری بعد توی ونوم باید دنده عوض کنی :| خب خیلی خطریه ؟! نیست ؟ (البته واقعیت رو میگم :d)
300 رفتن واقعا ریسکه ×_× خیلی تسلت میخواد . حالا چه venom باشه چه porsche > اینا همه میشه بالایه 300 برد راحت
یه ویدیو تو youtube هست که دوربینش پشته سره رانندس. تا 400 خورده ای با venom میره. میتونی دنده عوض کردنش رو ببینی. پیدا کردم لینکش رو بهت میدم ( رو والت ) ولی واسه کسی که این کاره نیست 100% استرس داره لول :/
تا 400 رفتن یه طرف وایسوندش هم یه طرف -
یه مدل جدید venom داره برای 2016 کار میکنن که گفتن هدفشون 1400 Horsepower و topspeed هم 467 کیلومتر بر ساعت هست ×_×

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
یعنی کسی واسه چلنج پایه نیست؟
خسته شدیم از بس تنهایی رفتیم
دوست عزیز بچه ها پایه نیستن
به مدیر گفتم که ایدی افرادی که بازی رو دارن به صفحه اول اضافه کنه که انجام نشد .
لطفا آیدی هاتون رو بزارید تا ادد کنیم و شروع کنیم به Challenge بازی :d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دوست عزیز بچه ها پایه نیستن
به مدیر گفتم که ایدی افرادی که بازی رو دارن به صفحه اول اضافه کنه که انجام نشد .
لطفا آیدی هاتون رو بزارید تا ادد کنیم و شروع کنیم به Challenge بازی :d
فکر کنم تو این تاپیک بچه ها اکانت گذاشتن ولی انگار آپدیت نمیشه http://forum.bazicenter.com/thread89604/
اینم مال من
hatan911

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان پایه هستن روز تعطیلی یه چلنج بزاریم؟؟
اتفاقاً خیلی ایده خوبیه، قبلاً هم دو تا Challenge گذاشتیم و خیلی هم عالی بود؛
من همواره پایه ام؛
سری پیش خورد به امتحانا و اینا ادامه ندادن دوستان - واسه تابستون عالیه این چالش ها
ID منم که aajn70 هستش

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
پس تا الان سه نفر پایه هستن
aajn70
hatan911
MostafaRezaei

حالا که همه ادعای شاخ بودن میکنن تنبلی نکنید بیاید یه چلنج پر و پیمون راه بندازیم

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
پس تا الان سه نفر پایه هستن
aajn70
hatan911
MostafaRezaei

حالا که همه ادعای شاخ بودن میکنن تنبلی نکنید بیاید یه چلنج پر و پیمون راه بندازیم

به فردین جان یه پیام بده، احتمالاً بیاد خیلی ها رو بیاره؛
شروین عزیز هم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر