Multi Platform Dragon's Dogma 2

DD 2.PNG
بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
چقدر همه نظرات 0 و 100 عیه ! نه فقط اینجا ، حتی توی ردیت ، چطوریه داستان :D ؟!

واسه همينم من منتظرم يه ترايالى ازش بياد رو پلاس يا گيم پس تا اول تست كنم.
از هر كى ميپرسى يا داره فحش ميده يا خيلى تعريف ميكنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
به نظرم دانجن هاش نسبت به DD1 ضعیف تره و آنچنان rewarding نیست . تنوع انمی ها هم میتونست بیشتر باشه .

پ ن :‌متاسفانه اونقدری که براش هایپ بودم نگرفته منو :(
خیلیها ممکنه کیفیت دانجنهای بازی رو با همون قارهای جنریکی که پیدا میکنن تعیین کنن.
من خودم چندتا دانجن خیلی خوب رفتم ، برو سمت جنوب/جنوب غرب نقشه.

با اینحال آره DDA چندتا دانجن خوب داشت که جذابتر بودن ولی خب کی میگه اینها نمیتونن با اکسپنشن دوباره همونکار رو کنن؟
مطمئنا اکسپنشن/DLC رو گذاشتن برای دانجنهای جدیدتر ، شک ندارم.
یه چی مثل Bitterblack8->

یک مورد دیگه هم که باید اضافه کنن سختی بازی تو نیو گیم پلاسه ، دوستهام که تموم کردن میگن افزایش پیدا نمیکنه.

من خیلی عجله ندارم و خیلی با حوصله دارم بازی میکنم و اصلا عجله ندارم برای تموم کردن بخش داستانی که خب مثل نسخه قبل اونچنان داستانی هم نداره.
ولی خب در ادامه حرفت برای نوعی که من بازی میکنم هم دانجنهای جذاب بهترین پاداش میتونه باشه که امیدوارم با DLC اضافه کنن.
چقدر همه نظرات 0 و 100 عیه ! نه فقط اینجا ، حتی توی ردیت ، چطوریه داستان :D ؟!
شاید حرفم کلیشه ای باشه ولی کاملا اعتقاد دارم این بازی برای این طراحی نشده که همه پلیرها بتونن لذت ببرن.
بازی خیلی از المانهای بازیهای مدرن که پلیرها تو بازیهای کژوال تر به اونها عادت کردن رو نداره.
یعنی تو ساخت بازی این مورد کاملا دیده شده.

بازی کاملا ادامه مسیریه که با DD1 ساختن و اگه با DD1 کسی نتونسته کنار بیاد اینجا هم انتظار دیگه ای نباید داشته باشه.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,143
نام
Melkor
من خیلی عجله ندارم و خیلی با حوصله دارم بازی میکنم و اصلا عجله ندارم برای تموم کردن بخش داستانی که خب مثل نسخه قبل اونچنان داستانی هم نداره.
حالا به نظر من این نسخه حداقل تا این جا داستانش بهتره و پیسینگ منظم تری داره . قطعا بالدورز گیت و ویچر نیست ولی راضی کنندست به نظرم.

در کل بازی همون چیزیه که فن های Dragon's Dogma میخواستن به نظرم. همونه ولی بیشتر و بزرگ تر .

اره چنتا دانجن جدید رفتم یه باس فایت کایمرا و یه خرابه باستانی خفن از توش در اومد آخر هم یه تیر کمون خوب بهم داد . حرفمو پس میگیرم من باب دانجنا خیلیم خوبن:D

amir7

کاربر سایت
Feb 10, 2010
98
نام
Amir
بازی واقعا فوق العاده س، میشینی پاش تا مجبور نباشی بلند نمیشی
منم چشمام درد گرفت خاموشش کردم🫠
فقط اینکه حس میکردم گرافیک بازی از این بالاتر باشه ولی خب بازم همه جوره زیباس.

• Like
Reactions: m.d.makan and reza8

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازی واقعا فوق العاده س، میشینی پاش تا مجبور نباشی بلند نمیشی
منم چشمام درد گرفت خاموشش کردم🫠
فقط اینکه حس میکردم گرافیک بازی از این بالاتر باشه ولی خب بازم همه جوره زیباس.
با همین گرافیک هم نتونستن یه فریم درست رو کنسولا اجرا کنن
تازه اپدیت جدید دادن که بتونی RT رو خاموش کنی که وضعیت فریم بهتر بشه اون موقع گرافیک بازی دیدن داره😂

• Like
Reactions: amir7 and Arios 22

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,143
نام
Melkor
با همین گرافیک هم نتونستن یه فریم درست رو کنسولا اجرا کنن
تازه اپدیت جدید دادن که بتونی RT رو خاموش کنی که وضعیت فریم بهتر بشه اون موقع گرافیک بازی دیدن داره😂
ری تریستینگ خیلی فرقی تو گرافیکش نداره .رو پیسی ام من ولی

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
توی بازی با یه باگ خیلی عجیب برخوردم
یه آیتم پوشیدنی برای پاون اصلیم خریدم ۱۱۰۰۰سکه پولش بود . کم کرد از پولم ولی تو آیتم ها نیومد . نه تو آیتمهای خودم نه تو آیتمهای پاونها.
کسی با چنین چیزی مواجه شده تابحال ؟

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,143
نام
Melkor
یه سوال دیگه اینایی که یه عالمه RC دارن چجوری این مدت این همه جمع کردن ؟
حتما برو تو inn استراحت کن توی این مدت pawn ات استخدام میشه . با پیدا کردن rift stone و باز کردن یه سری chest ها هم RC گیرت میاد . خودم نزدیک 3000تا جمع کردم .

• Like
Reactions: amir7 and m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر