Multi Platform Dragon's Dogma 2

DD 2.PNG
بالاخره بعد ماه ها حدس و گمان در سالگرد 10 سالگی این بازی ، امشب کپکام در یک رویداد اختصاصی از نسخه دوم بازی رونمایی کرد.

DD2 از موتور بازیسازی اختصاصی کپکام (RE Engine) توسع داده خواهد شد.
موتوری که نسل جدید نسخه های Resident Evil و همینطور DMC را در کارنامه درخشانش داره.

کارگردان بازی هیدیاکی ایتسونو ، کارگردان و تهیه کننده نسخه پیشین DD و همینطور عناوین تحسین شده نسخه دوم تا پنجم DMC هستن.

متن بالا موقتی هست و بعدا بروز میشه.

آپدیت میشه...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
جدى جدى بيس گيم پلى بازى اينه پياده راه بيفتى اينور اونور و سر راه با يه چيزاييم درگير بشى يا چيز ديگه اييم داره؟
ميخوام بخرم ولى قانع نميشم تو كتم نميره :D

• Like
Reactions: galaxy0020

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
جدى جدى بيس گيم پلى بازى اينه پياده راه بيفتى اينور اونور و سر راه با يه چيزاييم درگير بشى يا چيز ديگه اييم داره؟
اینجوری نیست که خودت مجبوری بخوایی مپو بگردی
میتونی با وسیله حمل و نقلی که تو هر دهکده یا شهری هست فقط بین همینا جا به جا بشی و شروع کنی ماموریتا فرعی با اصلی رو گرفتن که هرکدومشون رو بری قسمتی از نقشه رو ازاد میکنی که این وسطا به هرچیزی ممکنه بربخوری
کوئست های بازی خیلی خوبن مثلا اگه چندتاشون صرفا فقط درخواست ایتم باشه اگه قبلش خودت اهل گشت و گذار نبوده باشی هرکدومش برا بدست اوردنشون یه چالشی داری
سیستم کوئست بازی هم قرار نیست کمکی بهت بکنه باید به دیالوگا دقت کنی
بفهمی چی به چیه کم کم میفهمی کلیت بازی سادس فقط گیم پلی خیلی قوی داره با ماموریتای باحال

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
الحق که باید بری با اسب رونین عاقبت به خیر بشی :D :))
این همه پست گذاشتیم باز این چیه میپرسی؟[-(

ولی حرف مارو قبول نکن ، سخن CohhCarnage رو بشنو ، به عنوان یک گیمر دیگه فکر کنم همه قبولش داریم :

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
اینجوری نیست که خودت مجبوری بخوایی مپو بگردی
میتونی با وسیله حمل و نقلی که تو هر دهکده یا شهری هست فقط بین همینا جا به جا بشی و شروع کنی ماموریتا فرعی با اصلی رو گرفتن که هرکدومشون رو بری قسمتی از نقشه رو ازاد میکنی که این وسطا به هرچیزی ممکنه بربخوری
کوئست های بازی خیلی خوبن مثلا اگه چندتاشون صرفا فقط درخواست ایتم باشه اگه قبلش خودت اهل گشت و گذار نبوده باشی هرکدومش برا بدست اوردنشون یه چالشی داری
سیستم کوئست بازی هم قرار نیست کمکی بهت بکنه باید به دیالوگا دقت کنی
بفهمی چی به چیه کم کم میفهمی کلیت بازی سادس فقط گیم پلی خیلی قوی داره با ماموریتای باحال
یعنی هیچ هینتی نمیده تو نقشه که کوست رو کجا باید بری انجام بدی؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
خب اکثر بازی ها مگه همین نیستن؟:D همه بازی ها میری جلو چندتا چیز میز میکشی دوباره همینه دیگه :D حالا یجا اسب بهت میده یجا موتور یجا پیاده

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا بازی داستان یا Lore و شخصیت پردازی جذابی داره که آدم دلش بخواد بخاطرشون بازی کنه یا فقط گیم پلی و کامبت و لوت گشت و گذار و ایناست تهش ؟
( سابقه نداشته از بازی که فقط گیم پلی خوبی داره ولی داستان و شخصیت پردازی خوبی نداره خوشم اومده باشه )

• Like
Reactions: سگ Naughty

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,200
نام
هادی
آقا بازی داستان یا Lore و شخصیت پردازی جذابی داره که آدم دلش بخواد بخاطرشون بازی کنه یا فقط گیم پلی و کامبت و لوت گشت و گذار و ایناست تهش ؟
( سابقه نداشته از بازی که فقط گیم پلی خوبی داره ولی داستان و شخصیت پردازی خوبی نداره خوشم اومده باشه )
دقیقا برعکس منی.من تو همه بازیا داستان رو اسکیپ میکنم و اصلا داستان برام مهم نیست.😅

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
نه چیز دندونگیری گیرت نمیاد.
همینجا تاپیک را ترک بُنما.

@hadi_gamer
برای منم خیلی عجیبه ولی در هرصورت مَقدم اسکیپ کننده به تاپیک را پاس میداریم.

• Like
Reactions: Scαrface and reza8

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
داستان و شخصیت پردازی ضعیفه واقعا یا طعنه زدی ؟: دی
از نسخه قبل قطعا بهتره ولی اونچیزی که انتظار داری هم نیست.
اونقدری داستان داره که درگیرت کنه ولی نه واقعا نقطه قوت بازی نیست.
متوسط رو به خوبه.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,200
نام
هادی
نه چیز دندونگیری گیرت نمیاد.
همینجا تاپیک را ترک بُنما.

@hadi_gamer
برای منم خیلی عجیبه ولی در هرصورت مَقدم اسکیپ کننده به تاپیک را پاس میداریم.
چی عجیبه این که داستان رو اسکیپ میکنم؟والا دیگه مثل قدیما حال و حوصله داستان ماستان ندارم سریع میرم سر اصل مطلب. :))
نمیدونم کسی دیگه ای هم مثل من هست یا نه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
چی عجیبه این که داستان رو اسکیپ میکنم؟والا دیگه مثل قدیما حال و حوصله داستان ماستان ندارم سریع میرم سر اصل مطلب. :))
نمیدونم کسی دیگه ای هم مثل من هست یا نه.
آره واقعا ، همین برام عجیبه.
حالا یکسری از بازیها واقعا داستان ندارن یا اینقدر کویره که مهم نیست ولی اونهایی که نقطه قوتش داستان بازیه رو من وسط یکی از سینماتیکها یا دیالوگهای داستانی اگه کسی حرفی چیزی بزنه رو ترور میکنم :D
مثلا اگه بازی Coop باشه و با بچه ها تو دیسکورد و... باشیم خودشون میدونن که من سینماتیک/ویدئو /داستان و... رو اسکیپ نمیکنم که هیچ ، باید اون زمان رو ساکت باشن که من کامل تو حسش قرار بگیرم:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر