Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
مثل این‌که می‌شه اصلاً لوگین رو نکشت و کاری کرد که جزو companionهات بشه. البته من خودم نتونستم این‌کارو بکنم.
خوب من لوگین رو نکشتم و اومد تو گروه ولی به جاش آلیستر از گروه رفت .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
سلام

خوب من لوگین رو نکشتم و اومد تو گروه ولی به جاش آلیستر از گروه رفت .

اون واردن میگه باید واردنش کنیم ولی آلیستار میگه واردن شدن لیاقت میخواد وراهی برای مجازات نیست....
اوج پیام اخلاقی بود خداییش ...
اون دختر خائنشم باید میکشتم ولی نشد... حیف.

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
سلام
آره بعضی وقت ها یکهو ریستارت میکنه.و error مرگ ویندوز می یاد(همون صفحه آبی)
پاورم 330w گرین.
این برنامه رو هم ندارم.(فکر نکنم داشته باشم).اگه تونستی لینک بده dawn کنم.
راستی یکی از رمهامو در آوردم تا حالا که تیک نداشته ولی قبلا رو high با تیک می اومد ولی حالا بدون تیک و عالی می یاد.به احتمال زیاد از رم است.

خب پس مشکل از رمه
بهتره ببرید گارانتیش تا عوضش کنه
برنامه 3dmark رو براش لینک سراغ ندارم ولی الان اکثر مغازه ها دارن
پاورتون هم برای کارتتون ضعیفه بهتره در اینده عوضش کنید(اگه دفترجه کارت گرافیک رو بخونید نوشته 450 باشه)

این بازی واقعا ارزشش رو داره جدا از پایانها مختلف شروع های مختلفی هم داره که وافعا بی نظیره

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام...
من توي اين كويستها موندم..ممنون ميشم بگيد چه كار كنم...

در BRECILIAN FOREST :
1.ELORA'S HALLA
2.RARE IRONBARK

در LOTHERING :
A POISONOUS PROPOSITION

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
سلام...
من توي اين كويستها موندم..ممنون ميشم بگيد چه كار كنم...

در BRECILIAN FOREST :
1.ELORA'S HALLA
2.RARE IRONBARK

در LOTHERING :
A POISONOUS PROPOSITION
به خاطر اینکه بعضی دوستان از لذت اینکه خودشون بازی کنن محروم نشن جواب شما رو به صورت پنهان گزاشتم

خب راجع به rare iron bark

این معنیش میشه پوسته نایاب درخت اهنی پس باید دنبال تنه درخت یا تو همین مایه ها باشید
این توی جنگل غربی یا همون west bresilain forest قرار داره یه درخته افتادس کنار رودخانه نزدیک یکی از خروجی ها وقتی که پیداش کردین ببریدش پیش varathorn اون ازتون میپرسه کمان میخواید یازره و اگه لولتون بالا باشه میتونید ترغیبش کنید هر دو رو بسازه
نکته:بهتره قبل از اینکه کوئست مربوط به گرگینه ها رو تموم کنید و به lower ruins برید این کوئست رو تموم کنید چون ممکنه بسته به انتخابتون (برای سرنوشت گرگینه ها و الف ها) دیگه نتونید کوئست رو تموم کنید
برای elora hala
چند تا راه هست که من اولی رو ترجیح میدم:
1.سعی کنید hala رو اروم کنید اگه موفق بشید خود elora میفهمه مشکل چیه (attemp to calm hala)
2.وانمود کنید که دارید بررسیش میکنید وبه الورا دروغ بگین (pretend to examin hala and lie)
اگه الورا حرفتون رو باور نکنه دیگه با الورا نمیتونید صحبت کنید
3.hala رو بررسی کنید و به الورا دروغ بگین (examin hala and lie about the resolt)
نکته:برای اروم کردن یکنفر توی گروه باید باشه که اسکیل surrival رنک 2 داشته باشه

داشت یادم میرفت اخری رو جواب بدم
حالا که این کوئست براتون فعال شده مطمئنا barlin رو میشناسید و اون بهتون ماموریت رو داده
از بارلین 3 تا فلاسک (flask) بخرید
2.حالا به شیره زهر یا همون toxin extract احتیاج دارین
برای بدست اوردنش میتونید بریدعنکبوت هایی که در شرق شهر و در شمال رودخانه قرار دارن رو بکشید و از اونا بگیرید
3. اگه خودتون میتونید زهر بسازید که هیچی اگه نه باید لیلیانا (leliana) تو گروهتون باشه و بدین اون بسازه
اگه هنوز لیلیانا رو ندارید برید و پیداش کنید
بعد که 3 فلاسک زهر ساختید برگردید پیش بارلین و اون بهتون یه مقدار نقره جایزه میده و کلا به نظر من ارزشش رو نداشت

آخرین ویرایش:

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
آقا چندبار باید گفت بازی ها رو اسپویل نکنید شاید کسی هنوز بازی نکرده اونقت شما میای کامل گند میزنید به یه بازی....
عجیبه ها هرچی میگی فایده نداره....:evil:

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
آقا چندبار باید گفت بازی ها رو اسپویل نکنید شاید کسی هنوز بازی نکرده اونقت شما میای کامل گند میزنید به یه بازی....
عجیبه ها هرچی میگی فایده نداره....:evil:

دوست عزیز گند میزنی کلا حرف زشتیه شاید من اشتباه کردم
درسته که من 3 سال پیش عضو شدم ولی تازه کار هستم و متن پنهان بلد نیستم بزارم
درضمن اینایی که من بالا گفتم 3 تا از بی اهمیت ترین کویست های بازی هستن که انجام دادن یا ندادنشون هیچ تاثیری تو بازی نداره و کلا تو خط داستانی بازی که چه عرض کنم حتی به عنوان ساید کوئست هم حساب نمیشن

شما میتونستی به جای این که به من بگی ادم نفهمی هستم بهم یاد بدی چطوری متن پنهان بزارم که البته لازم نیست یادم بدی چون پرسیدم و یاد گرفتم

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
اگه باز دعوا نميشه من يه چندتا سوال دارم...

يه سري وسايل دارم نمي دونم به چه دردي ميخورن؟؟؟خودم فكر ميكنم بايد بفروشمشون...
مثل :
sapphire - the tale of iron - topaz - emerald - malachite - grant - key

و ديگه اينكه وسايلي كه در قسمت inventori بخشهاي CRAFTING و PLOT ITEMS هستن به چه دردي ميخورن؟؟؟چه كارايي ميتونم باهاشون بكنم؟؟؟

هومن 22

کاربر سایت
Dec 17, 2007
37
نام
هومن
اگه باز دعوا نميشه من يه چندتا سوال دارم...

يه سري وسايل دارم نمي دونم به چه دردي ميخورن؟؟؟خودم فكر ميكنم بايد بفروشمشون...
مثل :
sapphire - the tale of iron - topaz - emerald - malachite - grant - key

و ديگه اينكه وسايلي كه در قسمت inventori بخشهاي CRAFTING و PLOT ITEMS هستن به چه دردي ميخورن؟؟؟چه كارايي ميتونم باهاشون بكنم؟؟؟

سلام
دوست عزیز دعوایی درکار نیست اینجا اومدیم هم وقت بگذرونیم هم معلوماتمون اضافه بشه جواب شما رو الان میدم اخطار :اینها هم اسپویلر محسوب میشه بنابراین متن پنهان میزارم

spphire:یاقوت کبود topaz:یاقوت زرد malachite:مرمر
کاربرد:این سنگهای قیمتی رو میتونید در جعبه های متحدین که در کمپ قرار دارن بزارید (متحدینی که قراره در blight یا همون جنگ اخر شما رو همراهی کنن) یا بفروشید
emerald:زمرد سبز :اینم یجور سنگ قیمتی هستش
نکته اینکه بعضی سنگهای قیمتی رو میتونید هدیه بدید که کاملا مشخص هستن
plot item
اقلام نقشه
اینا چیزایی هستن که در قسمت جدا گانه ای از کوله پشتی شما قرار میگیرن این ایتم ها جایی از کوله شما رو نمیگیرن و فقط برای انجام کوئست های اصلی لازم هستن پس بزارین باشن خودشون به وقت خودشون استفاده میشن
crafting :صنعت
این جزو مهارتهای شما در ساخت دارو و سم و تله هستش
و ایتم هایی نظیر اینها برای اینکار هستن :
death root-deep mushroom
fire crystal
metal shardو...
نکته اینکه شما باید مهارت ساخت سم یا تله یا داروی گیاهی رو داشته باشین
البته اگه روی درجه سختی اسون بازی میکنید به خودتون زحمت ندید چون احتیاجی ندارید

من بعد cricle of magi کجا برم؟human rouge هستش برای من

دوست عزیز این بازی خط داستانی منعطفی داره و شما میتونید بعد از اونجا هر جایی که میخواید برید
البته من درست متوجه نشدم که مشکلتون کجای کاره تو خود circle گیر کردین یا کوئستش رو تموم کردین و حالا نمیدونید چکار کنید

آخرین ویرایش:

123list

کاربر سایت
Jun 5, 2007
17
برای فهمیدن اینکه هدایا را به کیا باید بدین به این سایت برید
http://rpad.tv/2010/03/22/dragon-age-origins-awakening-character-grades-gift-guide/

یا نوشته ام هدایا را به کی بدهید

Items for Oghren:Any alcoholic beverage (duh) and the toy horse
Items for Anders: Kitten, bell collar, gold earring, scarf, book on phylacteries, and silver bracers

Items for Nathaniel: Howe bow, Delilah Howe’s letters, whetstone, locksmith’s tools, and sextant.
Items for Sigrun: Spyglass, potted plant, snow globe, warrior’s book, toy chariot, and soap-on-a-rope.
Items for Velanna: Elven runestone, elven trinket, carved greenstone, shiny malachite, blank journal, discarded journal, and ornate silver bowl.
Items for Justice: Elven prayer book, verses of dreams book, lyrium book, lyrium ring, Kristoff’s locket, and Kristoff’s mementos.
Items for Mhairi: Flowers for her grave

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
جالبه. اگر لینک دانلودی ازش دارید ممنون می‌شم بدید. :happy:
http://www.dragonagejourneys.com/

بازي اش Flash ـه. حدود 16 مگ حجم داره. اگه خواستيد تو هارد ذخيره كنيد با فايرفاكس همين صفحه رو save as بكنيد؛ بعد تو پوشه همراه كه ايجاد مي شه فايل DragonAge2D_128.swf رو كپي كنيد به يك محل مناسب. اين فايل رو بعداً مي تونيد با فلش پلير يا IE يا فايرفاكس باز كنيد.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
http://www.dragonagejourneys.com/

بازي اش Flash ـه. حدود 16 مگ حجم داره. اگه خواستيد تو هارد ذخيره كنيد با فايرفاكس همين صفحه رو save as بكنيد؛ بعد تو پوشه همراه كه ايجاد مي شه فايل DragonAge2D_128.swf رو كپي كنيد به يك محل مناسب. اين فايل رو بعداً مي تونيد با فلش پلير يا IE يا فايرفاكس باز كنيد.
من وقتی سویش میکنم runنمیشه میشه فایلشو یه جابرام upکنید....

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سلام
دوست عزیز دعوایی درکار نیست اینجا اومدیم هم وقت بگذرونیم هم معلوماتمون اضافه بشه جواب شما رو الان میدم اخطار :اینها هم اسپویلر محسوب میشه بنابراین متن پنهان میزارم

spphire:یاقوت کبود topaz:یاقوت زرد malachite:مرمر
کاربرد:این سنگهای قیمتی رو میتونید در جعبه های متحدین که در کمپ قرار دارن بزارید (متحدینی که قراره در blight یا همون جنگ اخر شما رو همراهی کنن) یا بفروشید
emerald:زمرد سبز :اینم یجور سنگ قیمتی هستش
نکته اینکه بعضی سنگهای قیمتی رو میتونید هدیه بدید که کاملا مشخص هستن
plot item
اقلام نقشه
اینا چیزایی هستن که در قسمت جدا گانه ای از کوله پشتی شما قرار میگیرن این ایتم ها جایی از کوله شما رو نمیگیرن و فقط برای انجام کوئست های اصلی لازم هستن پس بزارین باشن خودشون به وقت خودشون استفاده میشن
crafting :صنعت
این جزو مهارتهای شما در ساخت دارو و سم و تله هستش
و ایتم هایی نظیر اینها برای اینکار هستن :
death root-deep mushroom
fire crystal
metal shardو...
نکته اینکه شما باید مهارت ساخت سم یا تله یا داروی گیاهی رو داشته باشین
البته اگه روی درجه سختی اسون بازی میکنید به خودتون زحمت ندید چون احتیاجی ندارید

دوست عزیز این بازی خط داستانی منعطفی داره و شما میتونید بعد از اونجا هر جایی که میخواید برید
البته من درست متوجه نشدم که مشکلتون کجای کاره تو خود circle گیر کردین یا کوئستش رو تموم کردین و حالا نمیدونید چکار کنید
نه خوشبختانه توی cricle گیر نکردم.فقط نمیدونم کجا برم که برای rouge human مناسب باشه و هی gray warden Must die نکنن:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر