Multi Platform Dragon Age: Origins

سلام !

بازي Dragon Age يكي از بازي هايي بود كه در زمان اولين نمايش خود در سال 2004 بسيار سر و صدا كرد اما خيلي وقت بود از بازي خبري نبود تا اينكه بعد از اينكه EA استوديو Bioware رو مال خود كرد اعلام كرد كه بازي هنوز در دست ساخت هست و در GDC 2008 اعلام شد كه بازي در سال 2009 عرضه ميشود .

Matt Atwood يكي از مسئولان Bioware هست بالاخره رسما اعلام كرد كه بازي قبل از April 2009عرضه ميشود

وي ميگه زماني كه شما چنين اظهار نظري ميكنيد : اين يك بازي RPG كه همه منتظرشند . شما بايد شديدا تلاش كنيد و بر روي ان بسيار زمان بذاريد

Atwood اضافه ميكنه : من فكر ميكنم ما كاري ميكنيم كه باعث افتخار خودمون و هيجان شديد طرفدارانمان شده . همچنين Atwood قول داده اطلاعات جديد به زودي عرضه بشود

Dragon Age بازي بود كه به اعتقاد خيلي ها جانشين درست و كامل Baldur's Gate هست

همانطور كه ميدانيد بازي براي PC فقط تاييد شده و از سال 2004 قرار بود فقط بر روي PC منتشر شود .Atwood هم تاييد كرده كه بازي براي PC هست اما در مورد اينده و انحصاري بودنش چيزي نگفته
dragonage.jpg

ممنون از کسری

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام ببخشید کسی لینک دانلود dcl های نسخه xbox360 شو نداره؟

دوست عزیز بخش Xbox360 هست - اونجا سوالت رو مطرح کن - تو بخش PC درست نیست !!!!
در ضمن فکر کنم نیاز به Microsoft point و Live داری = چون باید بخریشون فکر کنم

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
بچه ها من return to ostagar رو دانلود کردم و با پچ 1.02a هم نصبش کردم.
حالا برگشتن به ostagar چطوریه ؟؟:confused:
نوشته شده توسط .Masoud.
منظورت از چه طوریه چیه ؟:biggrin1:
اونجا میتونی ست Armor ـه Cailan رو پیدا کنی ...
+Sword و Dagger ـه Duncan!
من سیو های قبلیمو لود کردم و خواستم برگردم به استاگار ولی چیزی تو نقشه نیست که بتونم برم!

دوستان کسی نبود جواب بده؟؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
گفتیم بعد از مدت ها(مسلما بعد از ویچر) یه RPG درست حسابی اومده حال کنیم که وقت ندارم:(
یه مشکلی دارم اینه که موریگان رو میذارم healer باشه ولی عملا عمرا heal کنه.damager هم میذارم میشه گفت که یه جلزون بیشتر به دشمنا damageوارد میکنه تا این موریگان.یه مشکل دیگه هم هست اینه که از اونجای که با کلاس روگ حال نمیکنم باهاش هم ور نمیرم ولی للیانا روگه.چی بدم دستش تا درست مبارزه کنه:confused:سه سوته له میشه.صندوق های بسته رو هم باز نمیکنه خیر سرش skill نداره هنوز:mad:شاخ تیم خودمم:biggrin1:اونجا که جریان گرگنماها هست طرف گرگنماها رو گرفتم که athras بهمون حمله میکنه که نتونستن رد بشم به خاطر مشکلات بالایی که گفتم.باید چکار کنم؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
يه سوال للیانا رو بايد از كجا گير بيارم؟؟ من 23 ساعت بازي رو رفتم ولي گيرم نيومده...
همون اولای بازی موریگان میگه بریم یه دهکده ای(فکر کنم اسمش lothering بود)میری تو یه فهوه خونه :eek:مانند که اونجا میتونی بیاریش تو تیم.اگر هم که درست حرف باهاش نزنی و تحویلش نگیری میپره.ولی همونطور که گفتم چون من از همون اول هم با روگ و کلاس های مشابهش حال نمیکردم تو تیمم شده یه نخاله.بدجور رو اعصابمه:biggrin1:اصلا زن جماعت رو چه به RPG و افسانه مثل Dragon Age:biggrin1:

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
دوست عزیز بخش Xbox360 هست - اونجا سوالت رو مطرح کن - تو بخش PC درست نیست !!!!
در ضمن فکر کنم نیاز به Microsoft point و Live داری = چون باید بخریشون فکر کنم

از تذکرتون ممنونم ولی من اول رفتم اونجا دیدم تاپیکش کلی وقت هست خوابیده به جای اینکه اونجا مطرح کنم اومدم اینجا من خودم به خاطر اینترنت سرعت پایینم نمی تونم برم با ایکس باکس دان
لود کنم اگر کسی لینک دانلود داره لطف کنه بده

ArashEzio

کاربر سایت
Dec 27, 2009
61
از تذکرتون ممنونم ولی من اول رفتم اونجا دیدم تاپیکش کلی وقت هست خوابیده به جای اینکه اونجا مطرح کنم اومدم اینجا من خودم به خاطر اینترنت سرعت پایینم نمی تونم برم با ایکس باکس دان
لود کنم اگر کسی لینک دانلود داره لطف کنه بده
عزيز من گفتن كه پوليه بعد شما ميگي لينك دانلود بزار؟؟؟

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
ارش جان من متوجه عرض ایشون شدم نیاز به ترجمه شما نبود........
فکر نکنم شما با طرز کار xbox360 آشنایی داشته باشید والا دیگه این حرف رو نمیزدی بله اگر بخواهم خودم دانلود کنم باید یک اکانت لایو داشته باشم پول بدم شارژ بشه بعد از اونجا با اینترنت خودم که در پیته دانلود کنم ....
گفتم اگر کسی از بچه ها برای خودمش دانلود کرد آپلود کنه برای ما یا از یک جا لینک مستقیم بده
چقدر خوبه که اگر چیزی رو نمی دونیم بی خودی دخالت نکنیم !

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
گفتیم بعد از مدت ها(مسلما بعد از ویچر) یه RPG درست حسابی اومده حال کنیم که وقت ندارم:(
یه مشکلی دارم اینه که موریگان رو میذارم healer باشه ولی عملا عمرا heal کنه.damager هم میذارم میشه گفت که یه جلزون بیشتر به دشمنا damageوارد میکنه تا این موریگان.یه مشکل دیگه هم هست اینه که از اونجای که با کلاس روگ حال نمیکنم باهاش هم ور نمیرم ولی للیانا روگه.چی بدم دستش تا درست مبارزه کنه:confused:سه سوته له میشه.صندوق های بسته رو هم باز نمیکنه خیر سرش skill نداره هنوز:mad:شاخ تیم خودمم:biggrin1:اونجا که جریان گرگنماها هست طرف گرگنماها رو گرفتم که athras بهمون حمله میکنه که نتونستن رد بشم به خاطر مشکلات بالایی که گفتم.باید چکار کنم؟
خب یه شکل هست همون بالا که یه کف ِ دسته، رو اون بزن و اون قدرت موریگان که healer باشه رو بزار جایی که اتوماتیک اون کار رو انجام میده. امیدوارم درست این تیکه رو گرفته باشم. :biggrin1:

منم اصلاً با روگ حال نمیکنم ولی یه دفعه یکی از کاراکترمو با همین روگ ِ کوفتی تموم کردم. دمار از روزگارم درآورد لامصب :D
بهتره که لیلیانا رو یا تیرکمون بدی بهش یا دوئل ویپپن باشه. به نظر من کمون بده دستش از معرکه دور باشه بهتر عمل میکنه و زیاد خسارت نمیبینه :D .
واسه صندوق باز کردن هم اون قابلیتی که روش قفل داره رو به 3 برسون، بیشتر قفلا رو باز میکنه. تو صندوق ها هم همچین چیز بخصوص و خوبی پیدا نمیشه اکثراً، مگر شانس بیاری :D
arthas که نبوده احتمالاً :confused: Zathrian که جادوگره رو منظورته ؟

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خب یه شکل هست همون بالا که یه کف ِ دسته، رو اون بزن و اون قدرت موریگان که healer باشه رو بزار جایی که اتوماتیک اون کار رو انجام میده. امیدوارم درست این تیکه رو گرفته باشم. :biggrin1:

منم اصلاً با روگ حال نمیکنم ولی یه دفعه یکی از کاراکترمو با همین روگ ِ کوفتی تموم کردم. دمار از روزگارم درآورد لامصب :D
بهتره که لیلیانا رو یا تیرکمون بدی بهش یا دوئل ویپپن باشه. به نظر من کمون بده دستش از معرکه دور باشه بهتر عمل میکنه و زیاد خسارت نمیبینه :D .
واسه صندوق باز کردن هم اون قابلیتی که روش قفل داره رو به 3 برسون، بیشتر قفلا رو باز میکنه. تو صندوق ها هم همچین چیز بخصوص و خوبی پیدا نمیشه اکثراً، مگر شانس بیاری :D
arthas که نبوده احتمالاً :confused: Zathrian که جادوگره رو منظورته ؟
اول بگم که arthas نیست اسمش همون zathrian درسته.ولی یکی تو همون قبیله بود که اسمش athras بود(خیلی مثل arthasـه:biggrin1:)که ازش یه side quest گرفتم اسمشو قاطی کردم:biggrin1:
healer رو هم نفهمیدم چی گفتی:biggrin1: ولی همه ی مقدمات واسه heal کردن party واسش فراهمه ولی نمیدونم چه مرگشه:biggrin1:
این للیانا خیلی رو اعصابمه.اجتمالا بندازمش بیرون یکی درست حسابی بیارم.یادش به خیر.dungeon siege1 رو هم با آرچر بار اول تموم کردم که آسفالت شدم:biggrin1:
اصلا این روگ رو بردارن بهتره:biggrin1:من هنوز اینو تموم نکردم.تمومش کنم یه بار هم mageخورش کنیم:biggrin1:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
اول بگم که arthas نیست اسمش همون zathrian درسته.ولی یکی تو همون قبیله بود که اسمش athras بود(خیلی مثل arthasـه:biggrin1:)که ازش یه side quest گرفتم اسمشو قاطی کردم:biggrin1:
healer رو هم نفهمیدم چی گفتی:biggrin1: ولی همه ی مقدمات واسه heal کردن party واسش فراهمه ولی نمیدونم چه مرگشه:biggrin1:
این للیانا خیلی رو اعصابمه.اجتمالا بندازمش بیرون یکی درست حسابی بیارم.یادش به خیر.dungeon siege1 رو هم با آرچر بار اول تموم کردم که آسفالت شدم:biggrin1:
اصلا این روگ رو بردارن بهتره:biggrin1:من هنوز اینو تموم نکردم.تمومش کنم یه بار هم mageخورش کنیم:biggrin1:
آره اسمش arthas ـه من خیلی دوست داشتم که arthas باهام بیاد و بجنگه ولی چکار کنم که فکر میکنه کاراکتر من .... :D
البته P رو بزنی هم میتونی اون هیلری که گرفتی رو بزاری توی نوار پایین که دم دستت باشه و هیل میکرده باشی همراهاتو ،البته به صورت دستی. (هیلر سبر رنگ واسه خونه)
آره منم نظرم همینه با لگد بندازش بیرون؛ تازه ازش نمیشه استفاده "خاصّی" هم کرد. تا اونجایی که من فهمیدم لِس*ه :D
والا جادوگر هم مثل همون تبهکار سخته !! من دارم حالا جادوگر میرم. Arcane warrior یکی از بهترین قابلیت های جادوگراس اگه فعال کنی این قابلیت رو. من که خیلی باهاش حال کردم.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آره منم نظرم همینه با لگد بندازش بیرون؛ تازه ازش نمیشه استفاده "خاصّی" هم کرد. تا اونجایی که من فهمیدم لِس*ه :biggrin1:
آخه یه جوری حرف میزنه بیشتر میخوره G4Y باشه:eek::biggrin1:
بیخیال healer شدم.هر کاری کردم نشد نمیدونم مدجل از کجاست!:confused:بدبختی اینه که damage هم نمیزنه به اون صورت.در کل میشه گفت که زن های این بازی نخاله ای بیش نیستن:biggrin1:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
آخه یه جوری حرف میزنه بیشتر میخوره G4Y باشه:eek::biggrin1:
بیخیال healer شدم.هر کاری کردم نشد نمیدونم مدجل از کجاست!:confused:بدبختی اینه که damage هم نمیزنه به اون صورت.در کل میشه گفت که زن های این بازی نخاله ای بیش نیستن:biggrin1:
آره دیگه لس*ه یا همون جَی :D
چرا ؟؟؟ :D پس برو تو نخ Wynne که یه جادوگر تمام عیاره. پیره زنه ولی کارش درسته.
زن ها فقط همون نقش انحرافی دارن تو بازی به نظرم البته موریگان کارش درست بود. اوایل زیاد قدرتی نداشت یعنی بد هم نبود ولی کم کم شاخی شد واسه خودش.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آره دیگه لس*ه یا همون جَی :D
چرا ؟؟؟ :D پس برو تو نخ Wynne که یه جادوگر تمام عیاره. پیره زنه ولی کارش درسته.
زن ها فقط همون نقش انحرافی دارن تو بازی به نظرم البته موریگان کارش درست بود. اوایل زیاد قدرتی نداشت یعنی بد هم نبود ولی کم کم شاخی شد واسه خودش.
گاگول که نیستم میدونم معنی L3SB چیه ولی میگم حرف زدنش مثل G4Y جماعته:biggrin1:
امیدی هست که اگر این موریگان رو تحمل کنم آدم بشه بیاد به راه راست؟:biggrin1:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
گاگول که نیستم میدونم معنی L3SB چیه ولی میگم حرف زدنش مثل G4Y جماعته:biggrin1:
امیدی هست که اگر این موریگان رو تحمل کنم آدم بشه بیاد به راه راست؟:biggrin1:
:laughing:
خب آره 100 در شصت امیدی هست. :biggrin1: فقط یه چیزی ، تو رو چه دیفیکالتی بازی میکنی الان ؟ شاید واسه دیفیکالتت هست که بازی مشکل به نظر میرسه ! بین easy و normal خیلی تفاوت هست، واقعاً سختتر میشه بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر